Skocz do zawartości

320D czy 318D z 2011


kota

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie sprzedałem swoje autko i zastanawiam się nad zakupem nowszego jak w temacie.Do końca nie jestem zdecydowany ,więc fachowa pomoc mile widziana :cool2: :cool2: :D .Sugestie i dobre rady to jest to na co czekam,jak to jest z tymi 318D-tzn z rozrządem w nich,bo wn 320 D z 2006 było elegancko-zrobiłem 290 00km i zal było auta sprzedawac :cry2: ,ale pewnie kupie młodsze i lepsze..... :mrgreen:
icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra 24000€ sobie życzą za coś rozsądnego i nie bardzo chcą negocjować :$ :duh: :mad2:

:duh: no nic trzeba szukać dalej,a ktoś sie orientuje jak jest z rozrzadami w 318 d z 2010 lub 2011?

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał może doświadczenie z motorem N47N ECE L M w 318D z 2011 roku-chodzi mi o to czy tam tez były problemy z rozrządem.
icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże ???? :?: :?: :?: :?: :?: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

Kolego w temacie obok wypowiada się ekspert:

Z tego co wiem to we wszystkich autach z tym silnikiem zerwanie lancucha nastepuje w przedziale od 150 do 200 kkm - u niektorych szura u niektorych nie.

z Nim pogadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże ???? :?: :?: :?: :?: :?: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

Kolego w temacie obok wypowiada się ekspert:

Z tego co wiem to we wszystkich autach z tym silnikiem zerwanie lancucha nastepuje w przedziale od 150 do 200 kkm - u niektorych szura u niektorych nie.

z Nim pogadaj.

 

No co za wsiur normalnie :shock:

hassassyn - spusc cisnienie czlowieku :roll:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże ???? :?: :?: :?: :?: :?: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

Kolego w temacie obok wypowiada się ekspert:

Z tego co wiem to we wszystkich autach z tym silnikiem zerwanie lancucha nastepuje w przedziale od 150 do 200 kkm - u niektorych szura u niektorych nie.

z Nim pogadaj.

 

No co za wsiur normalnie :shock:

hassassyn - spusc cisnienie czlowieku :roll:

 

Pomogłem koledze, bo pytał o rozrząd w N47, a Ty wiesz co się dzieje we wszystkich autach z tym silnikiem (cytat powyżej). Nie wstydź się swojej wiedzy. Podziel się z innymi :norty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ,ze trafilem na typowego trolla internetowego :cool2:

No widzisz jaki jesteś. Zamiast odpowiedzieć koledze, to Ty o trollach :(

 

To ja mu pomogę.

 

Masakra 24000€ sobie życzą za coś rozsądnego i nie bardzo chcą negocjować :$ :duh: :mad2:

:duh: no nic trzeba szukać dalej

 

No co Ty kolego, gdzie Ty kupujesz. Tutaj kolega z dojczlandów pisze zupełnie coś innego:

Dodatkowo , obserwowalem rynek w DE i wiem jak jest, wiec mnie nie pouczaj. Auta w tymi silnikami, dochodzac do 150 kkm , automatycznie traca w na wartosci, bo kazdy przecietny urzytkownik, nawet tu w DE wie jak jest.Po 150kkm prawdopodobienstwo zerwania jest b.duze, i niemcy chca sie ich pozbyc zanim dojdzie do uszkodzenia silnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po sobie jedziecie-całkiem niepotrzebnie :nienie: :nienie: :nienie: :nienie:

Mnie interesują konkrety,ceny w De sa jakie pisałem-dotyczy to aut z przebiegiem ok 40 000km

Rozkodawalem vin jednego z nich i wyszlo ,ze motor ma N47N ECE L M dokładnie z 2011 roku :cool2: i tylko taki biore pod uwagę,2008 itd. nie biore pod uwage :nienie: :D

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bydlo trzeba batem, nie poradzisz...

 

btw. tutaj bedzie ciezko o jakies konkretne info , bo tych aut w PL jest malo, w DE jezdzi wiecej ale pewnie wszystkie jeszcze na gwarancji ...

 

Moge polecic ci jedno niemieckie forum :http://www.motor-talk.de/forum/bmw-3er-f30-f31-b810.html

 

 

W sumie to nie wiem w jakim rejonie mieszkasz, ale jakbys potrzebowal info bezposrednio, to plecam ci

BMW Niederlassung Essen - rozsadni ludzie i bardzo uprzejmi

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.Do Essen mam niedaleko ok 90km :D

Kurcze na forum trzeba się logować niestety aby cos znalesc :(

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga 24000€ to sporo chca jak za 318 z tego roku.

Ostanio na stronie procar widzialem 2012 z przebiegiem 25kkm za 25 k€ , juz ogladam bo za rok przymierzam sie do zmiany, ale raczej przesiade sie na 5er :wink:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kota, mam pytanie trochę off-topic. Zrobiłeś 290 000 km. Miałeś jakieś problemy z turbo po drodze czy zrobiłeś ten przebieg bez wymiany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę dużo jezdze,108km do pracy mam to rocznie ponad 50 000km robie,wiec szukam w miare ekonomicznego rozwiązania.Zaoferowali mi 318 d z 2011 za 21 000€ ale na stalowych felgach,bez ksenonów i zero negocjacji,przebieg 33 000km-tylko nie mam pewności co do tego rozrządu i jakie spalanie będzie,mialem 320 d E91 z 2006 i było średnio 5,7l/100km-zrobilem nim do 290 000km i stan b dobry.A Twój jak się spisuje?
icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kota, mam pytanie trochę off-topic. Zrobiłeś 290 000 km. Miałeś jakieś problemy z turbo po drodze czy zrobiłeś ten przebieg bez wymiany?

Kupilem auto z przebiegiem 121000,wymienilem tylko termostaty i regeneracja dpf,na biezaca plyny i fitry i auto jak ta lala-dodam ze to była wersja flotowa tzn 110KW

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bydlo trzeba batem, nie poradzisz...

Widzisz jakiś bezradny? Powypisywałeś głupoty, jeden Twój post przeczył drugiemu, pokazałem Ci to, A Ty zamiast zamilknąć albo odnieść się ad rem, to ubliżasz mi od bydła, napinaczy, trolii itd. W dojczlandach Cię takiej kultury nauczyli?

Nie masz nic do powiedzenia to zamilcz jajko, a nie innych wyzywasz, bo kiedyś za takie zachowanie ktoś Ci da w ryj na ulicy i jajecznica z jajka zostanie :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie,rozmawiajmy o silnikach (rozrzadach),starczy już tych złośliwości.:-(

 

No wiesz, wychodzi na to, że nie ma za bardzo o czym rozmawiać, skoro

we wszystkich autach z tym silnikiem zerwanie lancucha nastepuje w przedziale od 150 do 200 kkm[/u][/b]
:duh: :norty: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takiego fajnego forum taka wioske zrobic - zenada :?

Jak jeszcze nie zalapales franco to ci napisze wprost

Prezentujesz poziom do ktorego ja sie nie znizam, mozesz pisac co chcesz o cieszyc sie znad klawiatury jak to komus tam do***es

W realu pewnie masz 1,6 m i od razu bys wszystko odszczkal.

 

Dobranoc

 

A poza tym to mozesz mi cos napisac na PW jak masz problemy - zapraszam.

Przynajmniej tym co cztaja ten watek nie bedziesz humoru psol.

Edytowane przez turbojajko

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.