Skocz do zawartości

e46 330 CI Opole WBABN51070JT67295


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście jeśli auto byłoby 100% sprawne i ani jedna pierdoła nie wymagała wymiany to wolałbym takie pewne e46 niż e90 które do coupe (e92) się nie umywa.

 

Mi tylko kolor by nie pasował, więc targowałbym na zamianę koloru folią.

http://img824.imageshack.us/img824/2807/underh.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając specyfikę "taniości" naszego rynku używanych samochodów to jeśli :

 

- samochód jest praktycznie bez skazy ......... zrozumiałbym tylko "czujnik smrodku do wymiany";

 

- komuś zależy na "idealnym autku na dzień oględzin / zakupu" (amortyzator zawsze może wylać ....... );

 

- nie chce się wydawać $ na dojazdy / oględziny perełek ....... tylko może za pierwszym razem trafić teoretycznie wartą uwagi sztukę.

 

To nad tym egzemplarzem można się poważnie zastanowić i domniemam, że założyciel tematu to właśnie robi, bo tutaj najczęściej trafiają najtańsze sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do e90 w tej cenie raczej w to nie wieżę, tym bardziej 330i , a tylko takie wersje silnikowe mnie interesują.

Naprawdę nie wiem skąd u nas się biorą ceny aut, jak przeglądając mobile i wszystko sobie przeliczając to ceny "igiełek" z allegro są nierealne (wiem że okazje i za granicą się trafiają ale bez przesady). Szukam konkretnego auta bo po prostu nie mam czasu ani za bardzo ochoty na doprowadzanie stanu dobrego na bdb czy "idealny". Wiem też że ktoś kto wie co ma, nie tylko samochód, nie odda tego w cenie złomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że warto dać więcej za dobry egzemplarz, bo sam szukam e46 330Ci w Mpakiecie. Jednak według mnie ten egzemplarz jest wart około 35 tyś zależnie od stanu wszystkich pierdół. Zwróćcie uwagę, że jest to model przedliftowy, prawdopodobnie z kręconym przebiegiem ( nie uwierzę, że 12-to letni samochód ma 120tyś). Oprócz tego nie ma navi, której dołożenie również kosztuje kilka tyś. Kolor srebrny tez mówi za siebie. Co do tego, co sądze o tym egzemplarzu- jeśli uważasz, że cena nie jest przesadą, nie masz ochoty szukać okazji, a wszystko w tej działa i nie przeszkadza Ci kolor, to powinieneś się nią poważnie zainteresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też najchętniej chciałbym żeby był to polift, najlepiej jeszcze czarny, ale tych samochodów u nas nie ma zbyt wiele na sprzedaż więc co do konfiguracji kolorystycznej, multimedialnej itp. to nie jestem wybredny, dla mnie liczy się stan i w zasadzie resztę "przeboleje". Czekam jeszcze aż się wypowie ktoś kto wie więcej na temat tego konkretnego auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na temat tego konkretnego nikt Ci nic nie powie, bo jednak jest to spora kasa, a ludzie polują na okazje i w większości tylko takie oglądają. Kolejna sprawa, to to, że sprzedawca jest osoba prywatną, więc nikt nie miał z nim przygód. Moja rada, to weź dobrego mechanika, a dodatkowo jedź do ASO i sprawdź ten samochód. Zapłacisz parę stów, ale będziesz miał pełen raport z badania technicznego. Jeśli wszystko wyjdzie ok, to nic tylko kupować. Jeśli nie, to będzie to dobry argument do zbicia z ceny. Więc życzę powodzenia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że warto dać więcej za dobry egzemplarz, bo sam szukam e46 330Ci w Mpakiecie. Jednak według mnie ten egzemplarz jest wart około 35 tyś zależnie od stanu wszystkich pierdół. Zwróćcie uwagę, że jest to model przedliftowy, prawdopodobnie z kręconym przebiegiem ( nie uwierzę, że 12-to letni samochód ma 120tyś). Oprócz tego nie ma navi, której dołożenie również kosztuje kilka tyś. Kolor srebrny tez mówi za siebie. Co do tego, co sądze o tym egzemplarzu- jeśli uważasz, że cena nie jest przesadą, nie masz ochoty szukać okazji, a wszystko w tej działa i nie przeszkadza Ci kolor, to powinieneś się nią poważnie zainteresować.

 

Nie rozumiem co ludzi tak kręci w tym NAVI.... fabryczne nie jest jakimś supercudeńkiem i osobiście wolałbym DYNAVIN czy coś takiego, nowcześniejszego.

 

Kolor tak jak pisałem jest chyba największym minusem. Myślę, że cena 35 pewnie sprzedającego nie satysfakcjonuje ale jeśli sporo rzeczy wymaga poprawek to jest możliwa do osiągnięcia.

http://img824.imageshack.us/img824/2807/underh.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie rozumiem co ludzi tak kręci w tym NAVI.... fabryczne nie jest jakimś supercudeńkiem i osobiście wolałbym DYNAVIN czy coś takiego, nowcześniejszego.

 

Samo navi to dobrze wyglądający bajer, mówię to jako użytkownik auta bez i z navi. Praktycznie gdzie jadę i tak korzystam z AutoMapy w telefonie, pokrycie bez porównania lepsze. Drugim bajerem który przydaje się jak ślepemu bryle to elektryczna regulacja foteli z pamięcią, jak ktoś jest jedynym użytkownikiem auta praktycznie się z tego nie korzysta ale tylko w tej opcji jest obniżanie prawego lusterka, a to już jest przydatne przy parkowaniu 'do krawężnika'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba przesada z tą ceną. Rozumiem, że dobry egzemplarz się ceni, ale za 42 tyś można dorwać fajną e90 :o

 

Fajna 330 e 92 można tylko ze bedzie kosztowała 15 tys euro a nie 40 tys zł info bedzie t oferta. z tych tańszych

 

No chyba że dowiesz 318 e90 to na pewno bedzie dobra za. Te. pieniądze

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dla specyficznego odbiorcy, wiedzącego czego chce. Jeden w takiej cenie wybierze 12letnie 330Ci, a inny poliftowe e90 318d. Mamy wolny kraj, więc każdy może dokonać właściwego dla siebie wyboru. Oby był świadomy, bo wkurzają mnie osoby kupujące najtańsze egzemplarze, a potem "płaczące" w necie jakie te bmw, audi, mercedesy awaryjne :wink: :roll:

 

Omawiane auto bardzo eleganckie, obiektywnie trudno się do czegoś przyczepić. Przebieg to sprawa indywidualna, więc nie ma co gdybać. Jakbym miał się ekstremalnie czepiać to wymieniłbym gałkę na nową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi. Dla jednego ważny będzie silnik, wyposażenie, kolor, a dla innego jak najnowszy model. Każdy ma prawo wyboru. Jasna sprawa że nie ma czego porównywać bo to auta o różnych osiągach i z innych epok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie podoba to jedź oglądaj. Mi osobiście sie bardzo podoba. Wolę dopłacić i kupić zadbane auto z dwoma kompletami kół, po serwisie itp itd. Tak aby kupić i nie przejmować się kolejnymi wydatkami (same opony to kilka tyś zł). Najprawdopodobniej po roku, dwóch dołożone pieniądze do zakupu lepszego egzemplarza, z mniejszym przebiegiem się zwrócą, chociażby na tym że nie będziesz musiał robić ognisk korozji, zawieszenia, klimatyzacji, wydechu, wymieniać opon, dywaników czy naprawiać innych usterek/awarii wynikających z wyeksploatowania pojazdu. Edytowane przez JohnnyBravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właściciel już obniżył cenę na allegro o 2000 zł. Wygląda że od zakupu niewiele ją jeździł, pisze że po sprowadzeniu ze Szwajcarii miała 113 tkm a obecnie ma 127 tkm.

 

 

kolego jeżeli jesteś zainteresowany to jedz oglądaj i targuj się,

jeżeli sprzedający chce sprzedac auto a tobie ono sie podoba to potargowanie jak najbardziej widziane być może ustalicie cene odpowiadajacą Tobie i sprzedającemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.