Skocz do zawartości

[e90] 320d 2006r WBAVC31006PY60717


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zainteresowało mnie takie autko:

[e90] 320d 2006r.

gdyby ogłoszenie wygasło to:

[e90] 320d 2006r.

 

Jak będę miał czas to w sobote podjadę na oględziny. Póki co czekam na wasze opinie.

 

Rozkodowany VIN:

Art. Wartość

Numer podwozia WBAVC31006PY60717

Kod typu VC31

Typ 320D OL (EUR)

Typoszereg E E90 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M47/T2

Pojemność skokowa 2.00

Moc 120

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STOFF FLUID/ANTHRAZIT (ALAT)

Data prod. 2006-05-11

 

 

Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S2BHA LM RAEDER DOPPELSPEICHE 156 Obr. BMW, st. le. podw. spr. 156

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S4ABA EDELHOLZAUSFUEHRUNG NUSSBAUM WURZEL Wer. dr. szlach. korzeń drzewa orzech.

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

P7RPA ADVANTAGE PAKET Pakiet Advantage

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S853A SPRACHVERSION ENGLISCH Wersja językowa, angielski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S993A MODELLJAHRESCODE Kod dla roku modelu w numerze FG

 

Wyposażenie seryjne

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ładne,opis jeszcze ładniejszy :D Warto oglądać wg.mnie.

P.s. nie żebym się czepiał po prostu ciekawi mnie czy tylna klapa nie powinna być "czysta" tzn.bez napisu modelu (wg.vin) ??

Racja Kacper. Zanim umieściłem ten wątek rozmawiałem z właścicielem i mnie poinformował że klapa była lakierowana, więc i może znaczek został też dodany.

 

Przecież to samochód jednego z forumowiczów. "maylo24"

Nawet ma swoją galerię.

Dzięki za info :cool2: , szukałem po vinie tego auta ale nie znalazłem tu na forum. Zawsze jakaś garść informacji jest.

 

No nic, jak będę mógł to podjadę jutro obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos to auto ogladal dajcie znac, mam tam dalekooo ,a obecnie nie mam zadnego wolnego towarzysza podrozy:(

 

Zastanawia mnie tylko jednak rzecz:

viewtopic.php?f=158&t=204798

 

W linku widac, ze auto mialo 15 grudnia 2012 roku przebieg 161km, a obecnie na ogloszeniu ma 165km czyli przez prawie pol roku ma b.maly przebieg (4k) zwlaszcza jak na diesla... dodatkowo turbina ma gwarancje do 05.2014r. , najczesciej maja rok gwarancji czyli ja tez niedawno regenerowal, moze troche w aucie zaczelo sie sypac i dlatego sprzedaje co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawialem ze sprzedawca w piatek przez telefon to jak dobrze pamietam mowil o tej turbinie i ze gwarancja jest roczna bez limitu kaemow.

 

Dodatkowo w jego postach widac, ze mial 2 problemy w grudniu jeden to oslona amortyzatora, drugi pisk przy gaszeniu/odpalaniu w innych postach napisal, ze w Raszynie rozwiazal jeden problem, drugi nie do konca to stawiam na ten pisk, moze jest naprawiony do tej pory bo to posty z grudnia, a moze nie ale mysle, ze chyba wiekszosc sie zgodzi , ze przebieg 4k to troche malo jak na pol roku zwlaszcza, ze wczesniej zrobil ok 30k, a nagle w ostanim pol roku taki spadek przebiegu? Moze i jest inna przyczyna niz taka, ze auto stalo w kilku serwisach dluzszy czas - nie wiadomo.

 

"Przeglad zrobiony w tym miesiacu, wymienione zostały olej, filtr oleju, filtr odmy (separator oleju) i filtr powietrza i pasek wielorowkowy (wszstko zakupione w ASO BMW)"

Jak rozmawialem przez telefon to mowil, ze przeglad byl zrobiony w kwietniu, czyli auto sprzedaje juz 2-3 miesiace?

 

Sprzedawal tez galke zmiany biegow do bmw (niestety nie da sie otworzyc bo aukcja w arch. allegro):

http://www.google.pl/#sclient=psy-ab&q=maylo24+bmw&oq=maylo24+bmw&gs_l=hp.3...5788.6024.1.6134.3.3.0.0.0.0.71.138.2.2.0...0.0...1c.1.17.psy-ab.LPmClP6w0bM&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.47883778,d.ZWU&fp=855329201f0b86bf&biw=1920&bih=837

 

To tylko tak jak mowiles jakies tam moje przypuszczenia, moze nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega znawcą nie jestem, ale wrażenia ok. Poleciałem miernikiem na całym aucie jedna grubość. Na lakierze jakieś tam normalny ślady użytkowania typu odprysk czy ryska, ale mało ich było. Co do środka to jedyny minus jaki wyłapałem to lekko przecierający się zewnętrzny boczek fotela kierowcy (no ale w końcu sportsitze to nie ma co się dziwić). Jechać nie jechałem za kierownicą tylko mój kolega co ma takie samo auto i też nie miał zastrzeżeń. Silnik suchy i co najważniejsze dla mnie nie myty - jedyny niuans jaki został zauważony to baaardzo delikatnie zapocony zbiorniczek wyrównaczy płynu chłodzącego. Teraz ASO i jak bedzie ok to do banku i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Szukałem bardziej 2.0i z racji ilości km jakie robię w ciągu roku (śrdenio 6-7 tkm), ale tego jest mało, a z salonu PL to już trafić taką to sztuka. Oglądałem nawet jedną (relacja w moich poprzednich postach) ale w tej cenie co była nie do końca spełniała moje kryteria.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.