Skocz do zawartości

E60 525d cieknący podgrzewacz paliwa


sokół

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wałkowałem już temat, a mianowicie chodziło o problemy z odpaleniem i wibracje silnika zaraz po odpaleniu. W związku z tym że dość trudno jest zdiagnozować przyczynę tego stanu rzeczy postanowiłem eliminować po kolei tzn . wymieniłem filtr paliwa. Niestety w trakcie wymiany zadzwonił mechanik i mówi że w podgrzewaczu paliwa, a dokładniej we wtyczce jest ropa :shock: jest jej tyle że cieknie z wtyczki. I teraz mam pytanie czy to jest normalne bo wydaje mi się że nie. Jaka jest cena podgrzewacza bo na allegro nic nowego nie znalazłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czy jakikolwiek wyciek paliwa można uznać za zasadny :mad2: . Obdzwonimy za Ciebie i podamy cenę.Tylko czy zadasz sobie tyle trudu i pofatygujesz się przeczytać .

Nie wiem czy jesteś bezmyślny czy bezczelny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakikolwiek wyciek paliwa można uznać za zasadny :mad2: . Obdzwonimy za Ciebie i podamy cenę.Tylko czy zadasz sobie tyle trudu i pofatygujesz się przeczytać .

Nie wiem czy jesteś bezmyślny czy bezczelny .

Panie Andrzeju to mi Pan dołożył, a tak na marginesie jakim trzeba być burakiem żeby pisać komuś takie rzeczy. Jeżeli Pana denerwuje to co napisałem nie trzeba było odpowiadać. Zastanawiam się czy umie Pan czytać ze zrozumieniem, widzę że nie. Napisałem wyraźnie że szukałem i nic nowego nie znalazłem tak więc radzę kupić sobie meliskę na uspokojenie, nie każdy jest takim fachowcem jak Pan. Jeśli ma Pan coś mądrego do dodania to na pw bo nie będę się obrzucał błotem na forum, nie jest od tego. Pozdrawiam (bezczelny typ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak, masz rację że nie rozumie . To nie lada problem samemu zadzwonić np. do ASO i spytać o cenę . Lepiej założyć bzdurny temat i niech inni za Ciebie sprawdzają .

-" nie każdy jest takim fachowcem jak Pan "

Czy Ty widzisz o co pytasz ? "czy paliwo może cieć ?" Napiszę tak żeby Cie nie urazić - do tej pory wydawało mi się że jest to nie możliwe żeby ktoś mógł zadać takie pytanie, a jednak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ktoś tu nabija sobie posty, daruj sobie Andrzejku nie odpisuj mi więcej. Może i głupie było moje pytanie teraz jak to czytam hmmm pewnie masz racje. Mam tylko prośbę zostaw chociarz jeden rozum dla mnie bo widze że pozjadałeś już wszystkie. Podyskutuje z Tobą tylko na PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.