Skocz do zawartości

E60 3.0d Problem z wyciągnięciem wtrysków zapieczone


grisza1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj dałem swoją e60 do mechanikazeby zmienił mi wtrysk bo jeden miałem juz padnięty i skakał mi na obrotach na luzie.Mechanik nie mogł wyciągnąc wtrysku tak był zapieczony i musiał podwazac jakims śrubokrętem i innym płaskimi narzedziami po czym od tego podważania pękła pokrywa zaworów i jest mała dziura wkurzyłem sie tym faktem no i teraz musi wyciągnąć wszystkie wtryski dwa wyszły bardzo fajnie ten jeden wydłubał jakos niszcząc pokrywe ale jeszcze 3 wtryski siedzą zapieczone wiem ze lał tam odrdzewiacz no i cos słabo mu to idzie.Pokrywe zaworów na szczęście mam drugą.Tylko jak wyciągnąc 3 wtryski bez uszkadzania ich w bezpieczny sposób? macie jakies porady ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grisza jak nie masz daleko do Szczecina to możesz do mnie podjechać (raczej teraz już na lawecie) i coś na to zaradzimy. Wtryski kiedy są zapieczone wyciąga się ściągaczem lub mała bombą. U mnie na szczęście wyszły bez problemu większego z delikatnym podważaniem i ruszaniem na boki. A czy twój mechanik wie że wtryski trzeba programować i ma do tego komputer?

Używane części do BMW e36 e38 e39 e46 e53 e60 e87 e90 f01 f10 f30

tel .: 731 885 885 Zapraszam :)


http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39682621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem wkurzony na max z tym autem rozwalił mi pokrywe zaworoz załatwiłem nową udało mu się zrobić jakiś ściągącz do tych wtryskow i udalo mu sie je wyciągnąć ale co z tego po złożeniu auto nie odpala blokuje na którymś tłoku na bank wpadł mu nagar z wtrysków i ciekowe co sie tam stało w środku może tłok skrzywiło albo cos innego.Szkoda słów. Tak ma disa koduje wtryski wczesniej w audi c6 z 2006 r tez zmienial mi wtryski i kodował.Na biegu piątym na wyciągniętych wtryskach auto powinno sie ładnie toczyc z piątki podczas pchania a tu kawałek sie toczy i cos blokuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mu nagar wpadł to już dawno wyleciałby przez zawór wydechowy. To musi być coś innego ,bardzo dziwny objaw.. ten twój mechanik jakiś roztrzepany jest przy wyciąganiu wtrysków trzeba jednak zachować trochę ostrożności ,bo jak coś wpadnie do silnika to nie odpalasz a ściągasz głowicę żeby to wyciągnąć. No to Ci nie zazdroszczę ,bo zostałeś uziemiony z autem i jeszcze pewnie sporo $ stracisz.

Używane części do BMW e36 e38 e39 e46 e53 e60 e87 e90 f01 f10 f30

tel .: 731 885 885 Zapraszam :)


http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39682621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przez to będziesz miał zrobione to kiepsko ,bo on będzie chciał jak najmniej stracić. Omijaj takich mechaników szerokim łukiem i najlepiej napisz gdzie on się mieści ,jak nazywa itd żeby nikt na niego nie trafił

Używane części do BMW e36 e38 e39 e46 e53 e60 e87 e90 f01 f10 f30

tel .: 731 885 885 Zapraszam :)


http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39682621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No i lipa mam zmienione wszystkie wtryski uszczelki itp plus zregenerowana glowice i po złożeniu cos stuka w silniku w okolicy rozrządu najprawdopodobniej ilość tego nagaru skrzywiła tłok i auto dziwnie chodzi.I pytanie czy tłok musze kupować nowy czy moge kupic dokładnie takiej samej firmy i grubości ale używany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało sie ze wtryski które zamontował mi mechanik robiły ten dziwny hałas wstawiłem swoje stare i auto chodzi normalnie i cicho bez klepania wogole wylecialo mi z glowy zeby tu napisac ze miałem tez wymieniane wtryski po zblokowaniu silnika.Problem juz rozwiązany dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.