Skocz do zawartości

520i + LPG dość duże spalanie :(


Techniczny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Te silniki były montowane w Dodge, Jeepie i Chryslerze.

No nie!!!12 l to przegiąłeś. Przy mocno ale to mocno pierdołowatej jeździe zszedłbyś może(z wielkim ?) do 15 na więcej nie licz. No ale nie po to kupuje się V8 :cool2:

Na spalanie 20 to wcale nie trzeba się starać, jak się postarałem to wyszło 35 :mrgreen:

No tylko jak jedziesz spokojnie to wydaje Ci się, że nie jedziesz :mrgreen: A jak jedziesz normalnie to wydaje się, że wszyscy na około się pie......lą :mrgreen:

Mi też ślina cieknie na RAM-a 1500 z takim samym 4,7 i teraz myślę, że jednak mogłem zastanowić się trochę bardziej zanim stwierdziłem, że jest za duży :D

Ale zakupu tego auta nie żałuję-nawet odrobiny.

A Jankesy wiedzą jak zrobić żeby du.ie było dobrze :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej pooowoli myślę o czymś ze stajni forda :mrgreen: Wiem, że to nie te same silniki, ale jednak ten kontynent i bliżej im do siebie niż do europejskich.

 

TO nie ja przeginam a właściciele. Biorę oczywiście poprawkę, bo wiem że u nas na forum R6 PB palą po 6l :D Średnio jak by wyszło 19 był bym zadowolony i b yło by to śmiało do przyjęcia. Nie chciał bym by średnia wychodziła bliżej 30 bo to by mnie już przerastała. Ale znając życie i realia rynku jeszcze sobie poczekam :) I ja myślę o malutkim silniku 4,6 v8 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiłeś :mrgreen: Będzie to coupe z pięknym ryjem :)

4,6 v8 toleruje gaz bez problemu i blisko mnie już takie auta robili. Nawet silniki hemi nie są im obce. Ciekawe ile ludzi powie, że do takiego silnika i auta gaz to profanacja :)

 

Escalade jest piękne, ale to nie jest już powyżej 3,5t?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Eee nie. Cadilac Escalade?

Escalade to wyjeżdżasz na miasto i prawie każda jest twoja i to nawet pewnie majtki już zdjęła :mrgreen:

http://static.cargurus.com/images/site/2008/04/19/20/10/2008_cadillac_escalade-pic-29435.jpeg

Tylko to ma nietypowe dla USA silniki ze zmiennymi fazami rozrządu-coś takiego podobnego jak w BMW Vanos. I są opinie że te silniki (Vortec) nie lubią gazu.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze aktualne to posiadałem u siebie instalacje BRC ponad 5 lat auto w rodzinie zero problemów, spalanie w mieście na pełnej butli czyli 41 litrów robiłem około 280-300km co do trasy prędkość 140-150 350km średnio, maksymalnie udało mi się zrobić 380 km. Na wakacje mija 6 rok auto sprzedane w marcu i dalej zero problemów jak rozmawiałem z nowym właścicielem. Ale spokojnie w trasie przy prędkości 110-120 km/h schodziłem poniżej 9 litrów to ponad 400 spokojnie zrobisz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.