Skocz do zawartości

X3 F25 20i - pierwsze wrażenia


felixo

Rekomendowane odpowiedzi

tzn u mnie ten klekot wtryskiwaczy jest bardzo podobny, aczkolwiek nie wiem czy występuje tylko przy zimnym silniku.

Wydaje mi się, ze od pewnego momentu silnik w moim X3 pracuje głośniej - pewnie te silniki tak po prostu brzmią - taki ich urok.

Wielu użytkowników BMW, tu na forum, narzeka na dziwięk silników N20 (20i i 28i)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak nagrałeś ten dźwięk, czy podniosles maskę i z jakiej odległości nagrałeś. Moim zdaniem to ważne. Dzwiek jest podobny do mojego lecz mam wrażenie ze dużo głośniejszy.

 

Zrob identyczny test na zimnym i rozgrzanym silniku przy tych samych ustawieniach.

XmaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywalem przy samym silniku oczywiscie przy otwartej masce, sprobuje nagrac przy rozgrzanym.

 

Ps. Nastepna rzecza ktora zauwazylem to dziwny dzwiek przy kolumnie kierownicy, podczas ruszania kierownica w lewo i prawo jest taki dzwiek jakby cos "tarlo" o siebie.

Czy ktos mial podobny problem u siebie? Nie jest to jakis duzy problem ale jest dosc irytujace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi to opisac ale to taki "swist" jakby cos bylo zle spasowane albo lekko gdzies ocieralo - zdecydowanie nie stuki.

 

Czytalem na zagranicznych forach ze ludzie mieli takie problemy nie tylko z x3 ale i z X5.

 

Co najlepsze bylem juz w ASO wymienili mi kolumne kierownicy i jest to samo - bo ten model tak ma - taka dostalem odpowiedz od serwisanta,

zeby udowodnic to poszlismy do nowki sztuki i rzeczywiscie bylo to samo ...

popatrzylem na niego z politowaniem powiedzialem ze moj stary Opel tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i kaplica - "ja wiedzialem ze tak bedzie".

500 km przejelalem - po chwili auto zaczelo "rwac" komunikat awaria napedu, zjedz na bok bla bla bla.

 

Stoi w niemcowni juz prawie 2 tyg - proboje sie cokolwiek dowiedziec ale strona niemiecka przeciaga sprawe i nic sie do tej pory niedowiedzialem.

A moze tylko probuja ugrac na czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj prawie miesiac po awarii - auto zostanie odstawione pod wskazany adres, czy to jest normalne ze marka "Premium" ma w D swoich klientow.

Po moim doswiadczeniu nie zamierzam wiecej kupowac BMW ale mysle ze tak samo bedzie z innymi markami niestety.

 

Do tej pory nie dowiedzialem sie co bylo przyczyna awarii co zostalo wymienione itd.

 

BMW nie dba wogole o swoich klientow. A w szczegolnosci jesli jest sie klientem z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie można generalizować ,ja wielokrotnie podkreślałem ,że serwis zaskakuje mnie pozytywnie (ten z którego korzystam :wink: ) ,wprawdzie zapłaciłem za nie niego ,,w cenie samochodu'' ale zawsze miło ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzisiaj prawie miesiac po awarii - auto zostanie odstawione pod wskazany adres, czy to jest normalne ze marka "Premium" ma w D swoich klientow.

Po moim doswiadczeniu nie zamierzam wiecej kupowac BMW ale mysle ze tak samo bedzie z innymi markami niestety.

 

Do tej pory nie dowiedzialem sie co bylo przyczyna awarii co zostalo wymienione itd.

 

BMW nie dba wogole o swoich klientow. A w szczegolnosci jesli jest sie klientem z Polski.

 

A który to serwis?

 

Są lepsze i gorsze... nie ma co generalizować...

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.