Skocz do zawartości

Opole - czy mógłby ktoś obejrzeć to e36?


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zwracam się z prośba do forumowiczów z Opola, czy mógłby ktoś przy odrobinie wolnego czasu obejrzeć to autko http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C902010 ? Mieszkam w Rzeszowie i do Opola mam kawałek. A nie chciałbym gonić 330 km żeby przekonać się, że to złom jakich w ostatnim czasie juz wiele widziałem. I odrazu prosiłbym o 'wybadanie' sprzedawcy.

 

Z góry dziekuję.

 

Pozdrawiam Michał.

Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie, czy dzwoniłeś i pytałeś czy auto na fotkach to akurat to, bo coś mi tu wygląda na ciepłe kraje tak sądząc po otoczeniu ze zdjęć.

dokładnie, moim zdaniem, to nie jest Polska... tam w tle... :hand:

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena zbyt niska i przebieg teżpewnie zdejmowany bo ciężko w tych czasach trafić okaz ze 140 tyś zwlaszcza z 93 roku, ktoś naprawdę musiałby tym autem przez kilkanascie lat bardzo malo jeżdzic, noi otoczenie takie tropikalne prawie :P moze tam tak mało jeżdzą :8) :lol: ...podejrzane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena zbyt niska i przebieg teżpewnie zdejmowany bo ciężko w tych czasach trafić okaz ze 140 tyś zwlaszcza z 93 roku, ktoś naprawdę musiałby tym autem przez kilkanascie lat bardzo malo jeżdzic, noi otoczenie takie tropikalne prawie :P moze tam tak mało jeżdzą :8) :lol: ...podejrzane

 

Może to jakaś mała wyspa :mrgreen: :roll2:

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek jak nie wiem, znam to auto, poszło w Niemczech za ponad 3000 euro więc albo jakis dzieciak ma zabawe kopiując zdjęcia z ogłoszenia albo ktoś chce kogoś wj.. na mine z jakąś zaliczką. Generalnie zapomnij :? Na sto procent jest to to auto, bo sam je chcialem wziąc do Polski i tak sie złożyło że pamiętam i cenę za jaką poszła (zostałem dość mocno przebity) i nawet te same zdjęcia mam na kompie. Otomoto kosztuje 1,22 z vatem więc żaden problem zrobić sobie ogłoszenie. Szukaj więc dalej, niestety ja nie mam w tej chwili zadnej e36, chyba ze chcesz piękną Omegę v6 96 rok full bez skóry za niewiele większe pieniązki niz ta lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tani podejrzana niski przebieg jak na rocznik..poza tym widze podejrzane fotko niby z niemiec??a mala tablica jak to mozliwe?zadzwon i sie dowiedz o szczegolach

 

pamietaj nigdy za tanio za dobre autko...

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek jak nie wiem, znam to auto, poszło w Niemczech za ponad 3000 euro więc albo jakis dzieciak ma zabawe kopiując zdjęcia z ogłoszenia albo ktoś chce kogoś wj.. na mine z jakąś zaliczką. Generalnie zapomnij :? Na sto procent jest to to auto, bo sam je chcialem wziąc do Polski i tak sie złożyło że pamiętam i cenę za jaką poszła (zostałem dość mocno przebity) i nawet te same zdjęcia mam na kompie. Otomoto kosztuje 1,22 z vatem więc żaden problem zrobić sobie ogłoszenie. Szukaj więc dalej, niestety ja nie mam w tej chwili zadnej e36, chyba ze chcesz piękną Omegę v6 96 rok full bez skóry za niewiele większe pieniązki niz ta lipa.

Wielkie dzięki za konkretną odpowiedź. Za Omegę dziekuję.

 

Temat uważam za zamknięty.

 

Pozdrawiam.

Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewidać dziur na drodze to chyba nie jest zdjęcie z polski!!!!.... :mrgreen:

a tak na poważnie to rzeczywiście jakaś podejżana sprawa :?

 

no właśnie, my tu takie drogi w Opolu mamy, nie to co w Polsce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

chciałbym dodać jeszcze tylko, że jak na razie ostaliśmy się osobnym landem, do dolnośląskiego nas jeszcze nie wpięli :mrgreen: :mrgreen: :duh: :duh:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek jak nie wiem, znam to auto, poszło w Niemczech za ponad 3000 euro więc albo jakis dzieciak ma zabawe kopiując zdjęcia z ogłoszenia albo ktoś chce kogoś wj.. na mine z jakąś zaliczką. Generalnie zapomnij :? Na sto procent jest to to auto, bo sam je chcialem wziąc do Polski i tak sie złożyło że pamiętam i cenę za jaką poszła (zostałem dość mocno przebity) i nawet te same zdjęcia mam na kompie. Otomoto kosztuje 1,22 z vatem więc żaden problem zrobić sobie ogłoszenie. Szukaj więc dalej, niestety ja nie mam w tej chwili zadnej e36, chyba ze chcesz piękną Omegę v6 96 rok full bez skóry za niewiele większe pieniązki niz ta lipa.

 

Może facet, który kupił to auto odkrył, że kiedyś to był sedan :duh: :D :mad2: i chce odzyskać chociaż część pieniędzy. Jeśli to są zdjęcia z poprzedniej aukcji to może teraz ten samochód już tak ładnie nie wygląda :twisted:

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.