Skocz do zawartości

19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
moim zdaniem tu byloby za duzo zamieszania. Każdy przyjedzie i sobie zaklepie. Ja moge co najwyżej dogadać się o możliwość zgłoszenia np. wieczorem że rano dana osoba chce śniadanie. I spytam ewentualnie o jakąś promocje dla osób posiadających pokoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chcę śniadanie, w sumie jakoś z automatu założyłem, że jest w cenie :)

Właśnie dlatego pytam ;) Myślę, że każdy będzie chciał śniadanie i obiad, bo raczej nie wbijemy się w tyle osób do jakiejś restauracji. Była już o tym mowa wcześniej. Ale skoro tak to ok, każdy zaklepie sobie sam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zaprosić kilku znajomych z okolicy (wymuskane E87, E46 i... X6M :) ) Pytanie brzmi, kiedy będzie dostępny szczegółowy harmonogram na sobotę :)

 

Pomyślałem też, że może ktoś z Was ma ploter lubkontakty w drukarni i udałoby się zamówić okolicznościowe naklejki, byłaby to fajna pamiątka po zlocie, którą za drobną opłatą każdy uczestnik otrzymałby przy wjeździe na parking :)

 

I mój drugi pomysł ;P filmik ze zlotu zrobiony w taki stylu

Edytowane przez BondE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zaprosić kilku znajomych z okolicy (wymuskane E87, E46 i... X6M :) ) Pytanie brzmi, kiedy będzie dostępny szczegółowy harmonogram na sobotę :)

 

Harmonogram będzie dostępny myślę w tym tygodniu.

Co do zapraszania innych uczestników drogą pantoflową. Geneza imprezy to BMW E9X. Jest kilka samochodów innych - cieszymy się bo forum od tego jest.

Chciałbym tylko aby osoby, które będą E9x miały szczególne względy np. parkingowe. Jeśli klepnę miejsce to zróbmy tak by osoby z listy a co ważniejsze E9x były obok siebie. Reszta E46 itd. - ciut dalej.

Idąc dalej. Ja i Włodi tak jakby jesteśmy twarzami zlotu - w kontekście rozmów i negocjacji z pensjonatem, premium arena itd. Tak jak wcześniej napisał Wlodi - liczymy,że będzie super i każdy dostosuje się do panującej atmosfery i będzie reprezentował poziom należyuty. Każdy kto bierze kogoś dodatkowego - odpowiada za niego.

 

Zgadzamy się ludu miły?

 

Pozdrawiam

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!

 

Co do innych aut.. Skoro mamy zlot E9x to niech tak zostanie.. nie róbmy mixelektrolux... takie moje zdanie.

 

Pzdr.

 

Na tę wyłączność jest ciut za późno bo już kilka osób z innej gamy BMW potwierdziło,że będzie i wynajęło pokój. Jesteśmy otwarci i ciesze się,że wiele osób chce dołączyć. Jednakże musimy też trzymać się małego szablonu - dlatego napisałem to co napisałem. Generalnie jest to zlot E9X i tak pozostaje. Jest za to kilku gości z innymi samochodami - nie wyrzucamy nikogo. Byle by nie było żadnego buczącego dziadostwa :duh:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, miałem pisać o tym wcześniej, ale.. no właśnie. Nie chciałem być tym złym.

 

Ustalmy konkretnie reguły gry, jadę z małym dzieckiem i żoną i oczekuję, że to będzie miłe spotkanie a nie spęd bydła i buractwa ;). Wiecie co mam na myśli ;)

 

A, że kilka osób poznałem osobiście to nie wydaje mi się, że reszta od nich odstaje :)

 

 

Zatem moi drodzy jeśli ktoś będzie niegrzeczny to po prostu wsadzimy go do auta i się z nim pożegnamy :-) hehe

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to! Zrobimy sobie spotkanie już na miejscu - co nam wolno a co nie - bo będą tam kolonie i dzieciaków w bród. Ale i na wszystko znajdziemy miejsce,czas ( % ) :8)

 

Generalnie zapowiada się super - aż zaczynam żałować,że nie od piątku jadę - choć kto wie... :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jak to się mówi demokracja to mit .

Zgadzam się , że kto organizuje ten decyduje jak będzie, a reszta ma się dostosować.

Dobrze że się zapytałem czy E60 mogę uczestniczyć bo trzeba by było szybko zmieniać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czyli to zostawiam w domu?

No bez przesady. Nie jest to przecież zlot świadków jehowy :)

Wieczorkiem w pt i sob trzeba się trochę odstresować. Tylko upodlić się za bardzo nie można żeby być w stanie siąść za kierownice koło południa dnia następnego. Chyba że ktoś ma kierowce rezerwowego wtedy może zalać zbiornik. Tylko żeby później nie latał na golasa po ośrodku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joozek a planujecie wynająć parking na terenie ośrodka czy ten bliżej tamy- przy Omedze?

 

w ośrodku. Tak by były zaparkowane docelowo. A w trakcie wycieczki w kolumnie znajdziemy jakieś miejsce dla siebie :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Próbuj na własną rękę w ośrodkach w pobliżu. Na pierwszych stronach wrzucilismy linki.

 

Ok nie ma sprawy , damy rade :D

 

Pozwoliłem sobie zaprosić kilku znajomych z okolicy (wymuskane E87, E46 i... X6M :) ) Pytanie brzmi, kiedy będzie dostępny szczegółowy harmonogram na sobotę :)

 

Harmonogram będzie dostępny myślę w tym tygodniu.

Co do zapraszania innych uczestników drogą pantoflową. Geneza imprezy to BMW E9X. Jest kilka samochodów innych - cieszymy się bo forum od tego jest.

Chciałbym tylko aby osoby, które będą E9x miały szczególne względy np. parkingowe. Jeśli klepnę miejsce to zróbmy tak by osoby z listy a co ważniejsze E9x były obok siebie. Reszta E46 itd. - ciut dalej.

Idąc dalej. Ja i Włodi tak jakby jesteśmy twarzami zlotu - w kontekście rozmów i negocjacji z pensjonatem, premium arena itd. Tak jak wcześniej napisał Wlodi - liczymy,że będzie super i każdy dostosuje się do panującej atmosfery i będzie reprezentował poziom należyuty. Każdy kto bierze kogoś dodatkowego - odpowiada za niego.

 

Zgadzamy się ludu miły?

 

Pozdrawiam

 

Ja tam moge na koncu stac, jakby nie bylo alfabetycznie tak wypada :D Pozdro

 

P.S ''Buractwo'' a moze ''Menelo-farmerzy'' :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S ''Buractwo'' a moze ''Menelo-farmerzy'' :norty:

 

nie ma się co licytować.

proponuję przyjąć zasadę "nie wiesz jak masz się zachować? to zachowuj się PRZYZWOICIE".

jak ktoś przegnie powinien się w pierwszej kolejności liczyć z "naganą wzrokową" naczelników zlotu, a w drugiej kolejności ze stanowczą prośbą o opuszczenie zlotu.

i tyle w temacie.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ze sobą zabieram zestaw pierwszej potrzeby. Jak ktoś będzie w potrzebie to zapraszam już od piątku :roll:

Włodek my to chyba razem ruszymy z Wawy w piątek? Zresztą zgadamy się jeszcze na najbliższym spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.