Skocz do zawartości

[E83] X3 Sierpc VIN WBAPE110X0WH30192


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam ogromną prośbę czy byłby ktoś w stanie podjechać i sprawdzić to auto:

http://otomoto.pl/bmw-x3-zobacz-koniecznie-full-opcja-C29060462.html

Auto stoi w Sierpcu woj. mazowieckie. Byłby bardzo wdzięczny za zainteresowanie i w miarę szybką odpowiedź jeśli ktoś by chciał obejrzeć ja osobiście. Dokładnie chodzi mi o to żeby zmierzyć miernikiem i sprawdzić czy żaden z elementów nie był wymieniany i czy może śruby nie są ruszane. Wolałbym wiedzieć coś wcześniej niż zrobić sobie niepotrzebną podróż przez pół Polski. Z góry serdecznie dziękuje za każda pomoc. Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz vin a przez Belgię to chyba tylko jechała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Numer podwozia WBAPE110X0WH30192

Kod typu PE11

Typ X3 2.0D (EUR)

Typoszereg E E83 (MUE)

Seria X

Rodzaj konstrukcji GEFZG

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik N47

Pojemność skokowa 2.00

Moc 130

Napęd ALLR

Skrzynia biegów MECH

Kolor SILBERGRAU METALLIC (A08)

Tapicerka LEDER NEVADA/SCHWARZ (LUSW)

Data prod. 2007-10-22

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S2PAA RADSCHRAUBENSICHERUNG Zabezpieczenie śrub kół

S2R5A LM RAEDER STERNSPEICHE 204 A/S BMW LA wheel, star spoke 204

S386A DACHRELING Reling dachowy

S402A PANORAMA GLASDACH Dach panoramiczny elektryczny

S413A GEPAECKRAUMTRENNETZ Siatka oddzielająca bagażnika

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S464A SKISACK Worek na narty

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

P7ATA PAKET ADVANTAGE + COMFORT Pakiet Advatage + Comfort

S843A MOTORAUSLEGUNG Redukcja mocy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S868A SPRACHVERSION NIEDERLAENDISCH Wersja językowa, niderlandzki

S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, holenderski

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S962A KENNZEICHENTRAEGER VORNE ENTFALL Brak podst. tabl. rejestr. przedniej

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S4BZA INTERIEURLEISTEN TITAN HELL LISTWY WEWN. TYTANOWE JASNE

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje miasto, komis kojarze jest juz jakis czas maja sporo samochodow, moge zapytac kolegi (ktory sie zna, bo ja tak na oko wiele Ci nie powiem) i podjedziemy rzucic okiem dla Ciebie jak chcesz

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem temat bo salon PL posiada tylko polska i niemiecka baze danych. Także Belgia Francja czy Włochy nie ma możliwości nawet sprawdzić historii po Vin. Szukam dalej jakiejś dobrej X3

 

Coś Cie chyba spławili, bo ja nigdy nie miałem problemu z informacjami z bazy danych BMW z Włoch, Francji, Belgii i Holandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje miasto, komis kojarze jest juz jakis czas maja sporo samochodow, moge zapytac kolegi (ktory sie zna, bo ja tak na oko wiele Ci nie powiem) i podjedziemy rzucic okiem dla Ciebie jak chcesz

 

No jeśli masz chwile i nie jest to dla ciebie jakiś problemem żeby rzucić okiem.

 

Odpuściłem temat bo salon PL posiada tylko polska i niemiecka baze danych. Także Belgia Francja czy Włochy nie ma możliwości nawet sprawdzić historii po Vin. Szukam dalej jakiejś dobrej X3

 

Coś Cie chyba spławili, bo ja nigdy nie miałem problemu z informacjami z bazy danych BMW z Włoch, Francji, Belgii i Holandii

 

Tak mi powiedzieli w moim mieście w ASO jak również zadzwoniłem sobie do 2 ASO w stolicy i też otrzymałem taka informacje. Także nie wiem jak to jest z tymi ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych na przyszlosc : (profesjonalista nie jestem, wypisuje swoje spostrzezenia ale reki za nie sobie uciac nie dam) z zewnatrz malowany lewy tylny blotnik, zmieniany zderzak (srebrny pomalowany na obecny kolor) i wymieniana szyba z tylu chociaz klapa raczej nie. Poza tym prezentuje sie ok, nie jezdzilem wiec tylko tyle moge wniesc do tematu. Nie wydaje sie zeby byla mocno uderzona z tylu

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych na przyszlosc : (profesjonalista nie jestem, wypisuje swoje spostrzezenia ale reki za nie sobie uciac nie dam) z zewnatrz malowany lewy tylny blotnik, zmieniany zderzak (srebrny pomalowany na obecny kolor) i wymieniana szyba z tylu chociaz klapa raczej nie. Poza tym prezentuje sie ok, nie jezdzilem wiec tylko tyle moge wniesc do tematu. Nie wydaje sie zeby byla mocno uderzona z tylu

 

Bardzo ci dziękuje za poświęcony czas! W rozmowie sprzedawca poinformował mnie że 100% bezwypadkowy. Tak czy siak jechałbym z miernikiem ale wychodzi na to że zrobiłbym sobie tylko wycieczke za pare stówek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bezwypadkowy moze być a to że byl błotnik malowany nie swiadczy ,iż był uszkodzony nie wiem jak .Ot polskie myślenie :mrgreen: :mrgreen:

 

Szukasz bezwypadkowego ???? Nie szukaj w okazyjnej cenie :mad2: :mad2: :mad2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w BMW często tylne szyby nie są tego samego producenta co cała reszta - i tak wyjeżdżają z fabryki (wiec z wymianą tylnej szyby byłbym ostrożny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo ze zderzakiem. Wystarczy głupie najechanie na tył w korku przy minimalnych prędkościach i zderzak do wymiany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bezwypadkowy moze być a to że byl błotnik malowany nie swiadczy ,iż był uszkodzony nie wiem jak .Ot polskie myślenie :mrgreen: :mrgreen:

 

Szukasz bezwypadkowego ???? Nie szukaj w okazyjnej cenie :mad2: :mad2: :mad2:

 

A skąd wiesz co za błotnikiem? Może ćwiartka była wstawiona i błotnik został pomalowany. Bezwypadkowy to bezwypadkowy a nie bezwypadkowy z pomalowanym elementem. Cena 55 tyś zł za 2007 to normalna cena nie okazyjna. Okazyjna byłby na poziomie 40-45 tyś wtedy może powiedzieć że okazyjna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego.....to jest dalej okazyjna cena ....a za 40.000 to mozesz kupić wiesz co :mad2: :mad2: :mad2:

Ja kupiłem kilka X3 i żadna nie była w okazyjnej cenie ..nawet normalnej nie była bo auta salonowe,serwisowane i faktycznie bezywadkowe a gdybanie co bylo robione za malowanym blotnikiem to już herezja.....no przecież mógł zarysować się na parkingu....i co ?? Ćwiartka wymieniona ??? Zweryfikuj myślenie albo ........ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

Poza tym każdy ma prawo mieć własne zdanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Tylko OT a poza tym to auto to nie full opcja...niech sprzedawca zweryfikuje sobie tę opcję :mad2: :mad2: :mad2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego.....to jest dalej okazyjna cena ....a za 40.000 to mozesz kupić wiesz co :mad2: :mad2: :mad2:

Ja kupiłem kilka X3 i żadna nie była w okazyjnej cenie ..nawet normalnej nie była bo auta salonowe,serwisowane i faktycznie bezywadkowe a gdybanie co bylo robione za malowanym blotnikiem to już herezja.....no przecież mógł zarysować się na parkingu....i co ?? Ćwiartka wymieniona ??? Zweryfikuj myślenie albo ........ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

Tylko OT a poza tym to auto to nie full opcja...niech sprzedawca zweryfikuje sobie tę opcję :mad2: :mad2: :mad2:

 

To słucham jaka twoim zdaniem kolego jest normalna cena za 2007 rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi jaka jest cena średnia....akurat tą bym się nie interesował,bo dla mnie takie auto bez paktronika to :nienie:

 

Chodzi o to aby zrozumieć,ze auta używane mogą mieć to i owo malowane,naprawiane itp ale jak najbardziej są dalej bezwypadkowe :mrgreen: :mrgreen:

 

Mój znajomy kupił teraz w podobnej cenie 2006 r mimo,ze miał jeszcze dwie do wyboru z 2005r. z max. wyposażeniem.Po prostu wolał auto z polskiego salonu,z pewną historię i tyle.Oczywiscie nie każdy tak musi myśleć i postępować .Mamy wolny kraj :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi jaka jest cena średnia....akurat tą bym się nie interesował,bo dla mnie takie auto bez paktronika to :nienie:

 

Chodzi o to aby zrozumieć,ze auta używane mogą mieć to i owo malowane,naprawiane itp ale jak najbardziej są dalej bezwypadkowe :mrgreen: :mrgreen:

 

Mój znajomy kupił teraz w podobnej cenie 2006 r mimo,ze miał jeszcze dwie do wyboru z 2005r. z max. wyposażeniem.Po prostu wolał auto z polskiego salonu,z pewną historię i tyle.Oczywiscie nie każdy tak musi myśleć i postępować .Mamy wolny kraj :cool2:

 

No ja generalnie szukam już od 3 m-cy i według mnie w przedziale 55-60 zł to normalna cena okazje są dużo taniej na które w ogólne nie zwracam uwagi. Jednak nawet i te po ok 60 tyś po sprawdzeniu chociażby Vinu już na dzień dobry wychodzą skuchy :) z naszymi krajowymi salonowymi też różnie bywa to takowe też sobie sprawdzałem i wychodziły na jaw dziwne historie :) także ogólnie jest ciężko znaleźć coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.....ja pierwszej X3 szukałem ponad pół roku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Generalnie X3 nie są jakoś często powypadkowe,kombinowane itp jednak przebiegi to już inna bajka :mad2: :mad2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.