Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - tak gwoli uzupełnienia- z tym autem nie wszystko Wam powiedziano...

Ja mam info z Carfaxu np. o wystrzelonych poduchach - tu nie widać by coś strzeliło. Chyba, ze kurtyna w drzwiach.

To auto jest EWIDENTNIE przygotowane pod jelenia.

 

No jak nie widać? Boczna tak strzeliła, że aż drzwi szukali w sąsiednim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby można było odliczyć jeszcze całe 23% vat'u, to rzeczywiście na firmę opłacalny interes. Chyba że dopisałeś do PKD, "wypożyczalnia samochodów" :D

 

Calego niestety nie, ale ciągle dziala trik z wykupem i odliczeniem 2gi raz. Minusem natomiast jest ubezpieczenie AC, nie można wrzucić całego w koszt, o czym przekonałem się "po fakcie" - trzeba liczyć procent wartości do max 20 tys EUR, czyli np jak masz auto ubezpieczone na 200k, to liczysz ile procentowo tego ubezpieczenia jest auto od 80k i tyle możesz wpisać w koszty. Reszta to Twój wkład. Państwo wie jak kraść lepiej niż nieuczciwi sprzedawcy ;)

 

Trik z vatem jest opłacalny do wartości auta 50 tys brutto, więc nie bardzo wiem o jakich korzyściach przy zakupie na firmę mówisz. Nawet kosztów części nie wrzucisz ....bo masz gwarancję za którą i tak zapłaciłeś pewnie tyle co połowa wartości e91. Domyślam się, że polisa AC kosztowała pewnie tyle co roczne utrzymanie wspomnianego e91 Dobrze, że chociaż cena pieniądza spadła. Ale żeby nie wyjśc na marudę...ktoś musi kupować nowe, żebym mógł odkupić używane :mrgreen: Oczywiście to metafora bo ja już z BMW skończyłem.

 

A tak z drugiej strony to czy gdyby w Polsce Vat był na poziomie 10%, dochodowy 5% i brak akcyzy to czy kupiłbyś tak drogie auto? Wątpię....ale już przy tak wysokich podatkach widzisz okazję i czujesz się "wygrany" , zadowolony z tego, że jakąś tam promocję wyhaczyłeś. :D Państwo nie jest zlodziejem...Państwo jest dawcą dobrego samopoczucia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.