Skocz do zawartości

kilka informacji na temat e38 spalanie itd


k-o-n-r-a-d1993

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze do nich jeżdze, w planach mam wrzucenie do e24 silnika V8, pewnie pofatyguje się do nich, jak będą istnieć.

Kiedyś mieli serwis na Rzgowskiej o ile dobrze pamiętam, to był tam taki gość , który często swapy robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istniec beda, bo ruch maja taki że ostatnio cieżko o termin jak ktos nie chce zostawiac auta na tydzien :P

 

Teraz taka ciezka mechanika zajmuje sie tak niski typek Michał. Swoja droga zajebisty gosc :cool2: No i zna sie na robocie.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istniec beda, bo ruch maja taki że ostatnio cieżko o termin jak ktos nie chce zostawiac auta na tydzien :P

 

Teraz taka ciezka mechanika zajmuje sie tak niski typek Michał. Swoja droga [bAD] gosc :cool2: No i zna sie na robocie.

No ten niski, chyba taki rudo włosy, montował mi fotele z pamięcią elektryką pod elektryczną kolumne kierwonicy oraz pamięcią lusterek, diagnozował mi sondy lambdy, dobrze robią, aż milo, że na placu tyle Beem :D

Odemnie to dość spory kawał, ale warto, podobała mi się szefa e38 ta niebieska z dokładką pod zderzak ALPINA, ale śliczna była nie ma co.

Jeszcze podobnie mają we Wrocławiu gdzieś też taki serwis BMW.

A na Krzemienieckiej 2, to są partaki, montowali mi zbiornik paliwa w E32 750i (100L :D ), zarysowali mi lakier na drzwiach , jak zakładali, naszczęście, szybko to zlikwidowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh juz tej 750il nie ma :P Łukasz ja sprzedal za jakas chora sume :P ponad 30k jak dobrze pamietam. Ale tak tez na nia chorowalem :P

Mi się szczególnie podobają po lifcie E38, te z przed liftu też są ładne, jeżeli to wszystko fajnie się zgrywa z lakierem.

750tka go ziadła, już nie mówie o E32, choć musi pewnie sporo zarabiać, mają jeszcze auto gaz, którego nie znoszę :mrgreen:

Dobra, cena, przecież za dobre E38 trzeba sporo zapłacić, na allegro była z 2 miesiące temu, podobna, na felgach M- Pakiet, za 35 tyś bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy go zjadla :P z tego co mowil to zrobil nia od zakupu szalone 14k km :P wiec bez przesady. Zreszta kupil sobie teraz e60 550i i jest bez lpg takze mysle ze koszty paliwa nie sa tu najwazniejsze.

 

A tamten Lang to byl taki polift jak i moje :P On sobie go sam na polift przerobil, a rocznik 95 auta.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z e30 350 by mttj był zadowolony bo on słynie z GAZU GAZU non stop

 

e30 nie nie, e46 m3 też nie - jeździć się tym nie da, auto ma być duże :)

 

Ja zawsze miałem małe silniki (zazwyczaj 3.0) w autach i przy masie 1.6..1.7 tony można

było trzymać do dechy bo szpera pomagała i FWD i kawałki trakcji i do tego byłem przyczajony

vmaxy zazwyczaj około 230...258 auta miały, i dało się tak godzinami jechać.

 

a przy v12 mi wywalało auto bokiem... mimo DSC :(

ale.. przyszło lato i... NIE WYWALA - można jeździć 0/1 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy go zjadla :P z tego co mowil to zrobil nia od zakupu szalone 14k km :P wiec bez przesady. Zreszta kupil sobie teraz e60 550i i jest bez lpg takze mysle ze koszty paliwa nie sa tu najwazniejsze.

 

A tamten Lang to byl taki polift jak i moje :P On sobie go sam na polift przerobil, a rocznik 95 auta.

To niezły typ, ja bym nie kupił e60, no ale każdy ma swój gust, jedynie co to E66 760 :P

Przed wczoraj był zlot na wydawniczej Hond, wpadła tam e36 i palili gume, hondziaki, byli w niezłym amoku :D

Bawary są najlepsze :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mttj rożważa już e65 :D

 

rozważam coś z czego mi lusterek i czujników kraść nie będą co po chwila ;)

5 modeli:

-vw phaeton w12 6.0

-renault vel satis initiale 3.5

-bmw e65 760

-citroen c6 3.0 pb

-mercedes s600 w220 ABC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę że francuz jest klasyczny :mrgreen:

BMW w garaż, francuz pod blokiem.

BMW kup najlepiej czarne z dobrą felgą z ciemnymi szybami z tyłu nalep L7, będziesz sial postrach w Krakowie, każdy nożownik będzie cię unikał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mówie że passat, lanos czy e46 się nie nada - źle jeździ

 

a lanosem 1.6 jeździłem z 8..9 lat temu - tam się antenka wysuwała ;) złe auto

i silnik rozwaliłem w 30kkm (od 30kkm do 61kkm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.