Skocz do zawartości

Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.


pawel28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

He, napisali do 2h ... ;)

Nie miałem przyjemności korztystać z takich usług aso, a jak wiadomo co jest za free najczesciej ... jest jakie jest- tzn. świadczona usługa.

Po ostatnim montowaniu zderzaka przez serwis blacharski robiący dla bmw w bydg jestem na nich cięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jestescie gdzies u nich zarejestrowani że wiedzą jakie fury macie? Czy auta od nowości u was?

Moja poducha jeszcze nie dotarła. Mi powiedzieli w serwisie ze okolo 3-4 godzin czas wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, napisali do 2h ... ;)

Nie miałem przyjemności korztystać z takich usług aso, a jak wiadomo co jest za free najczesciej ... jest jakie jest- tzn. świadczona usługa.

Po ostatnim montowaniu zderzaka przez serwis blacharski robiący dla bmw w bydg jestem na nich cięty.

 

Też miałem obawy, ale udało się. Wspominali że będzie to trwało 2-3h, wiec wypiłem kawę, poszedłem pooglądać autka i Pan przyszedł za 10-15 min, że zaprasza po odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A w sumie o to się nie zapytałem, co będzie jak zajrzą pod zaślepkę, a tam będzie nie taka poducha lub nie będzie wcale:) Mam nadzieje że będzie wszystko ok, bo auto nie malowane i wszystko wygląda że nigdy przód nie był bity:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz odpowiedzialem. Pan sam mnie poinformowal grzecznie, ze gdyby nie bylo nic skasuja mnie 30zl za sprawdzenie (widocznie doswiadczenie go juz nauczylo, zeby ludzi ostrzegac :wink: ).

Oczywiscie to nie problem sprawdzic samemu, jak sie ma watpliwosci, ale milo to slyszec, ze nie jest to np 200zl czy 300zl, czego mozna by sie po ASO spodziewac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w liście napisali, ze potrzebują 1 godzinę.

Zent ma doświadczenie, bo wymieniał, to wie.

Napisz no kolego Zent jak było u Ciebie z jakością montażu albo wklej link do Twojego tematu, bo pamiętam, że miałeś jakieś zastrzeżenia.

Tak, żeby nie trzeba było szukać po forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w liście napisali, ze potrzebują 1 godzinę.

Zent ma doświadczenie, bo wymieniał, to wie.

Napisz no kolego Zent jak było u Ciebie z jakością montażu albo wklej link do Twojego tematu, bo pamiętam, że miałeś jakieś zastrzeżenia.

Tak, żeby nie trzeba było szukać po forum.

 

 

Proszę bardzo: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=216772&start=75 Około 45 min trwała operacja wymiany poduszki. Nie wiem skąd mi się teraz wzięło te 10-15 min, może wygodne fotele w nowym F10 sprawiły że czas upłynął szybko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=216772&start=75 Około 45 min trwała operacja wymiany poduszki. Nie wiem skąd mi się teraz wzięło te 10-15 min, może wygodne fotele w nowym F10 sprawiły że czas upłynął szybko :mrgreen:

O kurna, przecież to jest ten temat. :oops:

Dzięki :handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie, tylko bez paniki. Ta oslone sciaga sie dwoma palcami i mozna ja poprawic w ciagu minuty.

Wymiana samej poduszki to zdjecie oslony (sciagalem wczoraj, zeby zerknac na numery poduszki), odpiecie kabelka i odkrecenie 4 srub.

Nie wiem, co zajmuje ASO 3-4 godziny, w sumie to nawet nie wiem, co godzine. Ale powiem wam jedno - w sumie sie ciesze, bo wczesniej nic u nich nie naprawialem :).

Moze w miedzyczasie zalicze jakas jazde probna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No i ja też wysłałem do nich maila, a oto co odpisali:

 

SŁUŻĘ POMOCĄ

 

Szanowny Panie Krzysztofie,

 

 

dziękujemy za wczorajszą wiadomość dotyczącą akcji technicznej.

 

W odpowiedzi pragnę poinformować, że samochód o numerze VIN PJ38215 jest objęty akcją techniczną wymiany poduszki powietrznej pasażera.

 

W celu dokonania tej czynności zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych autoryzowanych punktów, których pełną listę przesyłam w odnośniku poniżej:

 

http://www.bmw.pl/pl/pl/general/dealerlocator/dealer_list.html

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 

 

Z poważaniem,

 

Łukasz Sawicki

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pisali o wymianie modułu a nie całej poduchy pasażera

 

Technicality :). Cala poduszka, to jest modul, schowany pod pokrywka. Tam nie ma kompletnej poduszki, jak np ta na kierownicy, tylko ladnie zwinieta, "gola" poduszka.

Wpisz na allegro poduszka pasazera e46 i zobaczysz, jak to wyglada. Koszt uzywki 25-40zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mimo ze prawie 2005 to objęta jest akcją

 

jak ktos wymieniał w wawie niech pisze które aso odwiedzić, nie chce być ich pierwszym doświadczeniem ;)

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.