Skocz do zawartości

E-39 520i NIERÓWNA PRACA SILNIKA


adrian164

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadanie zapłonu na 5 i 6 cylindrze. Najpierw prawdopodobnie było na jednym, ale zanim znalazłem kogoś kumatego w mieście to zaczął mi szarpać i przy przyśpieszaniu z niższych obrotów prychać strzelać w wydech. Na wolnych obrotach tylko lekko kulał na którymś garze, a jazda było mordęgą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi strzelało dopiero jak druga cewka odmówiła posłuszeństwa a wszystko działo się w przeciągu kilku dni. Przy jednym wypadającym zapłonie dało się usłyszeć dziwne przerywanie np jak się jechało obok muru wzdłuż drogi z otwartymi szybami. Przy jeździe jednostajnej było ok, ale jak przyśpieszałem było słychać przerywanie.

 

Najpierw podmieniłem 2 nowe sprawne cewki (robiłem bez kompa) nic to nie dawało. Musiałem wymienić i skasować błąd. Dziwne ale pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... chcialem napisac o swoim problemie z autem oczywiscie juz rozwiazany...a wiec mialem ten problem ze auto mi nie chodzilo na jeden cylinder i bylo sprawdzane na dwoch komputerach na tym pierwszym pokazywalo ze wypada pierwszy cylinder wiec szukany byl problem w tym przekladane i zmieniane i nic nie pomoglo potem pojechalem na drugi komp i pokazal cylinder 5 wypada ... wiec zmieniona zostala cewka chyba padala juz niewiem na jakiej zasadzie dziala...ale na zimnym dzialala a na cieplym nie... ale juz wszystko gra ... dzieki za pomoc koledzy ...pozdrawiam...wiec przyczyna jest taka ze padaja cewki w tych silnikach czesto reszta gra jak nalezy..pozdrawiam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.