Skocz do zawartości

F10 550i xDrive 2012


Pemek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

witam!

Mnie auto bardzo się podoba. Szczególnie w tym kolorze. Chociaż gdybym ja kupował to miałbym problemy czy niebieski czy biały, bo to moje ulubione kolory.

Ale z takim silnikiem to sobie pośmigasz nieźle. Prawie jak M5 :)

pozdrawiam

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moja :D Tzn. to są jej zdjęcia! Z niemieckiego ogłoszenia na stronie BMW Gebrauchtwagenbörse je wzięli, pamiętam je aż nazbyt dobrze. Czyli generalnie sprzedają moje auto... :mad2:

Oczywiście już tam dzwoniłem jakiś tydzień temu, no ale niestety - ogłoszenie nieaktualne :( Za to mamy dla Pana 5 innych!

Na wabika wystawili te zdjęcia. :shock:

 

Wydaje mi się, że jak 550xi to tylko do DE. I to nie ta frajdy z jazdy co M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standard z podkładaniem "na żywca" wziętych zdjęć z niemieckich ogłoszeń. Swój samochód widywałem jeszcze kilka miesięcy u różnych pośredników po tym jak go kupiłem w DE.

Oczywiście konkretna marża pośrednika juz była w podawanej cenie. Za te kilkanaście lub częsciej kilkadziesiąt tysięcy złotych moim zdaniem warto sobie urządzić 1-2 dniową wycieczkę za zachodnią granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sorry Pemek że Ci brudzę w temacie, ale mój już dawno zamknięty, rozmawialiśmy jakiś czas temu o mocy deklarowanej i tej rzeczywistej itp. Otóż ostatnio zrobiłem u siebie pomiar i strojenie. W stocku było 462 PS i 608Nm, teraz jest około 540PS i 800Nm. Była też 650i na pomiar dała 423PS i 600Nm, nie wiem tylko czy to był motor 408 czy 450. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.