Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

Problemem ori coolerów jest to że po prostu z czasem przepuszczają co widać na rdzeniu od strony wlotowej- delikatny nalot oleju, Na pewno ten z 335d będzie lepiej chłodził co odczujesz w upalne dni , powinien też nieco dłużej trzymać moment na wyższych obrotach . Najlepszym wyjściem byłoby zapodanie całego alu coolera - z FMIC. pl trzeba rzeżbić z rurami od Wagnera , który jest plug&play cena nie zachęca. Ja mam ten ostatni. :8)
7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję Mariusz za słowa uznania, dobrze wiesz że już przerabiałem ten temat u mojego kolegi z okolicy dlatego to nie był dla mnie problem wykonania tej operacji przeróbki IC. Jeżeli jest ktoś chętny na taką przerobke to służę pomocą.

Czerwony to jest jednak magik :)

Nietypowy mod. Teraz na pewno nie ugotujesz motoru.

Seba dziękuję, ale w rzeczywistości ja tylko wymontowalem i zamontowalem juz przerobiony IC a przerobke wykonał mój kolega który jest fachowcem w klejenia plastyku i spawaniem aluminium.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

dzisiaj zamontowałem przed chłodnicą wloty powietrza tzw. air intake scoops. nie żebym wierzył,że cokolwiek to da,tymbardziej przy turbodieselu,ale powiedzmy,że jest to mod wizualny.bardzo mi się podoba w tej konfiguracji kolorystycznej. jakby ktoś był zainteresowany to całość łącznie z wysyłką do PL to koszt 45 USD. czas oczekiwania jakieś 7 dni.kilka fot z montażu i po.

 

yaEb856.jpg

L8Ns0Hd.jpg

Tc5QoEU.jpg

ycxXHDg.jpg

2BmSOXg.jpg

lFTzZ4D.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze

Ten mod chodził mi od dawna po głowie. Może niebawem uda się zrealizować w 100%. Otóż kupiłem zegary w wersji HIGH - jak widać poniżej jest inny wyświetlacz, podświetlone tarczki wokół prędkościomierza i obrotościomierza oraz ruchomy wskaźnik ustawionej prędkości tempomatu (na zdjęciu nie widać). Mam nadzieję,że uda się poprawnie zakodować VIN do "nowych". Przebieg skopiował się sam niemal identycznie.

Obecne:

9005UiE.jpg

"Nowe":

TJ9nDGQ.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dużo lepiej. Na plus :cool2:

dzięki! niektórzy mają to w serii ;)

 

Widzę, że to jednak zadziałało :D

Jak przebieg się "skopiował"?

Vin da się chyba przez NCS zakodować?

Ile dałeś za zegary, masz jakiś numer części?

 

Nie wiem jaki był ori przebieg w nowych zegarach,ale po podłączeniu pojawił się ten co na zdjęciu.Z tego co chłopaki mówili to musiał być niższy niż u mnie i dlatego sam się skopiował z CAS do stanu mojego auta. Gdyby było na odwrót to prawdopodobnie trzeba by było przebieg jakoś inaczej ustawiać. Jak widać przebieg u siebie mam zacny ;) ,więc pewnie większość liczników z allegro by podpasowała ;)

 

NR LICZNIKA: 9220988-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Widzę, że to jednak zadziałało :D

Jak przebieg się "skopiował"?

Vin da się chyba przez NCS zakodować?

Zegarów nie zakodujesz NCSem bo jest niewłaściwy VIN, którego NCSem nie zmienisz. Widać to bo kropka się świeci pomiędzy przebiegami.

Trzeba grzebnąć w pamięci licznika.

Konieczny jest programator do EEPROM'ow...

 

@kulfon - jeśli nie znajdziesz nikogo w swojej okolicy kto by Ci to ogarnął, możesz wysłać do mnie zegary a przygotuję Ci je pod Twoje auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zamontowałem przed chłodnicą wloty powietrza tzw. air intake scoops. nie żebym wierzył,że cokolwiek to da,tymbardziej przy turbodieselu,ale powiedzmy,że jest to mod wizualny.bardzo mi się podoba w tej konfiguracji kolorystycznej. jakby ktoś był zainteresowany to całość łącznie z wysyłką do PL to koszt 45 USD. czas oczekiwania jakieś 7 dni.kilka fot z montażu i po.

 

jezeli istnieje wersja do E91 to jestem ultra meta zainteresowany, wersja czerwona oczywiscie !!!

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jezeli istnieje wersja do E91 to jestem ultra meta zainteresowany, wersja czerwona oczywiscie !!!

 

Kolego Rivasi, przecież ja mam E91, no i wersję czerwoną oczywiście,więc nie wiem o co Ci chodzi czy to istnieje.przecież widać w moim aucie ;)

 

 

 

Zegarów nie zakodujesz NCSem bo jest niewłaściwy VIN, którego NCSem nie zmienisz. Widać to bo kropka się świeci pomiędzy przebiegami.

Trzeba grzebnąć w pamięci licznika.

Konieczny jest programator do EEPROM'ow...

 

@kulfon - jeśli nie znajdziesz nikogo w swojej okolicy kto by Ci to ogarnął, możesz wysłać do mnie zegary a przygotuję Ci je pod Twoje auto...

 

no właśnie też się w końcu o tym dowiedziałem. na razie będę jeszcze próbował lokalnie,ale jak się nie uda to się na pewno odezwę do Ciebie.dzięki za info :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli istnieje wersja do E91 to jestem ultra meta zainteresowany, wersja czerwona oczywiscie !!!

 

Kolego Rivasi, przecież ja mam E91, no i wersję czerwoną oczywiście,więc nie wiem o co Ci chodzi czy to istnieje.przecież widać w moim aucie ;)

 

 

 

 

Przepraszam znikl jeden wyraz czy istnieje dla E91 pre LCI :) jezeli tak to chetnie bym skorzystal ze zrodla. !!!

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

jak to ktoś mądry napisał: szukajcie a znajdziecie - po ponad miesiącu poszukiwań trafił się w dobrych piniądzach ;) dyfuzor PERFORMANCE :lol: :lol: :lol: brakuje bocznych plastików,ale ten szczegół i malowanie całości na czarny połysk ogarnę na wiosnę. jak znajdę czas na przycięcie zderzaka to pojutrze wrzucę to cudo na auto.

Wkj4g4W.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ktoś mądry napisał: szukajcie a znajdziecie - po ponad miesiącu poszukiwań trafił się w dobrych piniądzach ;) dyfuzor PERFORMANCE :lol: :lol: :lol: brakuje bocznych plastików,ale ten szczegół i malowanie całości na czarny połysk ogarnę na wiosnę. jak znajdę czas na przycięcie zderzaka to pojutrze wrzucę to cudo na auto.

 

http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG0579_zps4a4d23f4.jpg

Dyfuzor :cool2:

Ale przepraszam, że zapytam w tym temacie. :mrgreen: jestem na etapie wykańczania mieszkania i podoba mi się ta podłoga ze zdjecia :cool2: Masz może dokładną nazwę owej podlogi :D czy to jest deska czy panel? Może być pv :wink:

Dziex i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wątek paneli zamknięty ;), a że dzisiaj piękna pogoda to udało mi się trochę auto ogarnąć na zimę.

6mr7J1q.jpg

CbuogOi.jpg

0irHmHA.jpg

 

jakiś czas temu pomalowane zaciski:

uKXH5Vh.jpg

 

no i wpadł nowy mod - małe porównanie z wiosny M-PAKIET:

uSJi0Vw.jpg

i od dzisiaj do wydechu PERFORMANCE dołączył dyfuzor PERFORMANCE:

0boRtdi.jpg

 

w zakupionym dyfuzorze nie było bocznych zaślepek,a ponieważ ich cena to jakieś 230zł sztuka :duh: , więc okleiłem te miejsca folią carbon. w takim stanie dyfuzor dotrwa do wiosny.wtedy planuję małego moda zamast okleiny carbon,no i przede wszystkim pomaluję go na czarny połysk.mam wrażenie,że dyfuzor PERFORMANCE jest jakby węższy,więc bardziej widoczna jest pucha tłumika oraz hak. tak czy owak polowałem na tego moda długo i w końcu się udało. jedyne co jeszcze na zewnątrz MOŻE kiedyś wpadnie to jakieś większe koło np. 17' max :D

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.