Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

Bogacz kurła :) bez dyskusji fajne ! Po ile i czego tak drogo :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mariusz dawno nie zaglądałem do twojej galerii a tu tyle się zmieniło jak zwykle wszystko zrobione pełna profesja i z dbałością o szczegóły :cool2:

Muszę Cię teraz odwiedzić by obejrzeć i sprawdzić jak to teraz się odpycha :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co tu dużo mówić jak zwykle pojechane z grubej rury! :cool2:

 

tak jak i u Ciebie ;) :cool2:

 

Mariusz dawno nie zaglądałem do twojej galerii a tu tyle się zmieniło jak zwykle wszystko zrobione pełna profesja i z dbałością o szczegóły :cool2:

Muszę Cię teraz odwiedzić by obejrzeć i sprawdzić jak to teraz się odpycha :)

 

dzięki Mariusz! jak na 2.0d diesel to bardzo fajne auto.fajnie jakby ktoś inny je docenił w przyszłym roku i kupił ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulfon sorry, ale nie ma fajnych 2-litrowych aut... te fajne zaczynają się od 3.0...

 

Brzmi jak mocny przerost formy nad treścią.


S3, A45, 430i, nowa Alpina chociażby. Teksty o kartonie mleka są tak zacofane że idąc tym tropem postęp technologiczny zatrzymałby się na kole. :nienie:

http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kulfon sorry, ale nie ma fajnych 2-litrowych aut... te fajne zaczynają się od 3.0...

 

mój samochód to nie 3.0,nie 4.0,nie 5.0, ale jak na 2.0d z zachowaniem całej ekologii to jest całkiem żwawy. będzie mnie stać na 3.0 to sobie może kupię ;)


wiadomo,że co osoba to inna opinia w temacie co jest fajne,a co nie,ale to nie temat na takie dyskusje ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo ładna i zadbana sztuka :8) Zazdroszczę Ci "NBT" i podziwiam zapał oraz modyfikacje :cool2:

 

Dziękuję kolego :) Sprzedawaj swoją i kupuj moją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za bardzo się do swojej przyzwyczaiłem i nie mogę jej zostawić :mrgreen: Myślę, że na pewno znajdziesz klienta który doceni Twoje starania :wink:

 

Też mam taką nadzieję ;) Tymczasem z okazji faktu,że od ostatniej wymiany oleju minęło ok. 14 000km ( 04.2018) udałem się dzisiaj przy przebiegu 321 675 do słynnego w moim temacie MP Serwis w Bystre k/Oleśnicy na wymianę oliwy. Tym razem znowu BMW TWIN POWER TURBO 5W30 i jak zwykle filtr MANN. Przed wymianą płukanką Valvoline,a po wymianie i rozgrzaniu oleju dorzuciłem 200ML Archoil AR9200V2 . A niech ma na Nowy Rok :cool2:


00JrFXQ.jpg


7z4fG7u.jpg


vkrWpLL.jpg


Po ostatnich modach mechanicznych,programie i montażu NBT bardzo przyjemnie się tym autem jeździ,ale jakby się znalazł jakiś chętny kontynuować opiekę nad tym cackiem ;) to zapraszam do kontaktu :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękna jest. Nawet te progi choć dla mnie nie są zbyt urodziwe to tu pasują. Na felgach z M3 znacznie bardziej jej do twarzy jak na tych 18tkach 313 :D . Teraz jest cudna.

Mi najbardziej w niej by nie leżał automat i Xdrive. Ile paliło 2.0d 177 seryjne w takiej konfiguracji ?


I na czym obniżenie ? Bo wysokość idealna teraz jest.


Myślałem że odszedłeś od sprzedaży bo NBT wjechało i grube mody mechaniczne - a każdy kolejny woreczek kasy może być ciężej odzyskać :| . Ale życzę zdecydowanego i dobrego klienta :).

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :cool2: pożegnałeś się z 335 - może się skusisz? :D

 

Jak bym miał Mariusz trochę zaskórniaków w postaci 45 tyś kolumbijskich pesos to kto wie..... :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dzięki :cool2: pożegnałeś się z 335 - może się skusisz? :D

Jak bym miał Mariusz trochę zaskórniaków w postaci 45 tyś kolumbijskich pesos to kto wie..... :8)

:lol: :lol: :lol:

No piękna jest. Nawet te progi choć dla mnie nie są zbyt urodziwe to tu pasują. Na felgach z M3 znacznie bardziej jej do twarzy jak na tych 18tkach 313 :D . Teraz jest cudna.

Mi najbardziej w niej by nie leżał automat i Xdrive. Ile paliło 2.0d 177 seryjne w takiej konfiguracji ?

I na czym obniżenie ? Bo wysokość idealna teraz jest.

Myślałem że odszedłeś od sprzedaży bo NBT wjechało i grube mody mechaniczne - a każdy kolejny woreczek kasy może być ciężej odzyskać :| . Ale życzę zdecydowanego i dobrego klienta :).

dziękuję! progi są ori performance.mi akurat ten pakiet najbardziej się podoba,tym bardziej,że rzadko spotykany. tak,te felgi robią robotę.mają całkiem niezłą wklęsłość jak na 18" i ori. akurat automat i xdrive to rzeczy,które musiały u mnie być,ale wiadomo, każdy pod siebie szuka :lol: spalanie zawsze miałem w granicach 7l w cyklu mieszanym.od miesiąca po programie i na wydajniejszych wtryskach aktualnie jest 6,9. jazda na ogół spokojna,bez szaleństw. obniżenie to jedynie sprężyny eibach pro kit. amorki standardowe,seryjne dla xdrive. tak,wiem,że to mało racjonalne.nie mam zamiaru się tego auta pozbywać za wszelką cenę,ale może akurat ktoś się zainteresuje albo poleci dalej. jeżeli nie,a następcę bym znalazł w serii e9x to pewnie część rzeczy wróciłaby tutaj do serii i wtedy cena będzie inna. jeszcze nigdzie ogłoszenia ponownie nie wystawiałem.pożyjemy zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na pro kit to siadło konkretnie - zastanawiałem się właśnie ostatnio czy na tych sprezynach siada bardziej jak ori m-pakiet RWD, ale wyglada na to że tak :) czy możesz zmierzyć miarka ile masz cm od gruntu do krawedzi błotnika przód/tył ?
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :cool2: pożegnałeś się z 335 - może się skusisz? :D

Marek pożegnał się z 335 :shock: sprzedana czy co :?: Proszę o oświecenie :o

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak na pro kit to siadło konkretnie - zastanawiałem się właśnie ostatnio czy na tych sprezynach siada bardziej jak ori m-pakiet RWD, ale wyglada na to że tak :) czy możesz zmierzyć miarka ile masz cm od gruntu do krawedzi błotnika przód/tył ?

 

Przód 64 tył 64,5. Opony 225/40/18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ostatnio zauważyłem,że po przesunięciu dźwigni zmiany biegów w lewo gaśnie światełko położenia biegów, nie włącza się tryb S,ani nie aktywuje tryb M - po prostu żadnej reakcji. w związku z tym pojechałem dzisiaj do Halfiego,który temat przerabiał u siebie kilka tygodni temu i u mnie było to samo - przetarte i pęknięte kabelki wiązki w skrzyni... :duh: :duh: :duh: taka sama kaszana jak przecierające się kabelki w klapie w E91. na szczęście temat udało się raz dwa ogarnąć i wszystko śmiga jak ta lala. jeszcze raz dzięki Tomek! :cool2: :cool2:


5FyjtDt.jpg

MD7yQfU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dobrze że Tomek już odnalazł problem i podzielił się i pomógł w rozwiązaniu problemu :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.