Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny mod na duży plus :D Linia zderzaka "zgrywa się" teraz idealnie z progami :) Tablica rejestracyjna nie wygląda na ori (może mi się wydawać), jak to obszedłeś?

 

dzięki! to jest naklejka o wymiarach blaszanej tablicy.

 

Wygląda super :cool2: :cool2: A jak wygląda kwestia z misiakami ? nie czepiają się ? :D

---------------------------------Moja galeria------------------------------------


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339720&p=2477504#p2477504 jest


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=306494 [*] była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki marko0424 wpadły w końcu oryginalne zaślepki spryskiwaczy Performance - poprzednie miałem mpakietowe z oryginalnego zderzaka (trochę inny kształt :D - są bardziej podłużne niż mpakiet )

UfYUyGc.jpg

 

Polecam się na przyszłość :wink:


A mody jaki i serwis jak zwykle super :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kilka fot na łonie przyrody. W miarę widać relingi i splitery. No i kilka fot z comiesięcznego spota Maxbimmer.pl


fK7kOty.jpg

FFWRXJr.jpg


YDd81hN.jpg

4ZkLObI.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna 3jka !

Myślałeś może, żeby lusterka wymienić na te np. od M3 ? Bo te uszy tak średnio pasują, no i może jeszcze 313 psiknąć w czarny ? :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dzięki! ale piękna to jest ta Twoja 1er po metamorfozie!!! lusterka z M3 są beznadziejnie drogie. poza tym już nie inwestuję w mody zewnętrzne,bo planuję sprzedać auto.może jeszcze obudowy lusterek okleję w carbon 5d albo 6d :D Te "uszy" LCI naprawdę mi się podobają. Oczywiście M3 są bezkonkurencyjne,ale ta cena... A co do felg to nigdy w życiu na czarno.Już wolałbym je pomalować w jakiś grafit,ale też tego nie zrobię z w/w względów. Mi się podoba jak jest ;)


XNL12IW.jpg

fNi78Zv.jpg

dYe0h5x.jpg

S8cqsBS.jpg

bLSyiOD.jpg

T0MwH0X.jpg


Dzisiaj dotarł do mnie bagażnik rowerowy. Sprawia wrażenie bardzo funkcjonalnego i prostego w użytku. W końcu może chociaż raz od zakupu auta 5 lat temu wykorzystam hak ;)

knFu3x1.jpg

FEdsu9E.jpg

jLhPZWq.jpg

5ymafgN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A dziękuje jeszcze raz :mrgreen: nie wiedziałem, że nadal się tak cenią za nie, szkoda. Co do felg to piękne są nieważne w jakim kolorze :cool2:

Już jakieś wstępne plany na następne auto ? F30 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A dziękuje jeszcze raz :mrgreen: nie wiedziałem, że nadal się tak cenią za nie, szkoda. Co do felg to piękne są nieważne w jakim kolorze :cool2:

Już jakieś wstępne plany na następne auto ? F30 ?

 

No tak, ale to za jakiś czas ;)

 

Taka tania? :mrgreen: ciekawe jak z jakością i jak.ona wygląda w realu? :mrgreen: będziesz testować? :wink:

 

Wygląda bardzo dobrze, jest głębia. Ale właśnie ze względu na strukturę to gruba folia i okleić nią te lusterka to będzie mordęga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim oklejaniu dekorów środka palce bolały mnie dwa dni :mrgreen:

Po tej foli to i z tydzień mogą boleć :mrgreen:

Zobaczę U Ciebie jak to będzie wyglądało i pewnie też się skuszę. Osłony lusterek zdejmuje się tak samo jak w pre lci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Polecam filmik oglądnąć przed oklejaniem :P Gości ma fajny patent na lusterka ;)

---------------------------------Moja galeria------------------------------------


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339720&p=2477504#p2477504 jest


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=306494 [*] była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak to zrobił,że to lusterko praktycznie samo mu się okleiło :P dodatkowy problem z folią carbon jest taki,że przy rozciąganiu istnieje ryzyko,że się wzorek rozjedzie albo coś się stanie z tym efektem głębi... no cóż,pożyjemy zobaczymy. ceny za oklejanie lusterek mają chore. Wrapster wycenił mi lusterka folią Sott elemento6 gloss carbon na 550zł netto/sztuka... Za te pieniądze to można kupić komplet replik z carbonu na aliexpress. podziękowałem. pobawię się z folią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A może hydrografika ;)

 

jest to jakieś wyjście,ale nie widziałem na żywo. za dwa lusterka chcą 250zł.

 

To działaj, czekam na efekt :wink:

 

powiem tak, okleić te lusterka to tragedia.prawie 4 godziny się pałowałem i i tak są do oklejenia na nowo,ale muszę psychicznie odpocząć ;) folia naprawdę daje świetny efekt głębi.niestety okleić tak żeby nie odłaziło na krawędziach to nielada wyczyn. mam za mały skill.. na dodatek używałem suszarki,bo nie mam opalarki. poza tym przez grubość i strukturę folii nie jest nią tak łatwo oklejać jak normalną folią kolorową. kolejną alternatywą dla oklejania poza hydrografiką są obudowy carbonowe z aliexpress,ale to już koszt jakieś 130 dolarów za komplet z tego co widziałem. tak czy owak poniżej efekty

dJYzEJy.jpg

G0R2KtM.jpg

D2mrU2g.jpg


zaraz po oklejeniu:

lusterko kierowcy wyszło jak fabryka ;)

4liaoOE.jpg

DFNSHXL.jpg


pasażera trochę gorzej.niestety prawie od razu zaczęło odłazić od spodu i przy trójkacie shadow line

2BQf7Wv.jpg

DXVjJWN.jpg


dwa dni po oklejeniu i po trasie - idealne dotąd lusterko kierowcy też na boku pokazało ściągnięcie folii :mad2:

wnLuFyy.jpg

ABwCRKZ.jpg

59DXC1y.jpg


tak więc jak komuś się chce z tym pierdzielić to życzę powodzenia . na plus jest fakt,że do białego auta takie obudowy robią mega robotę. na bank będę jeszcze raz oklejał albo któraś z powyższych alternatyw zostanie zrealizowana.

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny efekt - carbon do białego koloru :cool2: :cool2: Szkoda, że tak krótko się nacieszyłeś. Następnym razem spróbuj może pozawijać bardziej folie pod spód :P

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja poszedłbym w repliki z ali... Widziałem na żywo repliki z M3 założone na M2. Praktycznie nie do poznania dla nie maniaka motoryzacji, a cena nie jest zabójcza jak ori :duh:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twoim opisie chyba odpuszczę :mrgreen: może to być, nie na moje nerwy :wink:

Tak czy tak, bardzo ładnie ta folia wygląda. Szkoda tylko, że tak ciężko ja nałożyć, żeby było elegancko. No nic, przemyśle to jeszcze i zobaczymy. Czuję, że opalarką mogłoby być trochę lżej pracować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie chciałem zniechęcić tylko uświadomić ;) jestem amatorem i stąd błędy,które poskutkowały tym,że folia odłazi.

na pewno opalarka byłaby przydatna.koszt folii nie jest tak duży - można spróbować. działaj, jestem ciekaw jak Tobie pójdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folie trzeba podgrzać do odpowiedniej temperatury, wtedy traci ,,efekt pamięci" nie będzie się kurczyć w 3m jest to temp. między 90-110C ;) Dodatkowo tak jak wspomniałeś folie Carbonowe są znacznie grubsze od standardowych, co utrudnia ich aplikację :/ Tak czy siak, lusterka prezentują się super :cool2:

---------------------------------Moja galeria------------------------------------


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339720&p=2477504#p2477504 jest


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=306494 [*] była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.