Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
chyba musze sie wziasc za plastidipowanie elementow pod maska bo ten akcent daje rownierz.

Mozesz rozwinac temat tych hamulcow w xdrive bo z powodow ewidentnych jestem zainteresowany (xdrive). Wziales te z 335i czy 335xi przod tyl rozumie a tarcze 348 czy da sie wiecej ? Myslisz ze na poczatku mozna wymienic same zaciski i zostawic tarcze 330mm ktore mam bo sa super i zostalo ich na jeszcze ponad rok.

 

przód 348 tył 336. to czy i czy xi czy d nie ma znaczenia - te same zaciski i jarzma. nie mam pojęcia czy pasują na przód mniejsze tarcze. przy swapie z normalnej 320d trzeba jeszcze wymieniać szczęki tylnego hamulca,u mnie przez to,że to xdrive mam większe szczęki,więc zostały te co są. sprawdź sobie wszystko na realoem.

swój zestaw też przedwcześnie zdjąłem,bo mógłbym jeszcze spokojnie 2 lata jeździć,ale kusił mnie ten mod za bardzo ;)

 

mody na duży plus wizualnie i będziesz miał czym zahamować porządnie :cool2:

dzięki! szkoda,że silnik nie taki jak u Ciebie ;)

 

świetnie to wyszło :cool2: podejrzewam że na żywo jeszcze lepiej to wygląda, ciekawi mnie ten znaczek pod kierunkowskazem , co oznacza ? kojarzy mi się z lotnictwem

na żywo o wiele lepiej ;) tak,to lotnicza szachownica.oznacza,że to auto zapitala jak F16,ale .... jedynie z przepaści ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze

Pięknie!

Czekałem na te mody:)

Szkoda tego amortyzatora, miałem nadzieję zobaczyć jak wygląda eibach z seryjnym amortyzatorem x-drive;p

Ja mam w planie wrzucić hamulce z 325, tak aby zmieściły sie koła 17 cali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki Guma!

1.Amortyzator to odpowiednik oryginału.Nie ma innej charakterystyki,więc jest jak na ori Sachsie.

2.Ale na te heble 17 cali wchodzi. Problem jest z 16 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przód 348 tył 336. to czy i czy xi czy d nie ma znaczenia - te same zaciski i jarzma. nie mam pojęcia czy pasują na przód mniejsze tarcze. przy swapie z normalnej 320d trzeba jeszcze wymieniać szczęki tylnego hamulca,u mnie przez to,że to xdrive mam większe szczęki,więc zostały te co są. sprawdź sobie wszystko na realoem.

swój zestaw też przedwcześnie zdjąłem,bo mógłbym jeszcze spokojnie 2 lata jeździć,ale kusił mnie ten mod za bardzo ;)

 

Dzieki za konkretne info ale juz sporo kasy poszlo w tym roku szczegolnie na tapicerke ktora sie szyje i fotele performance i chcialbym jeszcze cos tam w bimmerupgrades dodac a wiec zakup nowych tarcz i klockow EBC np to juz spory wydatek, odpuszcze jeszcze rok i zamontuje pod koniec nastepnego.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda ten twój turas, ma charakter, styling 313 dodatkowo robi robotę :cool2:

 

Miałem już wcześniej pytać o zaciski, przednie są zamontowane po lekkim skosie, nie w pionie, dlaczego?

 

http://i.imgur.com/wpTUMxa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jest kocur ! a jeszcze nie ma pakietu zimowego ?

Dzięki! Jest pakiet całoroczny, nie mam kół na zmianę. Bieda :wink:

 

Świetnie wygląda ten twój turas, ma charakter, styling 313 dodatkowo robi robotę :cool2:

 

Miałem już wcześniej pytać o zaciski, przednie są zamontowane po lekkim skosie, nie w pionie, dlaczego?

/quote]

 

Hahaha, rzeczywiście. Nie zastanawiałem się nad tym, dopiero teraz zauważyłem. Może w xdrive są inne zwrotnice? Nie mam pojęcia. Raczej nie dałoby się inaczej założyć tych hebli... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, rzeczywiście. Nie zastanawiałem się nad tym, dopiero teraz zauważyłem. Może w xdrive są inne zwrotnice? Nie mam pojęcia. Raczej nie dałoby się inaczej założyć tych hebli... :?:

 

Masz rację, na przednią oś w xdrive składają się inne części. Przeglądałem zdjęcia e9x 335xi i wszystkie zaciski są montowane po skosie (jak u Ciebie). W 335d jest prosto, no ale tam nie było x-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Efekt super :) Wszystko zrobione ze smakiem idealnie ze sobą współgra :)

---------------------------------Moja galeria------------------------------------


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339720&p=2477504#p2477504 jest


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=306494 [*] była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki Panowie! Na razie zdjęć nie będzie, bo auto brudne i nie mam jak umyć, bo mróz za oknem. Nie mierzyłem czy więcej siadło. Jak dla mnie wysokość optymalna ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie to wszystko siadło :) z hamulca będziesz bardzo zadowolony. Pro-kit przez kilkaset kilometrów układa się z nowymi amorami. Przerabiałem to u siebie, finalnie siadł ok 25 mm. Byłem bardzo zadowolony z tego zawiasu. Teraz, gdy sprzedana. Trzeba będzie modzić nową bawarke :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

z autem nic się nie dzieje. zbieram kasę na profilaktyczną wymianę rozrządu.nie żeby cokolwiek mi szurało,ale wolę dmuchać na zimne.znajomemu ostatnio w E91 z 2011r. rozrząd strzelił bez żadnego ostrzeżenia... w międzyczasie fota z wczorajszego zlotu klubu maxbimmer.pl we Wrocławiu:

 

CPh94pI.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.