Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Marina,teoretycznie byłem przygotowany czytając internet i forum,ale praktycznie to było jak mówię. Auto poskładane,wszystkie czujniki trafiły w swoje wtyczki i żadna śrubka nie została,więc to co miałbym dać na mechanika to dam na dobrego bourbon'a ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

myślę że okolice 200-300 zł z czyszczeniem trzeba by było liczyć, poza tym nie znam mechanika który by przy czyszczeniu poświęcił się tak jakby to robił dla siebie :( także cały weekend picia przed Tobą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Guma, sprężyny eibach pro-kit do xdrive czekają na montaż już od kilku tygodni,ale najpierw mój mechanik pojechał na wakacje,a teraz z kolei z przyczyn osobistych chwilowo nie mogę zająć się tematem. Myślę,że w tym miesiącu na pewno to ogarnę ;)

 

Marina,do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć ;) W porównaniu z kolegami z innych teamtów to u mnie na skromnie - jedynie sprężyny,a nie cały zestaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.To zwykły Performance,jeden z dwóch na tym forum ;)

 

A mozna wiedziec gdzie go dorwales i czy jak sie ma m-pakiet to trzeba cos jeszcze wymieniac (nadkola oslony itp) czy tylko sam zderzak?

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja akurat na allegro. Nic nie trzeba zmieniać o ile ma się E90/91. Do Twojego pięknego coupe nie ma w ogóle zderzaków w pakiecie Performance. Możesz jedynie polować na tylni dyfuzor, który wchodzi w miejsce mpakietowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szczerze mówiąc to efekt bardziej psychologiczny. Czyszczenie było profilaktycznie ze względu na przebieg 280 000, bo tak to żadnych problemów z autem nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
audio mam takie:

S676A HiFi Lautsprechersystem HiFi speaker system

 

Lepiej doradźcie co zrobić z wyraźnie słyszalnym świstem od strony drzwi kierowcy już tak od 70-80km/h. Coś mi świszczy i nie wiem czy to nie jakaś uszczelka na drzwiach (bo tą dookoła otworu drzwi od strony auta wymieniłem jakiś czas temu na nową i zero zmiany). Wątpię żeby to była kwestia regulacji drzwi,bo te funkcjonują prawidłowo.

 

Rozwiązałeś ten problem? Ja mam to samo w swoim e90 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też ale nie mam pomysłu, dociągałem drzwi, sprawdzałem boczki wszystko jest prawidłowo, jeszcze ktoś pisał o twych wypełnieniach w lusterkach ale u mnie to bardziej okolice słupka środkowego, przynajmniej takie mam wrażenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W tej kwestii nic się nie zmieniło. Ostatnio poruszam się z mniejszą prędkością lub przy głośniejszej muzyce, więc problem stał się mniej uciążliwy ;) Może wymiana uszczelki drzwi - tej, która jest wokół szyby i dotyka do karoserii auta dałaby jakiś efekt :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to. Ja mam wrażenie, że świst dobiega z górnej krawędzi drzwi. No i tylko po stronie kierowcy. To musi być pewnie związane z tym, że drzwi kierowcy cześciej są otwierane.

 

A czy uszczelki też wam tak diabelsko trzeszczą jak karoseria pracuje? Np. Przy jeździe po dziurawej drodze z małymi prędkościami.

Ja odkąd przesmarowalem uszczelki jakims preparatem to jest masakra.. :/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie zauważyłem u siebie trzeszczących uszczelek. tą wokół drzwi kierowcy (z częścią jakby "zamszową") wymieniałem na mniej zmęczoną,ale na szumy to nie wpłynęło. może wymiana na najnowszą-całą gumową by coś dała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.