Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Krzysiek, beżowy schowek kupisz jeszcze taniej,więcej tego na necie ;)

 

Vale, jeżeli w E46 jest taki sam rozstaw śrub lub 1-2mm mniejszy jak w E90 to podejdzie :cool2: Ten schowek z Opla ma śruby właśnie w odstępie 1-2mm mniejszym niż E90,ale da się do przykręcić bez żadnego problemu. Należy mieć na uwadze,że to jest schowek na okulary standardowej wielkości. Jakieś gogle w stylu Bono niekoniecznie się zmieszczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze

Korzystając z ładnej pogody i wolnego czasu dekory w aucie dostały ozdobę w postaci niebieskiej blizy. Mam teraz pseudo F30 ;) Mod podpatrzony wcześniej na forum,niestety chwilę po tym jak pozbyłem się czarnej okleiny na listwach (moim zdaniem na czarnych listwach jest lepszy efekt). Tak czy owak bliza leżała już kilka miesięcy w szufladzie i trzeba było coś z nią zrobić. Wszystko weszło na wcisk przy minimalnym niekiedy podważaniu plastikowym narzędziem. Niestety zdjęcia robione widłami,do tego było jasno i kolory lekko przyblakły. Na żywo wygląda to lepiej. Prawa strona wyszła tak jak lewa,więc zdjęcia sobie podarowałem.

 

kKUWvFW.jpg

0B8wuOF.jpg

9UMe95j.jpg

ov5srQu.jpg

KncOI7c.jpg

BTCK5Dc.jpg

wRMnoeI.jpg

WLLrZfC.jpg

JhSiIUZ.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Faktycznie jak u mnie te listwy :D

prawda? :lol: :lol: :lol:

 

super wyszło :cool2: i można szybko zdemontować, chętnie zgapię tylko podrzuć gdzie to się nabywa

 

nie pamiętam na 100%,ale chyba brałem od tego gościa: http://allegro.pl/kedra-biza-wypustka-pcv-1-szt-2-m-b-niebieski-i5084071497.html groszowa sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 3 różne kolory i wszystkie wyglądały beznadziejnie przy moim wnętrzu...

 

Możesz zmierzyć jaką średnicę ma u Ciebie główka tej bizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chyba też pomyślę nad czymś takim, bo efekt super, kwestia dobrania koloru :)

kilka kolorów jest dostępnych.myślę,że coś znajdziesz http://allegro.pl/kedra-biza-wypustka-tasma-pcv-1-szt-2-m-20-kolor-i5269518938.html

 

kurde tylko u Ciebie ten niebieski super a u mnie do brązowych skór nie pasuje :(

do Twoich skór to spróbowałbym czerwony :cool2:

 

Dobry pomysl i dobre wykonanie :)

dzięki.to taki mod "po taniości" ;)

 

Ja kupiłem 3 różne kolory i wszystkie wyglądały beznadziejnie przy moim wnętrzu...

 

Możesz zmierzyć jaką średnicę ma u Ciebie główka tej bizy?

w ogłoszeniu jest napisane 3,5mm. jak Ci strasznie zależy to jutro mogę zweryfikować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos chcial to mam jeszcze czerwone od bimiana moge wyslac.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Marina,przestań się mazać ;) chcesz się zamienić na środki???? niech stracę,podjadę do Gdańska :)

 

sezon letni zbliża się wielkimi krokami,więc dzisiaj postanowiłem odświeżyć klimatyzację (instrukcja znaleziona na forum). poleciała pianka firmy KENT,no i wleciał nowy filtr MAHLE/KNECHT. jakość wykonania filtra w porównaniu z poprzednikiem (Tecneco filters) bez porównania....

LaegGDS.jpg

fYwwdtS.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

doradca,dobry pomysł z tym modem miałeś :cool2:

 

Korzystając z wolnego i w miarę pogody wziąłem się w końcu za wymianę kolektora dolotowego,który zakupiłem już jakiś miesiąc temu,na spokojnie wyczyściłem i trzymałem w garażu.

Po zdemontowaniu mojego kolektora okazało się,że jest on identyczny z tym,który kupiłem - w sensie jest to wersja z poprawionym mocowaniem klapek.Jakichś większych luzów klapek nie zauważyłem,ale jak widać poniżej kolektor dosyć mocno uwalony.Również rurka,która wchodzi z kolektora w blok silnika była konktrenie uwalona - sonda/czujnik wewnątrz tej rurki również czarne.W sumie nie dziwi mnie to,przebieg auta ok.278000. Mając już czysty kolektor na podmiankę plus nowe uszczelki pozostało jedynie wyczyścić rurkę (plus założyć nowe oringi) i przepustnicę,która była całkiem czysta w porównaniu z resztą. Ogólnie cała robota trochę czasu mi zajęła - jest masę rozrkręcania,odpinania rozmaitych czujników. Kolektor siedzi mocno, trzeba go lekko wyszarpać i uważać żeby nic przy tym nie połamać. Gdybym musiał czyścić swój stary kolektor to jak dla takiego amatora jak ja byłaby to robota na cały dzień. Bardzo brudna robota. Syf z kolektora jest mega klejący i ciężko się go pozbyć jak zachlapie skórę albo ubrania. Dla potomnych - moment obrotowy dokręcania nowego kolektora to 15Nm.

 

S0heAYg.jpg

0gLltPg.jpg

nDENwzP.jpg

5rJUOX7.jpg

rLQQu6B.jpg

 

 

O wrażeniach na razie nic nie powiem,bo nie miałem okazji pojeździć.

Podczas pracy posiłkowałem się tym artykułem: http://www.babybmw.net/forum/viewtopic.php?t=84545

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.