Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie zrozumiałem Rivasi. chodzi Ci o ringi? sprawa skomplikowana - musiałem oddzielić szybkę od obudowy żeby spokojnie zamienić ringi. mógłbym próbować je wcisnąć bez oddzielania szybki,ale łatwo wtedy coś uszkodzić i baaaardzo mało miejsca.

 

ja wole od tylu je zakladac, jak masz wprawe to mniej roboty bo nie ma odklejania szybki a montaz nie do odroznienia :

http://i.imgur.com/UjcqU9Q.jpg

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ty miałeś ringi "dedykowane" do E90 to może i dałeś radę je włożyć "od tyłu". Na te z e60 było fizycznie za mało miejsca,żeby je tą metodą włożyć i nie uszkodzić przy tym szybki,bądź samych ringów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zacnie. Tylko czy te kwiatki nie porysowaly czasem lakieru?

Bardzo dawno temu jeszcze jak miałem e39 i kolega mnie poprosił żebym go do ślubu zawiózł, to właśnie przez takie kwiatki musialem odnawiać lakier :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ciekawy kamuflaż na fotoradary :) bandit motor wagen w tym wydaniu do rzadkość :)

nie wpadłem żeby dalej z tym jeździć. damn! ;)

 

Zacnie. Tylko czy te kwiatki nie porysowaly czasem lakieru?

Bardzo dawno temu jeszcze jak miałem e39 i kolega mnie poprosił żebym go do ślubu zawiózł, to właśnie przez takie kwiatki musialem odnawiać lakier :duh:

nie, te kwiatki były na takie gumowe przyssawki.wszystko ok,ale jak się dorzuci do detailingu to nie będę płakał ;)

 

I jak podjechales BMW to był vivat i aplauz czy wielkie "buuuuu" ? :D

w sumie nikt się jakoś za bardzo nie podniecał,ale wrażenie ogólne było na plus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem na FB Strasznie wysoko kreci :) az sie prosi o wieksze turbo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia zdjęciami ale napisz jakie efekty

 

 

dokladnie napisz jakie wrazenia miales po tym updacie, lepiej/ gorzej ? jak ze spalaniem ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

odczucia takie jakby się miało na D załączony tryb S - w sensie nie podwyższonych obrotów,ale reakcji na gaz. jeździ się bardziej dynamicznie.coś jakby po mini chipie ;) co do spalania to zależy od kierowcy.wątpię żeby mi wzrosło.może nawet spadnie ;)

co do zmian wizualnych to wyświetla się aktualnie zapięty bieg tzn. D1 D2..., S1,S2.... no i da się obroty pociągnąć do czerwonego pola,a wcześniej skrzynia zbijała mi bieg na przerywanej linii.to tylko taka uwaga dodatkowa,bo nie mam potrzeby ciągnąć obrotów na max.

 

jak ktoś ma silnik n47 i automat to myślę,że warto spróbować.zawsze można wrócić do serii.

 

12417687_1695021034101669_7639205108225451297_n.jpg?oh=17ded75afee8e8a870669fc3e8bbd141&oe=57311485

 

12552594_1695020984101674_178405213114485797_n.jpg?oh=6c30cf2305d7a0d11eb8d95c850f9420&oe=57431AD2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie mam pojęcia. istotna jest skrzynia i silnik tzn. jeżeli w alpinie takie były to soft może podejść,ale konkretnie to poszukaj sobie na necie i popytaj koderów np.dziqska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja miałem bardziej na myśli swoje potrzeby, wiem że 19 byś nie założył, chociaż jak dobrze pamiętam to samo mówiłeś o 18 tkach :) to tak na marginesie bo na 19 jest bardzo mocny spadek komfortu względem 18 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
fota z łopatkami lci i blendą z X1 (nr części 32306853142) - bezbłędny montaż jak zwykle dzięki Tomkowi - Halfiemu.

http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG0877_zps3jy9itvn.jpg

M performance zawsze uroku dodaje. Ja zwolennikiem 313-ek nie jestem ale biały jest :8)

Interesuje mnie mod z łopatkami. Dużo zamieszania? Mogę cos na temat montażu więcej? :) Ori w 335 z +i - po obu stronach to nie najlepszy pomysł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
co do łopatek to oryginalnie nie było u mnie w ogóle. najpierw miałem z M3,a te co teraz to są z LCI.montaż wymagał pociągnięcia dodatkowej wiązki ze skrzyni biegów. temat ogarnął kolega Halfi. jak masz jakieś pytania techniczne to do niego raczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.