Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

DUNLOP SPORT SP 01 AS 225/40/18 made in Germany, produkcja 4314,więc całkiem świeże. kupowałem na polskihurtopon.pl - sklep dosyć "dziwny",na maile co prawda na bieżąco odpisują,ale dodzwonić się nie idzie,adres firmy to podobno jakieś wirtualne biuro i płatność tylko z góry, jednak cena za ten komplet była ok.300zł niższa niż najtańsza znaleziona w internecie.czekałem jakieś 10 dni roboczych. :)

Dzięki za info.

Faktycznie ceny są mniejsze.

Zastanawiałem się nad jakimiś używkami "premium", ale ceny są takie, że chyba lepiej kapkę dołożyć, lub nawet za podobną cenę kupić jakieś nówki ze średniej półki.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki za info.

Faktycznie ceny są mniejsze.

Zastanawiałem się nad jakimiś używkami "premium", ale ceny są takie, że chyba lepiej kapkę dołożyć, lub nawet za podobną cenę kupić jakieś nówki ze średniej półki.

Pozdrawiam!

 

mam nadzieję,że będziesz zadowolony jak ja,ale żeby było jasne - nic mnie z tym sklepem nie łączy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac was odniose wrazenie ze dunlopy sie zmienily bo 7 lat temu nalezalem do Jihadu Anti Dunlopowskiego bo zakupie tych kol... martwe po 20 tys km, niewygodne, ultra podatne nawet nie na aquaplanning wystarczylo ze zaczely sie chmury zbierac to juz panikowaly...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
falgi założę jak będą zrobione. myślę,że za 2 tygodnie. a co do Dunlop'ów jako takich to nie mam zbyt wielkiego doświadczenia.miały dobre opinie i cenę,więc wziąłem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są bardzo dobre, nie bedziesz załował, Wiele zalezy od modelu, ale z tego co wiem to te sa średnie . Ni to za twarde , ni za miekie ala michaliny, więc na nasze drogi ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

na czas wymiany szyby przedniej (kamień) w ASO dostałem od ubezpieczyciela auto zastępcze. F30 316i, wyposażenie dupy nie urywało - poza xenonami,które moim zdaniem świecą lepiej niż w E9X oraz automatyczną skrzynią,która też pracuje o wiele lepiej. auto miało na liczniku ok.460km - takim świeżakiem jeszcze nie jeździłem. silnik całkiem żwawy.komfort jazdy też spory,ale to w dużym stopniu ze względu na opony-balony 205/60/16. jakoś się "przemęczyłem" te 3 dni ;)

 

ZcT2c7u.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, to miałeś frajde ale silniczek to troszku za słaby na szaleństwo :( Zresztą pewnie nie potrzebowałeś tego testować :) :wink:

Mariusz napisz tylko czy szyba będzie ori i w jakiej ubezpieczalni miałeś ubezpieczenie tej szyby bo się zastanawiam równiez nad takim ubezpieczeniem :) Mam OC/AC Asisstance i nie wiem czy w tym jest ubezpieczenie szyby :?

Widzę że tylko biały preferujesz :D :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
hehe, Mariusz,z tym kolorem to sam się śmiałem,że biały dali. co do szyby to już wymieniona. auto mam ubezpieczone w ALLIANZ - mają swojego doradcę w BMW INCHCAPE we Wrocławiu i mam pakiet dealerski od nich - OC/AC plus dodatkowe ubezpieczenie szyb za chyba 90zł rocznie - z tego właśnie wymienili mi tą szybę w ASO. jest identyczna,ze znaczkiem BMW,PILKINGTON. ogólnie z obsługi tego ubezpieczenia jestem bardzo zadowolony.zero problemów, zniżki AC zachowane - to jest zaleta tego ubezpieczenia :cool2: Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
żeby nie było tak super- dzisiaj zauważyłem,że po wymianie szyby nie działa mi asystent długich świateł - pojawia się ikonka na zegarach,ale światła są dalej mijania,a nie długie jak poprzednio. w poniedziałek dzwonię do tego dziadowskiego ASO z pytaniem: whattafak? :mad2: :mad2: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było tak super- dzisiaj zauważyłem,że po wymianie szyby nie działa mi asystent długich świateł - pojawia się ikonka na zegarach,ale światła są dalej mijania,a nie długie jak poprzednio. w poniedziałek dzwonię do tego dziadowskiego ASO z pytaniem: whattafak? :mad2: :mad2: :mad2:

Oby to tylko była kwestia software'u, bo w sumie szyba nie jest kombinowana, tylko oryginalna. Gorzej, że trzeba będzie poświęcać czas na kolejny dojazd, itp. Daj znać co i jak zrobią, może przyda się taka wiedza w przyszłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

co do asystenta długich świateł - wczoraj rozebrałem lusterko, podpiąłem na nowo wszystkie wtyczki,wyłączyłem i włączyłem tą opcję w IDrive i wieczorem okazało się,że asystent działa... na szczęście nie muszę się użerać z ASO,aczkolwiek mimo prośby jeszcze nie wysłali mi na maila kalkulacji naprawy ;)

 

wczoraj okeliłem też nerki folią carbon. myślę,że wstydu nie ma :D

na zdjęciach z bliska, na folii, widoczne krople deszczu,nie zwróciłem uwagi podczas cykania deską do prasowania

9V6MtUf.jpg

yjIt7Vv.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi kolego ty wielosezonowki chcesz w lato uzywac?? ja rozwazalem opcje wielosezonowek na zime a letnich na lato... bo wielosezonowki znacznie lepsze na mokrym asfalcie niz zima a niewiele gorsze na sniegu,.... stanelo ze kupilem zimowki bo nie bylem zdecydowany... czekam na ocene opon..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi kolego ty wielosezonowki chcesz w lato uzywac?? ja rozwazalem opcje wielosezonowek na zime a letnich na lato... bo wielosezonowki znacznie lepsze na mokrym asfalcie niz zima a niewiele gorsze na sniegu,.... stanelo ze kupilem zimowki bo nie bylem zdecydowany... czekam na ocene opon..

 

a jaki sens uzywania wielosezonowek na zime jezeli sie uzywa przy okazji opon letnich na lato... cos mi umyka ? :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze na slasku.. bo tylko kolo komina jezdze jedynka... snieg wystepuje sporadycznie... natomiast mokry asfalt w zimie jest zjawiskiem czestym... wg kiedys wyszukiwanych informacji w tej opcji zdecydowanie lepiej wypadaja wielosezonowki... kupilem michaly zimowe bo nie bylem pewien slusznosci tego stwierdzenia, nikt ze znajomych nie jeździł na tych oponach... a/s maja bardziej miekka gume i powinny naprawde fajnie dzialac.. na zimnym asfalcie ale ... na gorące lato i tak letnia konieczna a/s zniknie w momencie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak rozumowanie logiczne, nigdy nie myslalem o tym w ten sposob (moze dlatego ze duzo jezdze na polnoc europy) ale dzieki, odswiezylo mi mozgownice. :D

 

Za to jezeli snieg wystepuje rzadko lub wcale to najlepsze opony beda letnie bo one na mokrym sie najlepiej zachowuja. Jak chodzi o temperature zewnetrzna do opony to nie ma to tak naprawde nic wspolnego z samym hamowaniem tylko z faktem ze opona zimowa zuzywa sie szybciej jak jest za cieplo, za to opona letnia zachowuje wszyskie swoje mozliwosci w niskich temperaturach chyba ze jest snieg lub lod oczywiscie :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
odkąd mam to auto to jeżdżę na wielosezonowych - obecnie hankooki,a jak odbiorę felgi to założę te dunlopy. dla mnie tego typu opony są optymalne - też jeżdżę "wokół komina",ale czasami zimą pojadę w góry, autem się nie ścigam - nie mam problemów z wyhamowaniem. wiem,że tutaj większość preferuje zimą zimówki,latem letnie. jak zjadę te nowe dunlopy to rozważę ewentualną zmianę na inny typ opony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

sorry za zdjęcia robione deską do prasowania,poza tym pogoda do bani,ale... dzisiaj odebrałem od lakiernika felgi. dzięki koledze bbartekk2 za użyczenie swojej felgi do wzoru. moje 18tki zostały pomalowane na kolor Ferric Grey jak ori 313, fronty polerowane (może kiedyś je przetoczę jak będę miał bliżej do Wawy). auto niezła koza,ale to jest xdrive i tyle w temacie. no i jeszcze jedna fota z łopatkami lci i blendą z X1 (nr części 32306853142) - bezbłędny montaż jak zwykle dzięki Tomkowi - Halfiemu.

 

hEdUHpN.jpg

 

4ydJ3PM.jpg

OIMk5Fs.jpg

eEKvZda.jpg

X8Pe8VE.jpg

yROSuij.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.