Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
W końcu idealna felga do tego pięknego auta :cool2: tego tylko jej brakowało :cool2: :cool2:

16 na śmietnik :wink:

 

haha,jaki śmietnik!!?? :) na zimę albo na sprzedaż ;)

 

Fajnie się spasowała felga, bez dwóch zdań.

:cool2:

 

No takiego koła tylko brakowało

 

Ładnie teraz to wygląda

 

dzięki. już wróciłem na 16tki,a te nowe felgi to będą ładne jak je porządnie odnowię.niestety może to trochę potrwać,bo sezon się zaczyna i każdy zarobiony :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,do orgazmów to wolę coś innego ;)

żadnego pro-kitu nie będzie. wiem,że trochę wysoko stoi,ale to x-drive i tak pozostanie ;)

 

Ja sie tez zastanawiam nad tematem pro-kit w E91 Xdrive przy zmianie amorkow na koniec roku i widze ze o tym myslales... dlaczego nie ? za nisko ? za twardo ? za dresiarsko ? nie bedzie mi sluzyc ? inne ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie ja o tym myślałem,ale kolega damianz podsunął taki pomysł stronę wcześniej. mi pro-kit do szczęścia nie potrzebny ;) ale u Ciebie niżej będzie :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie troche martwie o to nizej... wizualnie fajnie to wyglada ale ja patrze na niektore progi i krawezniki to mam watpliwosci...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kółka, choć ranty wypadałoby przeszlifować :)

Jak z utrzymaniem w czystości białego samochodu? Miałem ostatnio czarny i minimum raz na 2 tygodnie trzeba było odwiedzić myjnie :mad2:

Dwa tygodnie??? Dla mnie absolutne minimum to raz w tygodniu i nie ma tu znaczenia kolor samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fajne kółka, choć ranty wypadałoby przeszlifować :)

Jak z utrzymaniem w czystości białego samochodu? Miałem ostatnio czarny i minimum raz na 2 tygodnie trzeba było odwiedzić myjnie :mad2:

 

dzięki.tak jak wspomniałem - felgi są już w renowacji. będą zrobione na grafit+polerka.

 

Dwa tygodnie??? Dla mnie absolutne minimum to raz w tygodniu i nie ma tu znaczenia kolor samochodu.

 

z białym podobnie jak z czarnym.efekt czystego auta długo nie trwa.szczególnie tylna klapa i zderzak są upierdzielone zanim człowiek z myjni do domu dojedzie. staram się dbać o auto,ale aż tak częstym myciem go nie rozpieszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kółka, choć ranty wypadałoby przeszlifować :)

Jak z utrzymaniem w czystości białego samochodu? Miałem ostatnio czarny i minimum raz na 2 tygodnie trzeba było odwiedzić myjnie :mad2:

 

dzięki.tak jak wspomniałem - felgi są już w renowacji. będą zrobione na grafit+polerka.

 

Dwa tygodnie??? Dla mnie absolutne minimum to raz w tygodniu i nie ma tu znaczenia kolor samochodu.

 

z białym podobnie jak z czarnym.efekt czystego auta długo nie trwa.szczególnie tylna klapa i zderzak są upierdzielone zanim człowiek z myjni do domu dojedzie. staram się dbać o auto,ale aż tak częstym myciem go nie rozpieszczam.

 

raz w tygodniu to minimum jednak a srodek do czystosci salonowej raz w miesiacu wraz z czyszczeniem i konserwacja skor. Pomaga powloka bo samochod, nawet kombi sie wtedy mniej brudzi... ale ten raz w tygoniu po prostu pozwala lakierowi zachowac stan dluzej i tak tyl samochodu to koszmar ale to nie zwalnia z jego mycia szczegoln ie jak sie ma tak ladny samochod. Osoboscie raz w tygodniu jade na bezdodtykowa + quickdetailer i osuszanie, jezeli mam czas to na pozadne mycie gabka jade mniej wiecej raz na dwa tygodnie dodatkowo do kri albo robie pod kamiennica a raz w miesiacu czyszcze skory + konserwacja skory.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

w oczekiwaniu na felgi dzisiaj doszły opony

 

du_sp_sport_01as_1000.jpg

 

https://www.tirerack.com/tires/BigPic.jsp?sidewall=Blackwall&tireMake=Dunlop&tireModel=SP+Sport+01+A%2FS&sidewall=Blackwall

 

11099754_10153185366689666_1283596164_n.jpg?oh=cf253b6c5e7beac8839a2ac3f74897b5&oe=55162258&__gda__=1427523529_d5a98bc8352d8231811c84e2a576ab6b

 

DUNLOP SPORT SP 01 AS 225/40/18 made in Germany, produkcja 4314,więc całkiem świeże. kupowałem na polskihurtopon.pl - sklep dosyć "dziwny",na maile co prawda na bieżąco odpisują,ale dodzwonić się nie idzie,adres firmy to podobno jakieś wirtualne biuro i płatność tylko z góry, jednak cena za ten komplet była ok.300zł niższa niż najtańsza znaleziona w internecie.czekałem jakieś 10 dni roboczych. :)

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile wyszedl taki luksus? Mam na myśli takie opony, bo dochodze do wniosku ,że zakup nowych opon to rozsadne posuniecie Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne opony. Szczerze mówiąc, wg mnie jedne z lepszych na jakich jeździłem. Miałem je co prawda w rozmiarze 17" RFT w e61, ale prowadzenie, sprężystość, komfort ekstra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo fajne opony. Szczerze mówiąc, wg mnie jedne z lepszych na jakich jeździłem. Miałem je co prawda w rozmiarze 17" RFT w e61, ale prowadzenie, sprężystość, komfort ekstra.

 

cenna opinia.mam nadzieję,że również będę zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To ile wyszedl taki luksus? Mam na myśli takie opony, bo dochodze do wniosku ,że zakup nowych opon to rozsadne posuniecie

 

ok. 1650zł.z dostawą do domu. ze swojej strony firmę polecam. wywiązali się w podawanych terminach. warto sprawdzić ich ceny jak ktoś właśnie szuka opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to bardzo dobra cena za 18 ... Chyba w końcu sam pujdę po rozum do glowy i sobie kupię nowe.

Co jak co , ale opony to chyba naprawdę warto...

Bezpieczeństwo i jakośc to podstawa- wiesz co masz :wink:

 

co do felgi to bardzo ładne sobie wybrałeś, zreszta mi sie podobaja wszelakie 6 ramienne.

jakoś takie jak od m pakietu czy z wieksza ilością ramion mi sie nie podobają- lubie jak widac zaciski hamulcowe i 6 ramion gwarantuje duze wnęki- duże dziuiry i widać wnetrze felgi ... Ale tak czy siak to kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze

dzisiaj z nudów okleiłem rozpórkę "karbonem" ;) wygląda całkiem znośnie. koniecznie muszę wyczyścić komorę silnika,bo upier..... na jak stół pewnego ex-dziennikarza z tvn ;)

 

rGlnHJs.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wzmocnnienie faktycznie dało odczuwalny efekt? Niby bmw dało juz taka rozpórke ... Przydaje sie jeszcze jedna? (chce kupic i sie zatsanawiam czy warto)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macia jakis godny polecenia model w rozsądnej cenie? Czy nie ma to znmaczenia? Kazda bedzie dobra bo kawał preta to kawał preta- a im taniej kupie tym lepszy zrobie interes bo szkoda dofiannsowywac drogie marki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.