Skocz do zawartości

Umyłem auto - kabelki od lusterek ?


mttj

Rekomendowane odpowiedzi

Jak auto jest czyste to zawsze jeździ lepiej z pod świateł i zawsze

znajdzie się "wróg" na motorze albo w taczce Audi A8.

 

tym razem było inaczej... postawiłem auto przychodzę 7h później...

lusterka znikły (w całości nie tylko szybki)

 

eh...

 

Czy ja dobrze myślę - żeby założyć lusterka i naprawić kable (ucięte) to trzeba

drzwi zdejmować ? i czy lusterka 14 kablowe pasują do mojego - chyba 8 kabli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie ....

Nie będą pasować, bo rozbierałem e38 740i z takimi lusterkami 14 kablowymi, muszisz kupić takie jakie miałeś ...

W Krakowie nie ma parkingów ?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować musisz dokupić panel z funkcją zamykania lusterek jeżeli masz panel pamięci foteli to pamięć lusterek też zadziała kabel fotochromu jest zamontowany mała żółta wtyczka przerabiałem temat z 4 lata temu mi ukradli wyrwali całe lusterka miałem 740 95r z podstawową wersją lusterek a zamontowałem pełną opcje z 99r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować musisz dokupić panel z funkcją zamykania lusterek jeżeli masz panel pamięci foteli to pamięć lusterek też zadziała kabel fotochromu jest zamontowany mała żółta wtyczka przerabiałem temat z 4 lata temu mi ukradli wyrwali całe lusterka miałem 740 95r z podstawową wersją lusterek a zamontowałem pełną opcje z 99r

Zależy po lifcie ma więcej kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde 2 tydzień bez lusterek jeżdżę, dobrze że v12 się zbiera ok bo generalnie masakra by była...

czasu brak...

 

po głowie mi chodzi wymiana auta - E65 7xx też kradną z zewnątrz wszystko co popadnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde 2 tydzień bez lusterek jeżdżę, dobrze że v12 się zbiera ok bo generalnie masakra by była...

czasu brak...

 

po głowie mi chodzi wymiana auta - E65 7xx też kradną z zewnątrz wszystko co popadnie ?

Kupił Burak BMW..... jak by ci szybe przednią wybili, to byś jeżdził bez szyby ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.