Skocz do zawartości

Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do konkretów.

Świetne nowe zdjęcia i gratuluję czerwieni na paznokciach! Bardzo miło zaskoczył mnie napis LIMITED EDITION przy guziku Start/stop :)

Wiesz czego Ci brakuje? Przesuwanego podłokietnika. To tak na szybko wypatrzyłem. Bardzo poprawia komfort podróży (przynajmniej dla mnie). Uwarunkowane jak kto trzyma kierownicę. Ale jak jadę wolno i mam możliwość oparcia łokcia prawej ręki i nadal trzymania kierownicy to sobie to cenię :8)

 

Dzięki :cool2:

Mój tato ma w swojej e60 przesuwany podłokietnik i rzeczywiście jest to bardzo wygodne. Szczególnie przy automacie. :)

Napis przy start/stop - taka pierdoły, a cieszy oko i nadaje rzeczywiście limitowanego charakteru. :D

 

Brakuje jeszcze dwururki :0 chcociazby rma jak u mnie :D

 

Pewnie pojawi się gdzieś tam na liście modów. :cool2: A jak ta RM się sprawdza? Bardzo zmieniło się brzmienie autka? I jak cenowo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 672
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

coś mi się wydaje ze "klagosz" powinien czuć się zagrożony z ilością oddawanych komentarzy, w takim tempie moment dojdzie do 100 strony :P i to bez żadnych większych modów :P

a daj panie boże :cool2:

ja w ten sposób na to nie patrze :wink:

LOL ;)

Karol wstawi zdjęcia dłoni na kierownicy i też będzie git ;) tudzież innej części ciała :D

...

:mrgreen:

 

Myślę, że kolega klagosz nie jest tu przez nikogo zagrożony. Sama obejrzałam wszystkie jego galerie i bardzo mi się podobają jego mody :cool2:

 

Nie sądziłam, że kobieta interesująca się motoryzacją to aż taka "sensacja". :oops: :mrgreen:

A dziękuje bardzo :8)

Nie dziwie sie wcale z tymi ilosciami postów, powiedzmy że pamiętam jedną taką galerie w innym dziale :twisted: ale myślę, że tu ta galeria będzie dłużej tętniła zyciem :cool2:

I widze to po paru dniach mojej nie obecnoiści na forum ;)

 

Ostatnie zdjęcia baaaaardzo fajne :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ta RM się sprawdza? Bardzo zmieniło się brzmienie autka? I jak cenowo? :)

Narazie sprawdza sie bardzo dobrze :) wizualnie o niebo lepiej niz standardowy. Brzmienie auta u mnie sie nie zmienilo. Cena ok 260 zl na allegro sa. Za montaz zaplacilem chyba 50zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale myślę, że tu ta galeria będzie dłużej tętniła zyciem :cool2:

I widze to po paru dniach mojej nie obecnoiści na forum ;)

 

Ostatnie zdjęcia baaaaardzo fajne :8)

 

Dzięki :cool2: Postaram się uaktualniać galerię na bieżąco. Poza tym to bardzo motywujące i strasznie wciąga. :mrgreen:

 

Cena ok 260 zl na allegro sa. Za montaz zaplacilem chyba 50zl :)

 

Tanio! Myślałam, że będzie gorzej. Nad wydechem jeszcze się nie zastanawiałam i w ogóle się na tym nie znam, więc zdam się na Was w odpowiednim czasie. :cool2:

Chciałabym żeby brzmiał, powiedzmy, bardziej "rasowo", ale żadnego głośnego buczenia. Brat ma w Eclipce wydech, który słychać z jakichś 500 m.. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buczącego BMW nie lubimy :nienie:

ja chyba wersję limited zostawił bym tak jak fabryka wypuściła. kiedys może bedzie wartość jego rosła :!: ale to jeszcze jeszcze :wink:

 

Ja w ogóle nie lubię buczących samochodów. Toż to nie da się takim jeździć :duh:

Myślę, że jeszcze troooochę zanim jego wartość by wzrosła. Dobrze, że na razie drastycznie nie spadła. Zawsze jakiś plus przy sprzedaży jest. :) Na pewno z roku na rok będzie ich coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to jest pierwsze E90 ktore mi sie spodobało :D

 

Super autko :cool2:

Ja bym nic nie przerabiał w nim z tego wzgledu że nie po to monachium wypuściło edycje limitowana, żeby ją usprawniać. To tak jak by modzic E30 320is. One są swietne i poszukiwane w stanie ori i myslę że z tą e90 bedzie podobnie :)

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety serie nie są idealne i na szczęście można je modzić :) a parę akcentów w środku czyli gałki i pokrętła od lci na pewno nie popsują smaczku a wręcz przeciwnie odświeżą z lekka środek :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na spota w czwartek ;)

 

Dzięki :cool2: Teraz nie mogę, ale wybieram się na następny. To będzie 23.05, zgadza się? :)

 

Niestety serie nie są idealne i na szczęście można je modzić :) a parę akcentów w środku czyli gałki i pokrętła od lci na pewno nie popsują smaczku a wręcz przeciwnie odświeżą z lekka środek :)

 

Pzdr.

 

Zgadza się. Poza tym ja robię autko pod siebie. Chce żeby mi się podobało. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać jaka frajda jest z modów. :) Nie zamierzam szaleć, ale kilka rzeczy jeszcze będzie zmienionych. Na pewno autko będzie przez to jeszcze bardziej wyjątkowe. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie odebrałam wyczekiwane paczuszki. Przy okazji sprawiłam sobie dwie nowe fury - a co tam! :mrgreen:

 

http://imageshack.us/a/img198/1963/dsc4572.JPG

 

http://imageshack.us/a/img818/6963/dsc4579o.jpg

 

Teraz tylko czekam na montaż. Już nie mogę doczekać się efektu. :D

Jeszcze taka ciekawostka - w serwisie zmiana grilla kosztuje 160 zł. :duh: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerki :cool2:

za 160zł to każdy myślę, że mógłby transplantować kilka dziennie :mrgreen:

 

BTW. dobrze zaopatrzony barek :wink: :cool2:

 

Cena mnie rozbawiła. :)

Nawet nie zauważyłam, że barek się wkradł. To tylko jedna z trzech półek. :cool2:

 

Ja moge wymienic po kolezensku za free :D mam doswiadczenie :8)

Dzięki wielkie za oferowaną pomoc, ale brat jutro mi je wymieni. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i super! tego chyba brakowało do zadziorności w aucie. U siebie też mam i robi ti miłe wrażenie. Może dlatego, że lubię wszystko co czarne :8) niebawem ocenimy owoc pracy brata :lol:

 

P.S. mi wymienili za darmo :wink:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebawem ocenimy owoc pracy brata :lol:

 

P.S. mi wymienili za darmo :wink:

 

Mam nadzieję, że do piątku wskoczą na swoje miejsce. :cool2:

Kurde, zasmuciłeś mnie. Musiałeś bardziej im się spodobać. :mrgreen: Ja właściwie z ciekawości tylko spytałam, bo spodziewałam się jakieś nieadekwatnej ceny. Kobieca intuicja mnie nie zawiodła. :8)

 

W Premium Arenie tyle wołają za wymianę? :)

Tak. Jutro w sumie będę u Tłokińskiego to zapytam ile u nich. ;)

 

Na spocie mozemy wymienić. Mamy doświadczenie ;)

Dzięki za propozycję. :cool2: Brat ma teraz praktyki w BMW, jest ogarnięty. Mam nadzieję, że sobie poradzi. A jeśli nie to chętnie skorzystam z pomocy. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.