Skocz do zawartości

Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O kurczę następna rzecz, którą będę robił :D.

Jak tak widzę co forumowicze robią ze swoimi samochodami to dochodzę do wniosku, że ZAWSZE jest coś do zrobienia. Ewentualnie można kupić nowy samochód (koniecznie M żeby raczej nie było miejsca na mody), postawić go w oddzielnym pomieszczeniu i nie używać - wtedy można nic nie robić :lol:. Pod warunkiem, że wcześniej nałoży się powłokę na lakier, pomaluje zaciski, przyciemni szyby, zmieni to i tamto itp. :D

 

Gratuluję samochodu! Prezentuje się bardzo dobrze, widać że jest dopieszczony no i jak dla mnie to jest niebieski a nie czarny :8).

 

P.S. Cofnij dywanik kierowcy w stronę fotela :D. Mi też tak zaczął nachodzić na pedały jak go uprałem po zimie i denerwuje mnie to strasznie :evil:. Kiedyś po wypraniu tak się nie działo a te rzepy pod spodem słabiutko trzymają.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zapał do czyszczenia. Ja nie mam do tego cierpliwości. Ale wszystko wyszlo :cool2:

Fajne ostatnie zdjecie :)

 

Dzięki :) To bardzo wciąga :D

 

WOW, ale ją wyszorowałaś :cool2:

Mi już coś zaczyna siadać na głowę - ostatnio jak wyprałem dywaniki, to do garażu wjeżdżałem w skarpetkach żeby nie nabrudzić : DD

 

Wcale mnie to nie dziwi. Ja na koniec odkurzam jeszcze raz, albo wytrzepuję dywaniki, bo nie do przyjęcia jest piasek w świeżo wysprzątanym aucie :8)

 

rewelacja! normalnie kawał dobrej roboty zrobiłaś z bratem :8) efekt jest zacny i chyba najbardziej cieszy fakt, że zrobiło się to samemu :cool2: muszę wziąć u Ciebie korepetycje z detalingu bo widzę, że chłopaki z SNB dobrze zaszczepili Ci bakcyla. Ja niestety nie mam tyle wolnego czasu...

 

ale przed zlotem auto na pewno przejdzie proces czyszczenia + detaling :8)

 

raz jeszcze gratuluję!

 

 

P.S. no i prócz nakładek na pedały proponuję jeszcze taki mały detal... kapsle w kołach zmienić na nowy model z chromowaną obwódką! niby nic a koło wygląda na bardziej świeże :8)

 

P.S.2 no i plus za zadbane paznokcie po takiej robocie. :8)

 

Dzięki :cool2: Chłopaki doradzają kosmetyki i sposób działania, a ja staram się stosować. U mnie też czasu brak, ale jak się chce to zawsze da się coś zdziałać, np. w nocy :mrgreen:

Kapsle w kołach wymienię na pewno, ale czekam z tym do czasu renowacji felg :D A co do paznokci - muszą być zadbane, więc pracuję w rękawiczkach :lol:

 

Wielki szacun :cool2:

Kolor zacisków oryginalny i fajny ;) ta pokrywa silnika genialna :twisted:

 

Dzięki wielkie :cool2: Już podczas kupna znalazłam ten kolor dopiero w 3. sklepie, bo jest "nietypowy". To mnie utwierdziło w wyborze ;) Na żywo naprawdę wygląda super.

 

Dobry zapał do prac a i efekty zadowalające ;]

 

Dzięki :)

 

Kolor idealny. :cool2:

 

Z Twoich ust to podwójny komplement :norty:

 

O kurczę następna rzecz, którą będę robił :D.

Jak tak widzę co forumowicze robią ze swoimi samochodami to dochodzę do wniosku, że ZAWSZE jest coś do zrobienia. Ewentualnie można kupić nowy samochód (koniecznie M żeby raczej nie było miejsca na mody), postawić go w oddzielnym pomieszczeniu i nie używać - wtedy można nic nie robić :lol:. Pod warunkiem, że wcześniej nałoży się powłokę na lakier, pomaluje zaciski, przyciemni szyby, zmieni to i tamto itp. :D

 

Gratuluję samochodu! Prezentuje się bardzo dobrze, widać że jest dopieszczony no i jak dla mnie to jest niebieski a nie czarny :8).

 

P.S. Cofnij dywanik kierowcy w stronę fotela :D. Mi też tak zaczął nachodzić na pedały jak go uprałem po zimie i denerwuje mnie to strasznie :evil:. Kiedyś po wypraniu tak się nie działo a te rzepy pod spodem słabiutko trzymają.

 

Pewnie, że zawsze jest co robić - stety i niestety. To już taka "choroba" ;) Dywanik przesunął się podczas manewrów fotelem przy odkurzaniu, ale rzeczywiście coraz częściej mi się podwija. Chyba powoli kończy się jego żywot :)

Podczas sprzątania do naszego garażu zajrzał mój kolega i stwierdził, że ktoś będzie miał szczęście, kiedy kupi ode mnie ten samochód, bo jest tak dopieszczony. Miło usłyszeć takie opinie nie tylko od maniaków BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pięknie wyszło.

Też mam pomalowane tym lakierem tylko czarnym. Bardzo dobrze kryje i jest mega wydajny.

Podstawa to porządnie wszystko wyczyścić.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszło.

Też mam pomalowane tym lakierem tylko czarnym. Bardzo dobrze kryje i jest mega wydajny.

Podstawa to porządnie wszystko wyczyścić.

 

Dzięki. Początkowo, jak zobaczyliśmy z bratem ile jest tego lakieru, wystraszyliśmy się, że nie wystarczy. Ale ostatecznie jeszcze zostało. Wart swojej ceny :) Do odczyszczania przyłożyliśmy się najbardziej, więc mam nadzieję, że nie będzie problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pięknie wyszło.

Też mam pomalowane tym lakierem tylko czarnym. Bardzo dobrze kryje i jest mega wydajny.

Podstawa to porządnie wszystko wyczyścić.

 

Dzięki. Początkowo, jak zobaczyliśmy z bratem ile jest tego lakieru, wystraszyliśmy się, że nie wystarczy. Ale ostatecznie jeszcze zostało. Wart swojej ceny :) Do odczyszczania przyłożyliśmy się najbardziej, więc mam nadzieję, że nie będzie problemów :)

 

Też si obawiałem czy wystarczy. Nałożyłem 3 cienkie warstwy i jeszcze na jedną by wystarczyło.

Mnie z czyszczeniem zeszło cały dzień. Malowałem w październiku zeszłego roku. Po zimie umyłem zaciski mocnym roztworem APC i wyglądają tak jakby były świeżo malowane. Lakier pierwsza klasa :D

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna relacja zdjęciowa! :cool2:

Najbardziej podobają mi się zaciski hamulców po malowaniu. Sam się zastanawiam, czy u siebie z tyłu też tego nie pomalować, bo obecnie wyglądają bardzo brzydko.

A tarcza i okolice po czyszczeniu wyglądają jak nowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Elena odwiedziła dzisiaj spa SNB ŁÓDŹ (http://www.snblodz.com.pl). Została przygotowana na sezon letni. Przepolerowano lekko lakier tam, gdzie było trzeba (maska, obszar wokół klamek). Reszta lakieru była ok. Całość zabezpieczona została woskiem, wnętrze posprzątane - jak zawsze jestem zadowolona :)

Dodatkowo chłopaki przyciemnili boczne kierunki i przykleili OEM lotkę :)

 

Taśma OEM:

 

image+2.jpg

 

Kierunki przyciemnione sprayem:

 

zdj%25C4%2599cie.JPG

 

P5070019.JPG

 

10334401_858317754183267_5438965745871501844_n.jpg

 

W Łodzi pogoda dzisiaj nie dopisała. Zachmurzyło się i pojawił się lekki deszcz. Lakier prezentuje się tak:

 

P5070014.JPG

 

P5070015.JPG

 

P5070016.JPG

 

P5070017.JPG

 

P5070020.JPG

 

P5070024.JPG

 

P5070025.JPG

 

P5070026.JPG

 

P5070027.JPG

 

P5070031.JPG

 

Nowy flakonik do wnętrza ;)

 

P5070035.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdjęcie the best. Tak na serio to jest perfum czy zapach do auta ? Jak zapach to jak to działa ?

 

Autko w dobrych rękach. Zapytaj u dilera BMW czy mają lakier do paznokci w kolorze auta. :8)

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo w końcu :8)

Tyłas jak u mnie i wygląda świetnie! Gratuluję :cool2:

Muszę z bliska zobaczyć jak wyglądają te różnice w kolorach. Na fotach widać,że ten granat się odcina. Ale z nerkami,listwami bocznymi i lusterkami tworzy to pewnie super zestaw :8)

 

właśnie, coś więcej o zapachu?

ode mnie 10/10.

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdjęcie the best. Tak na serio to jest perfum czy zapach do auta ? Jak zapach to jak to działa ?

 

Autko w dobrych rękach. Zapytaj u dilera BMW czy mają lakier do paznokci w kolorze auta. :8)

 

Taki lakier chętnie bym widziała na swoich paznokciach :norty:

 

Tak na serio to na dole flakonika jest napisane, że są to perfumy samochodowe ;) Od listopada używałam tego zapachu, skończył się niedawno i kontynuuje ten sam. Spryskuje się nim wszystko, co się da - podsufitka, dywaniki, siedzenia, itd. ;) Ja dodatkowo wlewam do takiego słoiczka powieszonego pod lusterkiem żeby już nie mieszać z innym zapachem :)

 

Lotka super wyglada !!

 

Dzięki :) Też jestem zadowolona :)

 

Elena odwiedza spa częściej niż Ty :wink:

Nie wiesz jakim sprayem migacze przyciemniali?

 

Spoko, spoko - ja raz w miesiącu :norty:

Spray do przyciemniania lamp firmy Motip :)

 

Dupka idealna :cool2: :)

Dołączę się do pytania o przyciemnianie migaczy :)

 

Dzięki :cool2:

 

Noooooo w końcu :8)

Tyłas jak u mnie i wygląda świetnie! Gratuluję :cool2:

Muszę z bliska zobaczyć jak wyglądają te różnice w kolorach. Na fotach widać,że ten granat się odcina. Ale z nerkami,listwami bocznymi i lusterkami tworzy to pewnie super zestaw :8)

 

właśnie, coś więcej o zapachu?

ode mnie 10/10.

 

Dzięki Wojtek :) Dobrze wiesz, że ta lotka to przez to, że jechałam za Tobą na zlot :D Kolorystycznie wg mojego gustu świetnie się to wszystko zgrywa :lol: A o zapachu napisałam wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupka idealna :cool2: :)

 

Przegapilem jakas fote, czy chodzi o auto? :8)

 

Tak bez zartow to nie chce stac moim zlomkiem obok ciebie na zlocie Ewelina bo bedzie obciach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupka idealna :cool2: :)

 

Przegapilem jakas fote, czy chodzi o auto? :8)

 

Tak bez zartow to nie chce stac moim zlomkiem obok ciebie na zlocie Ewelina bo bedzie obciach ;)

Właścicielki nie poznałem osobiście, więc chodzi o autko :mrgreen: ale nie wątpię, że właścicielka też niczego sobie :) , poznaje po pazurkach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mija miesiąc, od kiedy w domu w następstwie tego (e60 530d) :

 

zdj%25C4%2599cie-kopia.JPG

 

Pojawiło się to:

 

10259860_867571306591245_630945745373465114_n.jpg

 

Kupiona w PL salonie, 525xd polift, carbonblack metallic, mpak, adaptive led, navi profi, fotele komfortowe, internety itd, itd. Generalnie prawie wszystko jest. Po przesiadce jakoś biednie się czuję w Elenie ;)

Z modów zostały zrobione: czarna nerka, nakładki na pedały, przyciemnienie szyb (na zdjęciach jeszcze nie było). Zamówiona też jest lotka i mata do bagażnika. W planach jest jeszcze oklejenie/pomalowanie w czarny połysk zaślepek po migaczach, czy też "skrzeli". Na aucie już jest powłoka ceramiczna Modesta. Galerii nie będę zakładać, bo autko nie moje, dlatego wrzucam kilka fotek u siebie :)

 

image.jpg

 

image-1.jpg

 

image-2.jpg

 

zdj%25C4%2599cie.JPG

 

10334344_10200951886319760_7059604649078769035_n.jpg

 

10338761_867570403258002_7622516335318921524_n.jpg

 

10270397_867569953258047_7129093706864958956_n.jpg

 

10334433_867569103258132_1155300259464640410_n.jpg

 

10410548_867568693258173_3058927949464215054_n.jpg

 

10411075_867567843258258_5471929977795404601_n.jpg

 

10377625_867567496591626_8849422725768884197_n.jpg

 

10155227_867567296591646_6508057901080842319_n.jpg

Edytowane przez pani_E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.