Skocz do zawartości

Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo dziękuję wszystkim za opinie :cool2:

 

Końcówka wiadomo dwururka zawsze lepsza od tego pojedynczego owala choć mogła by być jeszcze ścięta o ten 1 cm krótsza zewnętrzna . Lotka będzie git

 

Tak, wiem, ale niestety takiej nie mieli. Może kiedyś zdecyduję się na zmianę. W rzeczywistości ta końcówka wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach :)

 

Ładna końcóweczka :)

Dźwięk się zmienił?

 

Sama końcówka niby nie zmienia dźwięku. Moja 320si brzmi trochę inaczej niż seria i wydaje mi się, że teraz jeszcze odrobinkę się zmieniło. Ale możliwe, że to efekt placebo :P

 

lotka to koszt ok 800zl w podkładzie. Do tego lakierowanie jeszcze.

 

Ewelina- szach mat! świetna decyzja powiem raz jeszcze. Bardzo mi się podoba :twisted:

 

 

i dziękuję za info :cool2: we are in touch :8)

 

Nie ma za co :cool2: Bez rabatów lotka kosztuję trochę więcej niż napisałeś ;) Do tego można dokupić OEM taśmę do montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka fajna choć będzie ci się grzała bo miałaś bezpośredni wylot a teraz spaliny będą się rozdwajały na dwie końcówki co powoduje większe grzanie, ale jeśli za blisko zderzaka jej nie masz to będzie git.

Lotka tez fajny pomysł tym bardziej w aucie "si".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spyphoto z naszej spontanicznej sesji :D Elena & Z4 :norty:

 

http://zapodaj.net/images/7a6964bdeff95.jpg

 

http://zapodaj.net/images/5f075743d3b9e.jpg

 

dawaj na inny serwer foty :8)

Hehehe Bond - podpis odnośnie Twoich samochodów - super :8) :lol:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z naszej spontanicznej amatorskiej sesji ;) Zdjęć zrobiłam malutko, bo.. bateria w aparacie padła :mad2:

Nadrobimy innymi sesjami :mrgreen:

 

DSC_7285_Fotor.jpg

 

DSC_7287_Fotor.jpg

 

DSC_7292_Fotor.jpg

 

DSC_7294_Fotor.jpg

 

DSC_7295_Fotor.jpg

 

DSC_7297_Fotor.jpg

 

DSC_7299_Fotor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki :cool2: :cool2:

 

Dzięki :)

 

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: bbsik :shock:

 

Nawet 8 BBSików w sumie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ;) Wcześniej mialem czerwonego Boxstera. I juz tesknie za tym kolorkiem w roadsterze... Piękne jest to czerwone Z4 :)

Fajna sesja. Mnie tez możecie zaprosic na taki spocik ;)

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ewelina, myślałem,że to miejsce było tylko nasze :shock: nawet ujęcia podobne. Ach co za zdrada :cry2: nie pogodzę się chyba.

 

 

A tak poważnie. Fajnie wyszło - i musimy zrobić nalot na teatr w 3ke :8)

 

Hahaha :D No cóż, wpadka po całości.. Ale wiesz, Wojtek, prawy fotel w Z4 do czegoś zobowiązuje ;)

Miejscówka jest bardzo fajna i idealna na spontaniczne sesje, bo rzut beretem ode mnie. Sesję na pewno zrobimy :)

 

Fajna sesja. Mnie tez możecie zaprosic na taki spocik ;)

 

Jak najbardziej zapraszamy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią na lusterku od strony kierowcy pojawił się taki ubytek klaru:

 

image.jpg

 

Stwierdziłam, że malowanie tego przed zimą jest bez sensu, więc zrobiłam to dopiero teraz. Nowy lakier pojawił się na obu lusterkach żeby się nie odróżniały, bo wiadomo - pojawia się sporo odprysków, itd. Lusterka zostały pomalowane na kolor GLANZ SCHWARZ, czyli kolor, w jakim oryginalnie występują w 320si. Lotka też jest już pomalowana (na taki sam kolor). Teraz tylko montaż.. :mrgreen:

 

Nie wiem na ile widać na zdjęciach różnicę między kolorem nadwozia (carbon schwarz) a lusterkami (glanz schwarz). Mało kto w ogóle zauważa, że lusterka są czarne :)

zdj%25C4%2599cie.JPG

 

image-1.jpg

 

Przy najbliższej okazji zrobię porządne zdjęcia aparatem. Te były tak na gorąco.

Jeśli ktoś potrzebowałby namiar na dobrego lakiernika w Łodzi to służę pomocą. Robota wykonana profesjonalnie, szybko i do tego w dobrej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW ja od początku myślałem, że Twoja E90 jest taka ciemno niebieska :shock:. Aż przewinąłem na pierwszą stronę gdzie rozkodowałaś VIN i rzeczywiście jest czarna :mrgreen:

 

 

Właściwie to nie jest czarna. Ten kolor jest trudny do zdefiniowania - między czarnym, a granatowym. W pochmurne dni jest jak czarna, za to w słońcu połyskuje do granatu. Chyba najlepiej widać ten kolor na zdjęciach z korekty. Zernij: viewtopic.php?f=158&t=215888&start=330 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja nie widzę na zdjęciach jakiejś dużej różnicy pomiędzy kolorami, ale to pewnie przez to, że każdy facet ma coś w sobie z daltonisty :mrgreen:

 

Na drugim zdjęciu różnica jest wyraźnie widoczna :wink:

Heh rzeczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.