Skocz do zawartości

Rysowanie czarnych kresek o szerokości 235mm na asfalcie


mttj

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zaciągnij ręczny i weź auto na hol...bedziesz mógł zrobić kreski takie długie aż się opona zetrze... a potem nawet zrobisz kreski aluminiowe...Nie było tutaj chyba głupszego tematu :duh: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyciel tematu to taki forumowy kretynek Arturze. Nie warto się nim przejmować, ani tym bardziej podejmować z nim dyskusji. Może realizując swoje pomysły zaliczy w końcu jakąś palmę i będzie po kłopocie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zaciągnij ręczny i weź auto na hol...bedziesz mógł zrobić kreski takie długie aż się opona zetrze... a potem nawet zrobisz kreski aluminiowe...Nie było tutaj chyba głupszego tematu

 

aluminiowe już trochę mi wyszły jak mi opona pękła z tyłu i trzeba było dojechać.. bo się tych śrub nie da odkręcić i auta podnieść,

ale się z resztek dymiło :)

 

Założyciel tematu to taki forumowy kretynek Arturze. Nie warto się nim przejmować, ani tym bardziej podejmować z nim dyskusji. Może realizując swoje pomysły zaliczy w końcu jakąś palmę i będzie po kłopocie...

 

spoko luz, nie każdy musi łapać po co komu takie "dziwne rzeczy", o jaką palmę chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie latam nim, bo przy lądowaniu się zawieszenie rozwali ;) - 2090kg

od latania 250km/h+ i w powietrzu są francuzy (mają kule albo panamerowate amortyzatory)

e38 750 to auto na co dzień na miasto a na długie trasy (lub jak to mawiają na niedzielne przejażdżki ;) ) są inne

 

co do kresek - w e38 nie wypada ich rysować (to nie m3?) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, widziałem :)

 

moje miało powiedzmy że "M pakiet" dla 7mek (tylko naklejka z tyłu chyba była m3..., ślady po kreskach są niedomyte ;) ) ,

osobiście z niego jeszcze brewki odklejałem bo na szczęście poprzednik większość pozdejmował

 

btw B7 da się kupić, częste są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.