Skocz do zawartości

Chyba oszustwo na allegro pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Matka dziwnie cie wychowała na prawdę dziwnie...zamilknął być to że u Ciebie w domu tak traktowan twoje zdanie i nie pozwalano ci mówić to nie znaczy ze do innych będziesz tak mówił Prostaku. Nie chodzisz wcale gdzie coś napisze to łazisz jak ta menda przykry człowiek z nudnym życiem.

 

 

 

Zamilknąłbyś napisze hahah śmieszny jesteś na prawdę.

 

 

Wspomniałem już wcześniej po co zaśmiecasz forum twoimi wypocinami nikogo to nie interesuje pisałem chcesz mi coś napisać pisz na forum a nie pie** tutaj farmazonów.

 

PS: Jeśli mnie ładnie poprosisz może odpisze.

Że takim ludziom dają prawo jazdy. Przecież Ty nie powinieneś bez opieki z domu wychodzić, bo masz problemy z werbalizacja swoich myśli. Uspokój się trochę i przeczytaj co napisałeś analfabeto. To, że mnie ciągle obrażasz świadczy tylko o Tobie i Twojej indolencji. Nie zwykłem "dyskutować" ( choć wymianę zdań z Tobą ciężko nazwać dyskusją) na poziomie rynsztoku, więc zostawiam Cie mały, biedny, sfrustrowany człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rysztoku to cie wychowali a ja po prostu próbuje dostosować dyskusje do poziomu niestety nie wychodzi mi to ponieważ ciężko być takim prostakiem. Dowidzenia i proszę cie ładnie nie łaź za mną na forum i nie snuj smentów bo nudzisz prostaku.

 

Powiedział analfabeta, który ma problem ze poprawnym sformułowanie jednego zdania:

 

wiem jak rozwiało ci "mażenia" o pakiecie podświetlenia ja juz prawie oglodałem jakie żarówy tam dodać pod te podłogę szkoda ze to nie jest do oświetlenia;/ u mnie było to samo

 

Jeszcze na allegro ujżałem takie coś troche drogie ale ja mam mi to przynosić efekt na prawdę dobrego wokalu to bym sie skusił

 

i co na prawdę jeszcze nikt nie testował tego tłumika z allegro za 2tyś bo nie wiem czy warto to zakupić

 

i nie truć sie z wypowiedzią

 

tak jak ktoś napisał jest forum są wypowiedzi moim zdaniem takie małe felgi wyglądają śmiesznie ale co ja się będę odzywał przecież góru hassassyn zabronił ponieważ sie kompromituje.

 

Kto śmieci widać po ww. postach.

 

Wspomniałem już wcześniej po co zaśmiecasz forum twoimi wypocinami nikogo to nie interesuje pisałem chcesz mi coś napisać pisz na forum a nie pie** tutaj farmazonów.

 

Ziemia do analfabety :arrow: tu jest forum. Ochłoń i dojdź do siebie bo coraz bardziej majaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.