Skocz do zawartości

Schemat instalacji 525 TDS touring


__B_T_X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

1. czy ma ktoś może schemat całej instalacji elektrycznej do bmw e39

2.5 tds touring ?

 

2. czy ma ktos rowniez moze opis wszystkich kontrolek do tego modelu ?

 

bardzo prosze o pomoc i jakiekolwiek linki, szukalem tu na forum ale niestety nic nie znalazlem, jesli ktos by cos mial prosze o wysylke na maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok z kontrolkami sobie poradzilem,

ale chlopaki, schemat to moglibyscie podrzucic, no nie robcie sobie zartow :D

 

swieci sie kontrolka "Level Control System", taki samochodzik ze strzalkami, to chyba niwomat ?

na diagnostyce nie mozna skasowac bledu "czujnik zajecia miejsca" czy cos takiego,

jak Wy to widzicie, ma ktos jakies doswiadczenia z tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
jeżeli świeci c się samochodzik ze strzałką do góry ten obok kontroli trakcji to znak że masz poduszki nivo rąbnięte nie koniecznie dwie ale zajrzyj do nich bo to na pewno to a co do kontrolki od zajecie miejsca pasażera to taka czerwona lampka z ludzikiem , jest to sygnalizacja ze mata zajęcie fotela pasażera jest uszkodzona, nie polecam kupować nowej bo to duże koszty, a po miesiącu i tak ci się spie.......i ja mam wlutowaną diodę która szyuluję ze pasażer jest cały czas obecny na fotelu. Jedyny minus to to że jak będziesz jechał sam to poduszka pasażera tez wystrzeli choć słyszałem ze ze sprawną mata pasażera jest identycznie to znaczy nawet gdy niema nikogo obok nas to poduszka wywala no ale nie sprawdzałem tego hehehhehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.