Skocz do zawartości

e61 światła drogowe,błysk - xenon+h7 ?


maciej1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po zmianie modułu świateł na LMII światła drogowe(długie) święcą tylko jako bixenon a błysk realizowany jest przez wewnętrzny reflektor H7 , wcześniej ze starym modułem było inaczej długie świecił bixenon razem z H7 i błysk również bixenon i H7

Czy w LMII można NCsem zakodować żeby i błysk i długie realizowane były przez bixenon razem z H7 ? (reflektory mam stare przedliftowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
Witam,jezdze e70 3.0d niecale dwa tygodnie i wciaz cos"odkrywam"wczoraj zobaczylem ze gdy zmieniam na dlugie swieca xenony ale tylko z lamp zewnetrznych,wewnetrzne caly czas ledwo jarza,ringi caly czas swieca sie,prosze o pomoc,niewiem co z tym robic komputer echo wciaz mnie cos zadkakuje auto sporo sie rozni od poprzedniego e53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Wszystko działa tak jak powinno , nie masz się czym stresować

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa tak jak powinno , nie masz się czym stresować

Dzieki,ale jak to dziala?czy tzn.ze mam te bi xenon?dziwne bo co w tych wewnetrznych siedzi chyba halogen w poprzednim swoecily xenony w zewnetrznych a na dlugich dochodzily halogeny a tu te wewnetrzne jak dla ozdoby?mam gwarancje na dwa lata i mialem juz jutro sie zakrecic przy tym ale pocieszyles mnie moze troche wiecej o tych swiatlach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Zadzwoń to Ci wszystko opowiem przez telefon bo nie chce mi się rozpisywac :mrgreen:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń to Ci wszystko opowiem przez telefon bo nie chce mi się rozpisywac :mrgreen:

Hej,no wlasnie dzwonilem ale nieodbierasz, wczoraj tez,moze dlatego ze nieznasz numeru?moze napisz kilka slow o tych swiatlach,a moze wiesz cos o sensorze deszczu dlaczego niedziala?mam tez kilka pytan odnosnid wgrania innego jezyka softu etc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Panowie możecie mi pomóc, mam E60 2005r listopad, przed liftem, chciałbym aktywować światła wewnętrzne H7 ze światłami drogowymi :)

Przy zapaleniu świateł drogowych otwiera się tylko soczewka bixenon, powiem szczerze że światła mizerne jak na długie.(drogowe)

Chciałbym, aby dodatkowe wewnętrzne H7 mi się również zapaliły przy odchyleniu blendy, moduł oryginalny fabryczny przed lift 2005.10 :oops:

Można prosić o instrukcję... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie:-D

Czy ktoś moglyby pomoc, poinstruowac, żeby włączając światła drogowe, również zapalaly się wewnętrzne H7( zapala się sam bi-xenon), moze ktoś potrafi,.chętnie podjade, lub pomoże txt :-D

 

Nie wiem co jest przyczyną że wewnętrzne światła, po odchyleniu blendy ( drogowe) się nie palą :(

 

Dodam że fabrycznie auto posiadało reflektory D1S, takiego go kupiłem po kolizji z sarenką,( przedtem nie wiem czy się paliły ) kupiłem dwa reflektory nowe (używki) lecz mocowanie D2S aktualnie, może to jest przyczyną że się nie palą :?: jakieś rady :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.