Skocz do zawartości

BMW E90 Zmiana świateł pre-lci na lci


sogone_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mlodzik18 niestety nie jest tak do konca.

Ja mialem zwykle światła, założyłem skrętne po przerobieniu pinów i przekodowaniu i wszyscy mówili ze nie bedzie działać tylko skrętnośc a nie działały np światła długie. Niestety z tymi skretnymi jest wiecej roboty niz człowiek mysli.

Poszukaj świateł nieskretnych przynajmniej nie bedziesz miał problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, przepinowanie jest potrzebne. Bez przyepinowania samym kodowaniem też chyba da się to załatwić, ale już po prostu nie pamiętam. Kiedyś komuś kodowałem auto właśnie z dynamic xenon i z FRM bez AHL.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Możesz włożyć lampy skrętne i nieskrętne - nie ma to znaczenia jeżeli zakładasz tylko same lampy. Problem pojawi sie jeżeli będziesz planował przeróbkę razem z samopoziomowaniem , wtedy nie będzie one działało a soczewki mogą latać bezwiednie na boki podczas jazdy.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak troszkę wtrącę się do tematu ale troszkę z innej beczki za co z góry przepraszam :) mam zwykłe lampy w bmw 320d e90. Chciałbym sobie zamontować angel eyes. I tu mam pytanie czy konieczne jest zamontowanie lamp z angel eyes czy istnieje jakaś inna możliwość? widziałem montaż takich nakładek do e46 w e90 też to przejdzie? dziękuje za odpowiedź i pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w końcu zebrałem się do złożenia przednich lamp i nurtuje mnie dziwnie opadnięty klosz na soczewce zaznaczyłem kolorem czerwonym.

spotkał się ktoś z czymś takim??

w czym może tkwić problem? zaznaczam że nic nie lata w środku!

 

http://zapodaj.net/a5e404177f0a9.jpg.html

 

jeszcze jedno potrzebuję tej śrubki plastikowej do pionowania reflektora, chciałem ustawić wysokość świecenia lam manualnie i okazało się,że nie ma tego plastiku w jednej z lamp...

proszę o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w końcu zebrałem się do złożenia przednich lamp i nurtuje mnie dziwnie opadnięty klosz na soczewce zaznaczyłem kolorem czerwonym.

spotkał się ktoś z czymś takim??

w czym może tkwić problem? zaznaczam że nic nie lata w środku!

 

http://zapodaj.net/a5e404177f0a9.jpg.html

 

jeszcze jedno potrzebuję tej śrubki plastikowej do pionowania reflektora, chciałem ustawić wysokość świecenia lam manualnie i okazało się,że nie ma tego plastiku w jednej z lamp...

proszę o pomoc!!!

Kolego ja się spotkałem i problem jest z osłoną chromowaną która jest mocowana do bixenonu, ja u siebie wymieniałem soczewkę bixenonu bo była wypalona i jest problem by to założyc ale w dwie osoby mozna to ogarnąć :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w końcu zebrałem się do złożenia przednich lamp i nurtuje mnie dziwnie opadnięty klosz na soczewce zaznaczyłem kolorem czerwonym.

spotkał się ktoś z czymś takim??

w czym może tkwić problem? zaznaczam że nic nie lata w środku!

 

http://zapodaj.net/a5e404177f0a9.jpg.html

 

jeszcze jedno potrzebuję tej śrubki plastikowej do pionowania reflektora, chciałem ustawić wysokość świecenia lam manualnie i okazało się,że nie ma tego plastiku w jednej z lamp...

proszę o pomoc!!!

Kolego ja się spotkałem i problem jest z osłoną chromowaną która jest mocowana do bixenonu, ja u siebie wymieniałem soczewkę bixenonu bo była wypalona i jest problem by to założyć ale w dwie osoby można to ogarnąć :)

 

Dzięki :) muszę wydzierać bebechy ze środka czy rozklejać?? jaka była oznaka wypalenia soczewki??

jak myślisz osłona po prostu spadła czy jest w jakiś sposób uszkodzona?

z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dla tych co obserwowali temat

Mianowicie opadnięty odbłyśnik miał urwany taki ząbek od mocowania, musiałem rozklejać reflektor który obecnie jest w trakcie robót.

I takie pytanie czy jest ktoś w stanie zakodować przednie światła online?

drugie pytanie czy czasem ktoś nie posiada sprawnego odbłyśnika ew wie gdzie można kupić?

trzecie ostatnie ma ktoś schemat jak podłączyć te 3 diody obrysowe? wolał bym mieć świadomość do których pinów podpiąć

z góry wielkie dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies wyczytalem, ze, zeby podpiac te trzy diody trzeba kupic kabel przejsciowke za 120 pln. Z reszta ktos podal w tym watku numer. Ja tez zmieniam lampy pre lci na lci i na razie podpialem jedna lampe i poza dziennymi dziala. W przyszly weekend bede wymienial lampy to bede wiedzial cos wiecej;)
E91 318d 2007r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

przejrzałem temat, ale chyba nie znalazłem odpowiedzi dotyczącej mojego pytania. Mianowicie, auto po kolizji(robotnik na budowie cofał ładowarką... :? ) Przeglądając allegro, znalazłem więcej lamp LCI niż przedliftowych. Posiadam bixenon skrętny aktualnie. Jako, że lampy są porysowane i połamane mocowania nie da się ich odratować i potrzebna jest zmiana razem z maską i zderzakiem.

 

Moje pytanie,

1. w sytuacji gdy obecnie posiadam PRELCI bixenon dynamic skrętny, mogę kupić lampy LCI dynamic skrętne, i czy ruszą one po podłączeniu do auta ( oczywiście rozumiem, że bez 3 diód )?

2. Po drugie, czy osprzęt ze starej lampy można przełożyć do lamp LCI? wcześniej ktoś pisał że tak, ktoś drugi że nie.

 

Proszę o odpowiedź, chcę oddać auto do roboty :). Pozdrawiam i dziękuję :D

 

edit: zapomniałem napisać, że auto jest prelci z roku 2008, czyli frm2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze duzo rodzaji tych lamp jest ...

Pytanie :

Obecnie posiadam lampy z jedna soczewka(mijania xenon) + obok h7. Po wlaczeniu dlugich zapala sie ta h7 a z mijania odsłania sie bi-xenon ? Dobrze to rozumiem ze to jest bi ?

I jesli bym zmienial na lampy LCI to jakich konkretnie mam szukac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E9X gdy ma Xenon ma zawsze BI!

 

Zalery co chcesz miec, mozesz tez dodac AHL.

Zacznijmy od tego jaki FRM masz, jezeli nie chcesz duzo wydac. Bo z FRM II mozna zrobic zmiane na LCI. Sam tak mam i smiga od 3 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zmienilem lampy pre LCI na LCI i mam problem z postojowymi/ringami. Wlaczaja sie na chwile, wyskakuje blad i wylaczaja sie. Co dziwne sa to zarowki osram h8. Co jest nie tak? I druga sprawa jak ustawic drl? Bo w idrive mam ustawione, a nie swieca:(
E91 318d 2007r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Najprawdopodobniej nie przełączyłeś ringów na właściwy obwód w FRMie.

To jest przyczyną gaśnięcia ringów. W LCI ringi zasilane są z innych pinów modułu świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.