Skocz do zawartości

Gadżety warte uwagi


FisherFighter

Rekomendowane odpowiedzi

F10 już w tym tygodniu do odbioru, a dostałem 800 zł na gadżety BMW. Nie jestem zdecydowany co wziąć. Może wy coś podpowiecie bo ciężko wybrać coś użytecznego. Co polecacie?

Od razu wspomnę, że wszystko co rowerowe odpada:)

 

 

Fajne uczucie... :cool2:

Jaki model odbierasz ?

Podziel się z nami pierwszymi wrażeniami, no i zrób galerię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumowe dostanę w bagażniku w zamian za małe problemy podczas zamawiania. O co chodzi dokładnie z tymi śrubami? Potrzebne to aż tak bardzo? Reszta w sumie mnie mało interesuje z tego co podałeś. Parasolka raczej też odpada;) Myślałem też nad gumową matą do bagażnika z koszyczkiem.

 

Model to 528i bez xdrive'a w upuście koło 10-11% dzięki kupienia jako "demo". Co do galerii to się zobaczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby zabezpieczające przed kradzieżą felg (~150zl), do każdej felgi wkręcasz jedną specjalną śrubę do której masz specjalny klucz. Ja myślałem, że już felg nie kradną, ale po tym jak wróciłem z galerii handlowej i miałem 3 śruby odkręcone to zainwestowałem w zabezpieczające.

Nic więcej z akcesoriów, przez 6 lat jazdy bmw, mnie nie zainteresowało. Myślałem kiedyś jeszcze nad walizkami ale jednak wybrałem Samsonite. Wszystkie ciuchy, okulary, długopisy, krawaty itd. to raczej tandeta.

Gumową matę do bagażnika kupiłem Rewa-Plast na allegro, jest lepsza od bmw bo ma wyższe boki, a jakość i dopasowanie jest perfekcyjne, koszt ~100zł.

Może chcesz jakiś spojler, karbonowe lusterka, aktualizację map w przyszłym roku, albo po prostu zestaw klocków na wszystkie koła+filtry, przydadzą się na pewno. Może to lepsze niż na siłę szukać jakiegoś pluszowego misia z logo bmw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
monogramus - sluchaj tez chialem kupic fajne felgi do mojej cena ponad 10tys.zl ale ostatnio widzialem auto bez felg a do tego zniszczone podwozie - koszt naprawy ogromny - dlatego kupie cos dobrego ale nie bedzie rzucac sie w oczy. Sruby any-kradziezowe sa chyba montowane seryjnie jak tak mialem przy zakupie swojej piatki, Czy ty dodatkowe sruby zamontowales niz te co daje fabryka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rezaw-plast.pl/

 

Sam chętnie się szarpne na to , bo oryginał z 320zl pewnie kosztuje .

Edytowane przez 530dat

Jak w Trzech prostych krokach zniszczyć wspaniałą marke jaką jest BMW ?


Krok Pierwszy : Zastąp napęd na tył napędem na koła przednie w 2015r

Krok Drugi: Wpakuj silnik 3 cylindrowy z MINI do limuzyny BMW 3 w 2016r

Krok Trzeci: Wpakuj silnik 4 cylindrowy do limuzyny BMW 7 w 2016r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dywaników gumowych nieoryginalnych (które dotychczas zawsze kupowałem):

- dywaniki czarne śmierdzą gumą. Jak auto postoi zamknięte kilka godzin, to po wejściu do samochodu czuć wszechobecny zapach gumy (np. jak w punkcie wulkanizacji).

- dywaniki beżowe (nie wiem czy czarne też są w tej wersji) "zapachowe". Czuć, jeśli ktoś pamięta, zapach jak z chińskiej gumki do mazania. Na dłuższą metę, nie do wytrzymania.

 

Jak napisałem powyżej, zawsze wybierałem dywaniki nieoryginalne. Po zakupie F10, wybrałem do tego auta beżowe dywaniki zapachowe. Po tygodniu użytkowania nie byłem w stanie znieść "chemicznego" zapachu chińskiej gumki. Nowo kupione dywaniki poszły na śmietnik.

 

Z pewną obawą kupiłem oryginalne dywaniki gumowe czarne. Mam je od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony. Są zrobione z grubej gumy i spodziewam się, że swoją żywotnością przewyższą tańsze podróbki. I co najważniejsze - nie śmierdzą gumą! Szczerze polecam oryginały, mimo ich wyższej ceny.

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może rower...co prawda w 800 zł się nie zmieścisz, ale zawsze kupisz taniej :) a frajda z roweru prawie taka jak z samochodu ;)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee...akurat rower jest całkiem OK ;) mam z nim mniej problemów niż z autem ;)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten rower bmw - sam ostatnio ogladalem, dosyc ciekawy, wyglada na dorbą jakość (chociaz na rowerach sie nie znam) i cena tez dobra 2,9k

 

Gdzie oglądałeś ten rower? :duh:

Jest w ofercie ASO w łodzi?

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.