Skocz do zawartości

[E91] 335d 2008r LCI - czekam na VIN


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Czekam na VIN, bardzo fajnie się prezentuje, gdyby ktoś był z okolic dostepny, chętnie zapłacę za sprawdzenie auta (oględziny + czujnik lakieru):

 

http://allegro.pl/show_item.php?item3159303959

 

 

Na fotkach wygląda fajnie, cenowo znosnie, wyposażenie w porządku, trochę tylko zbyt piękne żeby było prawdziwe.

 

Pozdrawiam

Zodiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn, tak - od jakiś ( nie chce skłamać ) 6 - 9 miesięcy może więcej wisiała na allegro ale chyba z dwoma czy trzem zdjęciami na których nie było nic widać ( bodajże tylko 3 i 6 zdjęcie ) - stwierdzam, nie oceniam bo nawet z tych które są ciężko coś więcej napisać, wiadomo natomiast że są to grubo nieaktualne zdjęcia a przez zimę jak i 6- 8 miesięcy wiele się może pozmieniać.

Bardzo ogólnie i wstępnie wydaje się fajna, poza relingami ale to kwestia upodobania.

Co do zdjęć albo dupowaty sprzedający albo coś ukrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynał od 95 tys zł

 

http://allegro.pl/bmw-335d-pakiet-m-sport-full-opcja-idealny-stan-i3017297390.html

 

VIN załatw koniecznie i może jakieś inne zdjęcia

 

Mnie najbardziej zainteresowałoby to, ze trafiła do PL po dwóch latach z rzekomo znikomym przebiegiem. Te auta w D trzymają dobrze cenę, wiec musiałbyć jakiś powód dla którego Niemiec oddał Polakowi prawie nowy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zainteresowałoby to, ze trafiła do PL po dwóch latach z rzekomo znikomym przebiegiem. Te auta w D trzymają dobrze cenę, wiec musiałbyć jakiś powód dla którego Niemiec oddał Polakowi prawie nowy samochód.

 

Mnie też, jako 2 latek musiał kosztować sporo w DE, więc pachnie to trochę "okazją". No ale nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, będzie VIN, sprawdzę historię w ASO, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też, jako 2 latek musiał kosztować sporo w DE, więc pachnie to trochę "okazją". No ale nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, będzie VIN, sprawdzę historię w ASO, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

 

No i koniecznie załatw aktualne normalne zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile wedlug Was powinna kosztowac ta 5 letnia e91.... Przeciez skoro kupil ja 3 lata temu to nie na handel a dla siebie... I pewnie nie za 88 tylko za 200+...Probowal sprzedac za 95... Ale jak na naszym rynku sa po 60... No to zainteresowania brak. Wiec jedzie z cena w dol.

 

To tylko moja teoria, ogledziny wszystko zweryfikuja. Mi sie bardzo podoba pod wzgledem wyposazenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.