Skocz do zawartości

BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA


Poklados

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości, PO CO zmieniać 335i, masz je ledwie rok? Szybsze nie jest potrzebne, chyba że masz jakieś dodatkowe potrzeby typu motorsport? Ja jeżdżąc M135i uznałem, że dochodzę do punktu w którym szybsze auto jest bez sensu, bo gazu docisnąć mogę tylko jak jest sucho i ciepło, czyli 1/3 roku może. A tak jeszcze szczerze, to jak kupiłem K1300S, to w zasadzie pozamiatane jeśli chodzi o szybkość na suchym :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 575
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no chyba ze masz 335XI :)

 

ogolnie opcji jest duzo ..

calkiem dobrze jezdzilo mi sie subaru sti mowie o rocznikach 2005 lub troche nowszej 2007 bo pozniejsza buda to masakra ....

albo pojsc w 335d tez niezle sie zbiera a chyba spalanie mniejsze ....

lub kupic drugi taniowoz ..

w sumie jakbym caly czas mial jezdzic swoja 335 to na paliwo miesiecznie 3 tys wyskakuje ....

Sprzedam intercooler WAGNER 335I

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=249350


http://images63.fotosik.pl/299/c6bade351e384628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Moim zdaniem bedzie Ci cieżko sprzedac ze względu na kolor - nie wiem ile zapłaciłeś przy kupnie (podejrzewam że też trochę taniej był wystawiony)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę tu pierwszy raz więc muszę powiedzieć, że samochód mega dopieszczony i zrobiony na cacy :D

Co do sprzedaży to zgadzam się z tym co napisał Włodi, może być ciężko sprzedać auto w takim kolorze, chociaż są freaki którzy chcą się odróżniać, a samochód w takim odcieniu to cos rzadko spotykanego na naszych drogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu ludzi tyle opinii o tym kolorze ;d ja pojechalem dopiero za drugim razem ja ogladac, na poczatku skreslilem ze wzgledu na kolor... (zreszta nie wiem czy byla przez niego tansza, facet sie jarał bardzo tym że inna niż reszta, no i w sumie na allegro byla wtedy jedna z najdrozszych pre lci) potem myslalem o zmianie, mpakiet, czy dolozenie cic kosztowalo wiecej niz oklejenie ale jednak zostawilem ten kolor, drugiej takiej nie ma w mpakiecie. Nie wystawiam jej chwilowo, narzuciłem temat w paru miejsach, wsrod znajomych itd no i jak nie pojdzie to zostanie jeszcze. Jak jeszcze nie miałem prawka zrobiłem skuter kiedyś bardzo pod siebie, nawkładałem pierdół, wyszedł mnie 2 razy tyle co nowy, sprzedałem za polowe i zaluje do dzis, tym bardziej jak go widuje czasami :)

 

Jedyne co mi nie pasuje w tym aucie to 16l/100km - i tylko to jest argument ZA sprzedażą

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie bardzo wiem kolego jak Ty jeździsz :8)

ja poruszam się dynamicznie (czytaj* zapier....;])

i bez kszty przesady,zdarzyło mi się takie spalanie

2 razy i to po Krakowie,w zasadzie pajacując po

mieście,nie jeźdząc...jedynie gaz i hantel :diabel_faja:

335i to zdecydowanie mniejsze spalanie :mad2:

ale rakieta bajka :cool2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi nie pasuje w tym aucie to 16l/100km - i tylko to jest argument ZA sprzedażą

Tzn, że jeździsz jak dziki dzik. Ja w X6 35i mam takie jak Ty spalanie, a auto waży 2.1 tony, a raczej wyprzedzam wszystko na drodze, co nie jest Porsche.

Co więc zmieni inne auto? Albo kupisz coś wolniejszego i będziesz niezadowolony, albo spalanie nie spadnie. Ja w M135i które jest lekko lżejsze niż 335i powyżej 13l nie wchodzę przy ostrej jeździe.

Także jak to się mówi, problem leży pomiędzy siedzeniem a kierownicą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie szkoda auto sprzedawać tak doinwestowane. Naucz się jeździć trochę bardziej eco- bo wartość jaką pokazujesz jest ogromna. Chyba, że masz coś lekko nie tak w silniku i żre Ci więcej paliwa.
http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I korek wstydu ostentacyjnie wrzuć za tylnym kołem, żeby było widać że truty :D

 

Ale to byłby fajny widok :mrgreen:

 

buehehe "korek wstydu" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nic mnie już nie zaskoczy po ujrzeniu w Kielcach na LPG...E60 550i...

aż podbiłem do typasa,bom nie wierzył :mad2:

odrzekłem tylko..."ciężkie czasy"...bo co tu innego mądrego powiedzieć,

aż mnie przytkało :duh:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos tu nie rozumiem. Kupujesz takie auto a potem ze wzgledu na spalanie go sprzedajesz? Czyzbyc byl kolejnym potwierdzeniem kupujacych auta bez pojecia ile kosztuje ich eksploatacja? Swoja droga naprawde spore masz te spalanie, jesli to faktycznie srednie. U mnie w 650i oscyluje w granicach 13.8-14 litrow a raczej nic mnie nie wyprzedza ( poza paroma wyjatkami gdzies tam opisanymi, przy predkosciach 250+)

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy ;) mam zeby go eksploatowac i zalewac, tylko priorytety mi sie zmienily :)

Z biegiem czasu każdemu się zmieniają ;)

Bierz 335d! Pod maską 300KM a na baku będziesz robić po 700-800km.

Jeżeli sprzedasz to nie będzie Cię na Ułężu...?

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc bede, jak nie tym to juz kupie nastepna beemke ;) przegladalem 335d na allegro i nic mi w oko nie wpadlo ale za to jest jedna fajna 635d ;)

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie obierasz wlasciwy kierunek rozwoju samochodowego. Jak pojezdzisz 6-ka to na 3-ke nawet nie bedziesz chcial spojrzec :)

Tylko dlaczego szukasz w kraju? Chcesz ulepa jakiegos trafic?

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
No i nareszcie obierasz wlasciwy kierunek rozwoju samochodowego. Jak pojezdzisz 6-ka to na 3-ke nawet nie bedziesz chcial spojrzec :)

Tylko dlaczego szukasz w kraju? Chcesz ulepa jakiegos trafic?

Ulepa łatwiej trafić w UE niż w PL - IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojezdzisz 6-ka to na 3-ke nawet nie bedziesz chcial spojrzec :)

 

Co kto lubi , 6 jest może i bardziej ekskluzywna - ale czuć tą masę , osobiście nie zamieniłbym właściwości jezdnych e92 na E63 . Wizualnie to już kwestia gustu , do mnie też nie trafia pamiętam jak w Top Gear nazwano ją dziobiącą papugą i coś w tym jest :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór 3 vs 6 nie jest taki trudny. Im dłuższe trasy się pokonuje, tym lepiej mieć 6er. Ja pomimo że uwielbiam właściwości jezdne mojego M135i, to jednak im dłuższy wyjazd, tym chętniej wsiadam do X6 :) Trzeba tylko pamiętać, że im większe/cięższe auto, tym więcej pali przy tym samym silniku. Generalnie koszty utrzymania 6er nie są niskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie stawialem 6 nad 3 pod jakimkolwiek wzgledem, gdyby tak bylo od razu szukalbym 6er. E92 to jedna z najladniejszych BMW jak dla mnie, no ale ze znalazlem takie to sie zainteresowalem, ale dzwonilem juz o dwie 635d i nie jade nawet ogladac zadnej w koncu. Samochodu szukam do 15 czerwca bo 20 musze wyjechac i jesli do wtedy nie kupie to lece 335i ;) zaczalem oszczedniej jezdzic troche - 14.2l/100km miasto :mrgreen:

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.