Skocz do zawartości

F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)


speedofsound

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Masz bardzo dobre wyposażenie, ale mimo to, myśle ze mogłeś wiecej wynegocjować, tym bardziej ze zaraz jest lift i bedą rozdawać półdarmo.

 

Znajomy chciał kupić x5, od września jest nowy model - teraz są wyprzedaże 30-35% od cennika

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Jeździ się fantastycznie i to jest dla mnie najważniejsze. Sam nie wiem co mi się podoba najbardziej :) Z elektronicznych gadżetów to chyba headup, a jeśli chodzi o jazdę to tryb Sport (zmiana na Comfort + jest dla mnie niezauważalna). We wnętrzu różnicę robią fotele komfortowe, dzieci natomiast uwielbiają szyberdach. Żona nie widzi różnicy między starym i nowym :mad2: Teraz tylko sprzedać e60...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Jeździ się fantastycznie i to jest dla mnie najważniejsze. Sam nie wiem co mi się podoba najbardziej :) Z elektronicznych gadżetów to chyba headup, a jeśli chodzi o jazdę to tryb Sport (zmiana na Comfort + jest dla mnie niezauważalna). We wnętrzu różnicę robią fotele komfortowe, dzieci natomiast uwielbiają szyberdach. Żona nie widzi różnicy między starym i nowym :mad2: Teraz tylko sprzedać e60...

 

Spoko, moją żona też nie widzi różnicy po zmianie z e60. Jakbyś jej nie powiedział, pewnie by niezauważyła :norty:

 

Miałem ostatnio okazje pośmigać ferrari california, moja lepsza połowa powiedziała, ze woli zostać napić sie kawy, niż pojeździć :? W sumie to i dobrze wyszło, nie musiałem emerycko jechać :wink:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.