Skocz do zawartości

kabel do oceny


DW1225

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani
Zależy z której połowy :twisted:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańszego od tego co pokazałeś ???? Zwariowałeś ???? To inny rodzaj kabla ...przykładowo:

 

http://allegro.pl/bmw-can-interfejs-usb-inpa-d-can-dis-obd2-w24h-pl-i3116013513.html

 

Rozumiem,ze wg twojego rozumowania auto im droższe i nowsze to wszystko tańsze do niego ?? Proszę cię........... :duh: :duh: :duh:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, nie kupuj czasem stąd. http://allegro.pl/bmw-can-interfejs-usb-inpa-d-can-dis-obd2-w24h-pl-i3133372096.html

 

Kup od kogoś z forum. Ten link co podałem to jakaś katastrofa. Koleś dalej miesiąc gwarancji na kabel, ale o tym nie pisze na aukcji. Przeczytaj sobie jego strone "o mnie" a najbardziej bawi mnie tekst:

 

"W przypadku gdy formularz nie będzie załączony do reklamowanego produktu reklamacja nie będzie realizowana zaś przesłany towar może zostać przekazany do zniszczenia."

 

POLSKA, tylko tutaj takie rzeczy może napisać przedsiębiorca z Allegro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie che sie wymadrzac. Ale tu w de kupilem w markecie patelnie ceramiczna po kilku dniach raczka odpadla poszedlem do marketu bez rachunku bo zgubilem i bez doszukiwan dali mi nowa i pisemny rachunek jak by sie znow popsula.

Drugi przyklad kupilem baterie do wanny z termostatem po 40 dniach nawalil termostat dostalem kase bez problemu. Dowodzi to bez obrazy podejscie do klienta w pl jest 100lat za mozynami.

Napisalem do typa od tego kabla za 170 drugi link czy to podejdzie pod win8 i jakie oprogramowanie jest na plytce .po 3 godzinach typ znikl z gadu i zero oddzewu i teraz mam od niego kabel kupic juz widze ich support

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie che sie wymadrzac. Ale tu w de kupilem w markecie patelnie ceramiczna po kilku dniach raczka odpadla poszedlem do marketu bez rachunku bo zgubilem i bez doszukiwan dali mi nowa i pisemny rachunek jak by sie znow popsula.

Drugi przyklad kupilem baterie do wanny z termostatem po 40 dniach nawalil termostat dostalem kase bez problemu. Dowodzi to bez obrazy podejscie do klienta w pl jest 100lat za mozynami.

Napisalem do typa od tego kabla za 170 drugi link czy to podejdzie pod win8 i jakie oprogramowanie jest na plytce .po 3 godzinach typ znikl z gadu i zero oddzewu i teraz mam od niego kabel kupic juz widze ich support

 

Mi się kabel zwalił i właśnie kupiłem od takiego gościa o którym Ty piszesz i zero supportu. Kabel po prostu przestał działać a on mi pisze, że musi sprawdzić czy to nie z mojej winy :mad2:

Gdybym go przegryzł albo rozerwał to rozumiem, ale kabel nie ma nawet śladów używania, a pewnego dnia sobie wysiadł. Polska to taki dziwny kraj, który pozwala na prowadzenie działalności takim palantom.

 

Sprawa się ciągnęła bardzo długo. Odpowiedz na maila przychodziło po dwóch dniach, ale przez zakupem w ciągu 5 minut. Katastrofa.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.