Skocz do zawartości

E46 320D M47 KIELCE ZAGNAŃSK WBAAX710X0JW92072


Rekomendowane odpowiedzi

Maksymalnie chciałbym wydać 15 tyś zł na zakup + oczywisty serwis po zakupie.

 

Przeglądając allegro ta E46 wydaje się najsensowniejszą opcją w promieniu ~100 km ode mnie. Stan auta postaram się ocenić na miejscu tu chciałbym opinii właśnie doświadczonych klubowiczów czy nie ma jakichś kwiatków, których laik (pierwsze BMW) nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie chciałbym wydać 15 tyś zł na zakup + oczywisty serwis po zakupie.

 

Przeglądając allegro ta E46 wydaje się najsensowniejszą opcją w promieniu ~100 km ode mnie. Stan auta postaram się ocenić na miejscu tu chciałbym opinii właśnie doświadczonych klubowiczów czy nie ma jakichś kwiatków, których laik (pierwsze BMW) nie zauważy.

 

błędem jest szukanie w promieniu 100 km, lepiej wydać na paliwo 100 zł więcej niż znaleźć byle co u siebie w regionie, kierunkowskazy też śmiech, a takie dokładane radia szpecą, mimo to samochód nie ma na blacie 160 tyś km tylko realne 240 oraz nie zaznaczył bezwypadku co się chłopinie chwali, a serwis to proponuje przed zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem, oglądałem. Prezentowała się całkiem znośnie, środek również nie był zniszczony ale silnik pracował dziwnie - podnosił i obniżał wolne obroty, dość mocno dymiła niebieskawo-siwym dymem, okropny smród z wydechu,z mocą też bez szału 115 PD od VW było dużo dynamiczniejsze i świeciła kontrolka od alternatora powyżej 3 tyś obrotów. Zrezygnowałem z zakupu;) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.