Skocz do zawartości

F10/F11 nawiew powietrza na szybę pasażera


Zyzy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem przy samej wentylacji nie mogę włączyć nawiewu powietrza na szybę czyli działa ustawienia tylko na pasażera i nogi... Macie tak to normalne? Po stronie kierowcy wszystko gra. Tylko po stronie pasażera nie da rady ustawić... z konsoli jak przyciskam tzw. guzik co ma zmieniać to nie działa :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat z trochę innym pytaniem. Czy u Was też jest problem z parowaniem środkowej części przedniej szyby w mokre dni? Notorycznie mi paruje, co jakiś czas muszę włączyć nawiew na maxa żeby osuszyć, co daje poprawę na 2-3 minuty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że wentylacja F10 jest coś nie halo. Jak jedzie 4 osoby, to często szyby parują i nie ma czym oddychać. Dopiero włączenie dużego nawiewu rozwiązuje problem, ale jest wtedy duży szum. Pod tym względem to najgorsze BMW jaki jeździłem, choć o oczywiście drobna wada. Gorsze jest to z czym walczę w serwisie, tj. świst z centralnej kratki podczas mrozów, szczególnie jak jadę na trasie. Muszę więc jeździć za zamkniętą kratką, a przez to jest jeszcze bardziej duszno. Kilka dni temu serwis próbował to rozwiązać psikają jakimś silikonem, ale nie pomogło. Teraz będę musiał wymienić mechaniczny element sterowania nawiewem. Chciałem tego uniknąć bo to oznacza demontaż deski i możliwe trzaski deski, ale nie mam wyboru. Czy ktoś miał problem ze świszczącą kratką centralną nawiewu?
George Wind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś jest nie tak, ja przez większość czasu mam "1 kreskę" na auto i nigdy nie parują. Przy bardzo wilgotnych dniach potrzebne są "3 kreski", na max ustawiam gdy tylko odmrażam szybę. Jedyne co, to nie ustawiam cyrkulacji powietrza na auto, tylko zawsze mam ustawione na powietrze z zewnątrz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cyrkulacja na auto, klimatronik na auto - przeważnie ustawiony na jedną kreskę. Nigdy nie ma problemów z parowaniem, wręcz uważam system za wydajny w porównaniu do poprzednich BMW.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi o sytuację jak jadę z autem pełnum ludzi, a temperatura jest np. 15 st. i jest trochę wilgotno na zewnątrz. Siła nawiewu mam zawsze na 3 kreski. Jak jest mniej to nie czuję się komfortowo. Jak jadę sam to jest w sumie OK, ale przy innych autach miałem więcej świeżego powietrza.
George Wind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.