Skocz do zawartości

głośnik basowy gdzie zamontować


messix

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy

 

witam potrzebuje patentu na jakiś montaż głośnika basowego bo basu niet niestety

 

myslalem o skrzyni basowej ale raz ze zajmuje miejsce, dwa nie wiem czy bedzie to gralo

 

myslalem wrzucic glosnik za podlokietnik, dorobienie z mdfu jakiegoś pudła, co o tym myslicie ??

 

tzn glosnik w bagazniku przykrecony do ściany między kabiną a bagajem, a z tyłu obudowany MDFem?

 

 

a moze macie lepiej to rozwiazane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeden pomysł, Philips w autach marki której nie wypowiem, pomiędzy latami 1992 a 1996 montował suba pod schowkiem

i poduchą nad nogami pasażera - jakość takiego systemu była obłędna. Philips w pierwszym Volvo S80 (tylko najdroższe wersje)

też coś podobnego namotał.

 

Bentley (nie wiem czy VW w modelu Phateon też) montuje suby pod podłogą pod fotelami - może w E38 jest tam miejsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o tym mowie. Ja mam audio oznaczone jako HiFi DSP i jest przyjemne. O niebo lepsze niz tamto podstawowe oryginalne, ktore bylo tak chujowe ze az szkoda słów :P

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem pewien :) Jak bys mial kiedys sposobnosc to polsuchaj sobie muzyki na starym wzmaku unitra-radmor. Wzmacniacz z prl-u a naprawde rewalacja by byla jak by wszystkie dzisiejsze ta graly :P

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dodać,że w moim odczuciu dsp w e38 gra lepiej niż w e39. Miałem przez chwile obie i obie miały ten sam model wzmacniacza (philips) i 7-ema grała lepiej. Z kolei kolega ma identyczną piątkę,ale bez navi i wzmacniacz Lear-a i dźwięk u niego też jest inny niż u mnie mimo takiego samego wystrojenia, Philips gra jakby cieplej. Oczywiście nie twierdze,że dsp to lek na wszystko,ale dobra muza na innych komponentach to też spory koszt,a sam sub sprawy nie załatwi bo zawsze będzie czegoś brakowało,i nie myślę tu o gustach,ale o jakości. Chociaż to studnia bez dna i zawsze może być lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.