Skocz do zawartości

ZAKUP e36 PORADY OPINIE


maniek12345

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

http://emoty.blox.pl/resource/509.gif

Kiedy patrzę tak na nią jest fajna,ajj dla mnie ma stajla :mrgreen:

I kiedy tak patrzę to wszystko wskazuje jednak na Coupe :mrgreen:

Patrzyłem na kserówki niemieckiego dowodu rejestracyjnego, to tam też była rejestrowana na 4 osoby.

Pasy bezpieczeństwa są jednak na 5 osób.

Zresztą nieważne. I tak jeżdżę sam lub ze swoją ukochaną http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam panowie i panie. Jestem na etapie sprzedazy Mondeo mk3 i planuje zakupic swoje pierwsze BMW.

Bede mial do dyspozycji max 5k wiec wybor padl na e36.

w oko wpadla mi taka sztuka

 

http://tablica.pl/oferta/bmw-e36-coupe-m50b25-gaz-stag-300-CID5-ID40M9T.html

 

Zna ktos moze ta Bawarke? Interesuje mnie, jak sie wczesniej "prowadzala";)

Ogolnie szukam tanszego egzemplarza, ktrego moglbym wizualnie odrestaurowac. Ta wizualnie nie wyglada jakby wymagala wiekszego wkladu, nie wiem natomiast w jakim stanie jest silnik.

 

Jezeli ktos mial z nia stycznosc to bede wdzieczny za kazda opinie.

Jezeli ktos nie mial, a ma cosdo powiedzenia to rowniez prosze sienie krepowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Blancom, moim zdaniem lepiej daj sobie spokój z e36 za 5 tyś. Jedyne co kupisz to zadbane wersje do 93 z silnikiem m40 na pasku, bez wiekszego wyposażenia. Jak byśmiał 7 kafelków to możesz szukać już ładnego 318i z 96-98roku, silnik na łańcuchu, klimą i jakaś elektryka. M43 jest o neibo lepszym silnikiem, same e36 po lifcie są ciut lepiej wykonane. Za 5 tyś może i coś trafisz, ale na prawdę musisz długo szukać by było to coś wartego uwagi.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Co sądzicie o tej ofercie http://otomoto.pl/show?id=C31449972 jest sens zawracać sobie tym głowe?

 

W tym ogłoszeniu są fotki conajmniej 2 róznych e36, brązowy i srebrny a w opisie ze niebieski. :)

Od takich komisantów trzymałbym sie raczej z dala....

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz w miarę blisko to bierz kogoś kto się trochę zna i jedz oglądać

to nie auto za 50 tyś wiadomo że za tą cene nie będzie w dobrym stanie ale cześći zawsze możesz brać ze szrotu

 

Nie do końca się zgadzam :) za 5 tysięcy jest w stanie znaleźć coś co nie rozpadnie się na pierwszym zakręcie ale na pewno:

nie będzie to coupe ;)

nie będzie to full opcja (raczej podstawowe wyposażenie)

nie polecam szukania silników 2.0 i większych w tych pieniądzach (tym bardziej tych wymagających nieco większych nakładów finansowych)

 

 

 

Po co wrzucać takie tanie auta?

 

A za ile spodziewasz się trójki z podobnego rocznika, za 15k ? owszem zadbane egzemplarze w dobrym wyposażeniu muszą swoje kosztować, ale jak by dobrze poszukać można znaleźć coś za powiedzmy 5k. Trochę rozumiem o co ci chodzi, bo kupując tak tani samochód trzeba liczyć się z kosztami tak czy inaczej (właściwie kupując każdy używany samochód, tym bardziej w takim wieku) ale czasem warto wrzucić nawet takie ogłoszenie, może ktoś z forum oglądał tą akurat bmkę i może coś powiedzieć chociaż jestem zdania że jak jest blisko to i tak najlepiej podjechać i samemu obejrzeć (oczywiście z kimś kto się trochę zna).

olej svke

svke olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema kupiłem ostatnio e36 prawdziwa igiełka :) . I mam pytanie mam orginalne radio z pięknym podświetleniem, tak więc w grę nie wchodzi zamiana radia a wiadomo chciałbym posłuchać swojej muzyki :wink: . Tak się zastanawiałem czy są jakieś orginalne/dedykowane zmieniarki do tego radia ? I czy podłączając taka zmieniarkę nie stracę na jakości dźwięku. :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby do e36 były jakieś oryginalne zmieniarki, dedykowane do konkretnych modeli ? z tym może być już lepiej jednak coś co klepią w Vietnamie na kontenery nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem jeżeli chcesz się cieszyć dobrą jakością dźwięku. Na pewno stracisz na jakości dźwięku, jak bardzo to już zależy jaką kupisz zmieniarkę.

 

Zostawianie oryginalnego radia a dokładanie jakichś badziewnych zmieniarek made in Vietnam to raczej słaby pomysł, lepiej już wymienić na radio które spełni wszystkie wymagania.

olej svke

svke olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, takie coś się mija z celem oweszem. Ale ja nie chcę zmieniarki made in china za 50zł. Tylko chciałbym jakaś porządną nawet za parę stówek. A radia na prawdę nie chce wyjmować, bo aż serce się kraja bo na prawdę wszystko jak nowe. Myślałem też o czymś takim- http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-ipod-iphone-aux-bmw-17pin-i3859949597.html ? Chciaż kiedyś kupiłem do swojej a3 taką http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-bmw-e36-e38-e39-e46itd-xcarlink-i3867203332.html to nie dość, że nie działało to w dodatku nie szło się dogadać z kolesiem i do dzisiaj leży na półce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak kupisz dobrą zmieniarkę to nigdy nie będzie to samo, tutaj co prawda masz szereg możliwości masz dostęp do stacji dokującej :) Może się też okazać że nie będzie to ze sobą dobrze współgrało/w ogóle nie będzie działać jak w przypadku twojej audicy a wtedy trochę szkoda tych 300 PLN wyrzuconych w błoto w razie braku możliwości zwrotu.

 

Jeżeli cenisz sobie oryginalność swojego bmw to nie dodawał bym tu nic, nie kombinował z jakimiś zmieniarkami bo to raczej słaby pomysł żeby kupować zmieniarkę w cenie w której możesz już kupić drugie radio ;)

 

Albo rybki albo akwarium, jeżeli chcesz zachować oryginalne radio to radzę ci zostawić to jak jest, nie dokładać jakiegoś dziadostwa na siłę, lub kup po prostu radio które spełnia twoje wymagania ale nie jest oryginalne.

 

Nie rozumiem tego jarania się oryginalnymi częściami we wnętrzu :) części mechaniczne do swoich starych e36 też kupujecie w ASO ? :D

 

Dobrze jest mieć oryginalne wnętrze, ale jakieś modzenie przy radiu oryginalnym tylko po to żeby sobie posłuchać swojej muzyki budzi we mnie szyderczy uśmiech, toż to niczym się nie różni od zmiany radia na nieoryginalne jak zamierzasz jakieś dziadostwo dokładać do oryginalnego. Jeżeli jest to dyskretne jak np. przejściówka z kasety magnetofonowej z wejściem na kartę pamięci to jeszcze pół biedy (oczywiście jakość takiego rozwiązania jest żadna) a jak dodajesz jakieś cuda na kiju transmitery itp. to daj pan se spokój.

 

Ewentualnie wrzuć swoją muzykę na kasety magnetofonowe/płyty CD :D

 

Radio oryginalne do BMW e36 to nie jest jakiś znowu rarytas żeby się tym tak podniecać, oczywiście że coraz rzadziej widzi się oryginalne radio z choćby tego powodu że nie możesz odpalać swojej muzyki w "cywilizowanych warunkach", ale na allegro jest jeszcze tego pełno.

olej svke

svke olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były w e36 oryginalne zmieniarki.I czasem można taką trafić w sieci włącznie z uchwytem i okablowaniem.Montowana w bagażniku z prawej strony.Za nic w świecie nie pozbyłbym się swojego oryginalnego zestawu harmann kardon z 10-ma głośnikami i CD bmw business.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Kolego odpowiem Ci tak.

Ad.

1.Glupie pytanie :mrgreen:

2.Pb te min.10 litrów trzeba liczyć.A tak naprawdę to łyknie ile wlejesz nigdy mniej.

3.Jeżdżą chłopacy tylko warunek dobra sekwencja i dobry montaż.

4.To co się zużyje jak w każdym innym samochodzie.Jakichś standartowych usterek nie na.

5.Na wszystko tak naprawdę. Buda zwłaszcza spód auta i progi podatne na korozję.Silnik i wszelkiego typu stuki i dźwięki oraz układ chłodzenia który jest taki a nie inny i dotyczy to wszystkich silników BMW.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.