Skocz do zawartości

Tor poznan - 06.04.2014? :)


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
W związku z tym, że kilka osób ( aut ) będzie z Klubu. Zorganizowałem namiot, grill i ekipę kibiców :cool2:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W związku z tym, że kilka osób ( aut ) będzie z Klubu. Zorganizowałem namiot, grill i ekipę kibiców :cool2:

Super, dzięki :cool2:

a może w sobote pojedźmy wieczorkiem i jakiś hostelik koło toru ..zamiast w niedzielę bladym świtem gnać

Jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ja od dawna z ekipą mamy zarezerwowany hotelik z soboty na niedzielę niedaleko toru, tylko miejsc już brak :| Zadzwońcie do http://www.instytut-glamour.pl/

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ok ja + Plastick jedziemy w sobotę i nocujemy pod Poznaniem. Z hotelu na tor będziemy mieli 10-15 min drogi.

Jak by co dla zainteresowanych są wolne pokoje.

 

anjinsan masz doświadczenie w jeździe po torach - jak mogą wyglądać seryjne opony po takiej całodziennej jeździe po torze :?:

Czy najeżdżając na tarkę można pościnać, albo jakoś wyząbkować opony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej jadę w sobote bo chce się wyspać :cool2:

Jutro zadzwonię o hotel ;)

 

Michał opony na pewno trochę zedrzesz a czy pościnasz i wyząbkujesz to zależy jak ostro pojedziesz albo w jakim stanie i jakie stare masz obecne opony.

Ja raz jak miałem nowe opony to niewiele po nich było widać a jak miałem już dosyć zużyte to nadawały się po torze do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
w Poznaniu lewa strona jest najbardziej obciazona, tutaj stracisz sporo gumy ;) ...

To nie dobrze, tego się obawiałem :)

 

Michał opony na pewno trochę zedrzesz a czy pościnasz i wyząbkujesz to zależy jak ostro pojedziesz albo w jakim stanie i jakie stare masz obecne opony.

Ja raz jak miałem nowe opony to niewiele po nich było widać a jak miałem już dosyć zużyte to nadawały się po torze do wymiany.

Dlatego najrozsądniej jest kupić jakieś semi slick, które nie dość że lepiej trzymają to dużo mniej się ścierają. Problem w tym, że są max do 18', chociaż dziś znalazłem jedne jedyne opony semi slick 19' ale to chyba jakieś wynalazki.

Michal: jak nie bedziesz latal bokami to az tak bardzo zuzycia opon nie zauwazysz.

Pamietajcie o kaskach ;)

Najgorsze, że latanie bokami mi się bardziej spodobało niż jazda na czas :D

Kask wczoraj kupiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Opony zawsze się nadmiernie zuzywają przy jeździe na czas :mrgreen:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
najmniej scieraja się zwykle opony drogowe ( twarde slabo trzymają długowieczne ) semislick to kompromis pomiędzy opona wyczynowa a drogowa ( lepsza przyczepność mniejsze przebiegi ) opony profesjonalne sa po to aby miały jak najlepsza przyczepność i nikogo nie interesuje cena i to czy da się na nich przejechać 500 km po torze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.