Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to....?! :shock:

 

Już ktoś je ma? A ja od lutego czekam i czekam, a BBS nie może wykokosić się z dostawą.

 

(Te felgi są tylko w 20" - nie wiem, jak e90 znosi taki rozmiar)

Edytowane przez maciek_w

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a moze http://i.ebayimg.com/00/s/NjY1WDcxOQ==/z/SZIAAOSwajVUR-Tw/$_35.JPG ?? :) :8)

Ładna fela :) :wink: :cool2: Wklęsłość też niczego sobie :cool2: Ale nawet nie wiem jakiej to firmy :P

 

felga na zdjeciu to ROHANA model RC-7 :) gdyby nie koszta zwiazane z wysylka zza oceanu do PL to pewnie juz by siedzialy u mnie :)

Felga bardzo ciekawa, no właśnie koszty wysyłki są spore dlatego cena jest już pewnie dość wysoka.

 

Mariusz jak ci kaske oddadza to moze cos takiego

z solidnej marki BBS

Mariusz naprawdę chciałbym dostać kaskę z powrotem ale nie ma takiej opcji a poza tym ten wzór BBS jakoś mi średnio odpowiada :P

 

Jak to....?! :shock:

 

Już ktoś je ma? A ja od lutego czekam i czekam, a BBS nie może wysokośić się z dostawą.

 

(Te felgi są tylko w 20" - nie wiem, jak e90 znosi taki rozmiar)

Dla mnie 20 cali to zbyt wiele jak na nasze dziurawe drogi, już na 19 calowych trzeba uważać :?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem informacje na temat reklamacji moich felg Z Performance 5 Black Chrome otóż miałem zamiar zamienić moje felgi na felgi ZP 6.1 Gun Metal ale okazało się że nie ma ich do mojego auta w odpowiednim rozmierza :o :shock: to zaproponowano mnie ZP6 Gun Metal bo są dostępne z dopłatą z mojej strony UWAGA: 2000 brutto :duh: :shock: :mad2: Przecież te felgi w ofercie producenta są tańsze od mojego wzoru i koloru o 36 euro na sztuce a ZP 6.1 Gun Metal są o 4 euro droższe od moich o 4 euro na sztuce i myślałem że nie będzie problemów związanych z zamianą ale felga ZP6 Gun Metal jest tańsza od mojej felgi o 36 euro na sztuce i dlatego niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego producent żąda ode mnie 2000 złotych to jest 500 euro dopłaty, ja czegoś nie rozumiem w tej sprawie albo cenniki są nieaktualne i felgi ZP5 są już dużo tańsze niż ZP6 :shock: :duh: Albo po prostu zgłupiałem :mad2: :duh: Poniżej linki do oficjalnej strony producenta z cennikiem:

http://z-performance.com/index.php?route=product/product&product_id=67 cena moich felg :)

 

http://z-performance.com/index.php?route=product/product&product_id=89 cena ZP 6 Gun Metal.

 

http://z-performance.com/index.php?route=product/product&product_id=136 cena ZP6.1 Gun Metal i są felgi do BMW tyle że 8 cali 19 ET40 i 9 cali ET45 więc nie rozumiem tego albo jest coś innego na rzeczy :o :shock:

Jestem rozczarowany tą decyzją i chyba pozostanie jednak u mnie ZP5 Black Chrome bo chyba bym oszalał jakbym dopłacił 2000 złotych do felg ZP6 :duh: :duh:

Co sądzicie koledzy o tym stanowisku :?:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ZP5 dostajesz nowe bez żadnych dopłat??

Tak ZP5 dostaję bez dopłat.

Weź takie same, bez dopłaty i sprzedaj szybko ten chłam na allegro. Po co się denerwować.

Tak właśnie zrobię, bo jak po zimie ma mi ponownie takie coś wyjść co teraz to lepiej nie ryzykować :duh:

Aż chce się zaśpiewać " aaa miało być tak pięknie..."

Właśnie miało być :duh: :mad2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź takie same, bez dopłaty i sprzedaj szybko ten chłam na allegro. Po co się denerwować.

 

 

Na jakiej podstawie takie osądy? Oryginalne felgi BMW tez często były wadliwe, każdemu zdarzają sie wpadki. Pytane jak sie z nich wychodzi, i jakie wyciąga wnioski.

Z reszta nie trzeba daleko szukać, to to samo mozna by napisać o dieslach BMW ( klapki w kolektorach, czy łańcuchy rozrządu ) nie wspominając o nowych silnikach benzynowych 4.4 v8 ktore chlapią wiecej oleju niż niektóre auta benzyny :mrgreen: proponuje mniej bicia piany.

 

 

Kolega Mariusz w ramach gwarancji ma mozliwosc otrzymania NOWEGO kompletu felg, tego samego modelu. Reklamacja została rozpatrzona w tempie ekspresowym, bez ekspertyzy starych felg, to chyba fair prawda ? :wink:

 

To ze producent zarządał takiej a nie innej dopłaty wynika z wielu czynników, podaży i popytu na dane modele, marzy na nich, stanu magazynowego itp.

Felgi Mariusza mogłyby podlegać naprawie, proponowana wymiana na nowy model tylko dobrze świadczy o producencie, ale oczywiście my Polacy lubimy zawsze narzekać. Nawet jakby zostały wymienione bez dopłaty na inny model to i tak cos byłoby źle :wink:

Ad. jakośći ZP., mam w ofercie rozne felgi, z HRE, Vorsteinerami i ADV.1 na przedzie, wszystkie dotykałem, na wszystkich jeździłem i wyważałem. Wierzcie albo nie, ale stosunek jakość/cena w ZP. jest bardzo dobry... Ale ekspertów jak zwykle cała masa.

 

Miłego dnia,

Kamil

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mariusz ma bez dopłaty dostać to co reklamował-wydaje mi się,że reklamacja załatwiona poprawnie. to ,że nie dało się zamienić bez dopłaty na inny model - no cóż, pewnie w warunkach gwarancji nie było,że będzie można tak zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie czesto musze sie zgodzic tutaj z kolega Kokos.

Wymiana na nowki sztuki ( a nie naprawa np) to najlepsza forma gwarancji ktora w tym wypadku mozna oczekiwac wrecz wzorcowe zachowanie.

A fakt ze prouducent zgadza sie na zamiane na inne za doplata to juz dodatkowy gest handlowwy z jego strony.

Gdyby BMW mialo tak przyjazna klientowi polityke handlowa (a tak nie jest wrecz przeciwnie) prawdopodobnie dalej u nich bym robil naprawy tak jak to robilem we francji.

 

Szczerze powiem ze takie zalatwienie problemu mnie przekonuje co do mojego wyboru felg (ZP09) a nie mam zadnego interesie w tej firmie, nie mam rabatow zadnych, nic.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widziałem twój wózek na ulicy i muszę przyznać że wygląda zacnie :wink: pomijając, że jeździ pewnie jeszcze lepiej.

 

Jeżeli chodzi o felgi wspomniane gdzieś wyżej czyli: ROHANA to właśnie założył je gość z forum A4. Trzeba przyznać że urywają...

Wstawię obrazki, może się nie pogryzą ;)

 

http://i.imgur.com/dHlYLKPh.jpg

 

http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/25/ef61235fb10009b16b2abe03edc5cd40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Weź takie same, bez dopłaty i sprzedaj szybko ten chłam na allegro. Po co się denerwować.

 

 

Na jakiej podstawie takie osądy? Oryginalne felgi BMW tez często były wadliwe, każdemu zdarzają sie wpadki. Pytane jak sie z nich wychodzi, i jakie wyciąga wnioski.

Z reszta nie trzeba daleko szukać, to to samo mozna by napisać o dieslach BMW ( klapki w kolektorach, czy łańcuchy rozrządu ) nie wspominając o nowych silnikach benzynowych 4.4 v8 ktore chlapią wiecej oleju niż niektóre auta benzyny :mrgreen: proponuje mniej bicia piany.

 

 

Kolega Mariusz w ramach gwarancji ma mozliwosc otrzymania NOWEGO kompletu felg, tego samego modelu. Reklamacja została rozpatrzona w tempie ekspresowym, bez ekspertyzy starych felg, to chyba fair prawda ? :wink:

 

To ze producent zarządał takiej a nie innej dopłaty wynika z wielu czynników, podaży i popytu na dane modele, marzy na nich, stanu magazynowego itp.

Felgi Mariusza mogłyby podlegać naprawie, proponowana wymiana na nowy model tylko dobrze świadczy o producencie, ale oczywiście my Polacy lubimy zawsze narzekać. Nawet jakby zostały wymienione bez dopłaty na inny model to i tak cos byłoby źle :wink:

Ad. jakośći ZP., mam w ofercie rozne felgi, z HRE, Vorsteinerami i ADV.1 na przedzie, wszystkie dotykałem, na wszystkich jeździłem i wyważałem. Wierzcie albo nie, ale stosunek jakość/cena w ZP. jest bardzo dobry... Ale ekspertów jak zwykle cała masa.

 

Miłego dnia,

Kamil

 

Kamil, przepraszam jeśli uraziłem Cię jako sprzedawcę nie miałem tego na myśli. Po prostu jeśli Mario dostanie ten sam model to jest jakieś prawdopodobieństwo że po zimie znowu może być problem - dlatego napisałem ze lepiej sprzedać niż sie martwić czy wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje musza ci zwrocic ten sam towar lub jezeli go nie maja rownowartosc jego z faktury / paragonu

jest jeszce trzecia opcja ze jezeli nie maja tego samego modelu to beda ci proponowac cos w zamian za reklamowany towar

ty nie musisz sie z tym zgadzac ...

ja wziolbym na twoim miejscu taki sam produkt jaki miales i tym oto sposobem dostajesz nowy produkt z gwarancja na 2 lata bez jakis doplat itd :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, przepraszam jeśli uraziłem Cię jako sprzedawcę nie miałem tego na myśli. Po prostu jeśli Mario dostanie ten sam model to jest jakieś prawdopodobieństwo że po zimie znowu może być problem - dlatego napisałem ze lepiej sprzedać niż sie martwić czy wszystko będzie ok.

 

Miekniesz ! bardziej mi sie podobala wersja orginalna ! :twisted:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario wrzucam fotki tak jak rozmawialiśmy ;)

Zmieniam zdanie i jak dla mnie naklejki Performance na srebrnym aucie wyszły super :cool2:

http://i62.tinypic.com/309hsgp.jpg

http://i62.tinypic.com/ab07jd.jpg

http://i59.tinypic.com/b7xmwo.jpg

 

Jak będziesz w Bielsku w godzinach popołudniowych to zapraszam na herbatę.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no popratrz calkiem ladnie ;) a ja ze swoimi performance paskami tydzien wytrzymałem ;) i poszlo do smietnika :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź takie same, bez dopłaty i sprzedaj szybko ten chłam na allegro. Po co się denerwować.

 

 

Na jakiej podstawie takie osądy? Oryginalne felgi BMW tez często były wadliwe, każdemu zdarzają sie wpadki. Pytane jak sie z nich wychodzi, i jakie wyciąga wnioski.

Z reszta nie trzeba daleko szukać, to to samo mozna by napisać o dieslach BMW ( klapki w kolektorach, czy łańcuchy rozrządu ) nie wspominając o nowych silnikach benzynowych 4.4 v8 ktore chlapią wiecej oleju niż niektóre auta benzyny :mrgreen: proponuje mniej bicia piany.

 

 

Kolega Mariusz w ramach gwarancji ma mozliwosc otrzymania NOWEGO kompletu felg, tego samego modelu. Reklamacja została rozpatrzona w tempie ekspresowym, bez ekspertyzy starych felg, to chyba fair prawda ? :wink:

 

To ze producent zarządał takiej a nie innej dopłaty wynika z wielu czynników, podaży i popytu na dane modele, marzy na nich, stanu magazynowego itp.

Felgi Mariusza mogłyby podlegać naprawie, proponowana wymiana na nowy model tylko dobrze świadczy o producencie, ale oczywiście my Polacy lubimy zawsze narzekać. Nawet jakby zostały wymienione bez dopłaty na inny model to i tak cos byłoby źle :wink:

Ad. jakośći ZP., mam w ofercie rozne felgi, z HRE, Vorsteinerami i ADV.1 na przedzie, wszystkie dotykałem, na wszystkich jeździłem i wyważałem. Wierzcie albo nie, ale stosunek jakość/cena w ZP. jest bardzo dobry... Ale ekspertów jak zwykle cała masa.

 

Miłego dnia,

Kamil

Kolega Marcin (Fatgrandma) wyjaśnił mi na czym polega problem z wymianą na inny wzór i potwierdza się to co napisał kolega (Kokos) Kamil, jest tak że na felgi ZP5 jest mniejszy popyt a na felgi ZP6 jest większy i producent specjalnie obniża cenę towaru w zakupie bo wie że sprzeda tych felg dużo więcej i pomimo niskiej ceny i tak na tych felgach zarobi :) Niestety rozumiem politykę firmy ale do końca jakoś pozostał niesmak, bo przecież fakt faktem felgi mają wadę fabryczną i zamiast zaoferować lepszy produkt to otrzymuję ten sam, nie wiedząc czy po następnej zimie problem nie powróci, dlatego chciałem zamianę na felgę ZP6.1 bo wydaje mi się że z tą felgą nie powinno być problemu podczas użytkowania zimą no cóż przecież producent mógł pójść mi na rękę i w ramach reklamacji oraz przeprosin za niedogodności przychylić się do mojej prośby w sumie to nie jest 1000 kupujących którzy mają takie widzi mi się. Mógłbym dołożyć symboliczną kwotę ale nie 2000 złotych czy jak kto woli 500 euro, przecież również ja ponoszę koszty ponownego demontażu opon z felg oraz montażu nowych opon z wyważeniem a to nie jest koszt 50 złotych tylko demontaż, montaż i wyważenie trzeba liczyć że muszę zapłacić za te usługę 200 złotych i kto mi wróci za poniesione koszty :roll: Nikt, bo dostanę nowe felgi i producent myśli że jest w porządku i jak szybko ekspresowym tempie przyznał wymianę :duh: Mógłby pójść krok dalej i bez żadnych ogródek zamienić moje felgi ZP5 Black-Chrome na te które sobie wymyśliłem i byłbym nawet skłonny zrezygnować z gwarancji na te felgi i bez problemu bym to przyjął a tak niestety się nie stało, otrzymam nowe felgi które po zimie mogą wyglądać ponownie jak poprzednie i co? znowu wymiana na inne lub naprawa :duh: Producent znowu będzie miał straty bo ponownie trzeba rozpatrzyć reklamację :?

Dziwne to podejście producenta :? Miejmy nadzieję że nowy komplet po jednej zimie nie ulegnie takim felerom.

 

Mariusz ma bez dopłaty dostać to co reklamował-wydaje mi się,że reklamacja załatwiona poprawnie. to ,że nie dało się zamienić bez dopłaty na inny model - no cóż, pewnie w warunkach gwarancji nie było,że będzie można tak zrobić.

No to fakt że w warunkach gwarancji nie było takiej możliwości, liczyłem na gest ze strony producenta bo przecież takie rzeczy nie zdarzają się notorycznie.

 

Jak nie czesto musze sie zgodzic tutaj z kolega Kokos.

Wymiana na nowki sztuki ( a nie naprawa np) to najlepsza forma gwarancji ktora w tym wypadku mozna oczekiwac wrecz wzorcowe zachowanie.

A fakt ze prouducent zgadza sie na zamiane na inne za doplata to juz dodatkowy gest handlowwy z jego strony.

Gdyby BMW mialo tak przyjazna klientowi polityke handlowa (a tak nie jest wrecz przeciwnie) prawdopodobnie dalej u nich bym robil naprawy tak jak to robilem we francji.

 

Szczerze powiem ze takie zalatwienie problemu mnie przekonuje co do mojego wyboru felg (ZP09) a nie mam zadnego interesie w tej firmie, nie mam rabatow zadnych, nic.

To że reklamacja została załatwiona poprawnie z tym się zgadzam ale liczyłem na coś więcej z ich strony, przecież to są jednostkowe przypadki, chyba że jest inaczej :?:

Gest handlowy to byłby gdybym nie musiał dopłacać ani złotówki :x

 

Witam.

Widziałem twój wózek na ulicy i muszę przyznać że wygląda zacnie :wink: pomijając, że jeździ pewnie jeszcze lepiej.

 

Jeżeli chodzi o felgi wspomniane gdzieś wyżej czyli: ROHANA to właśnie założył je gość z forum A4. Trzeba przyznać że urywają...

Wstawię obrazki, może się nie pogryzą ;)

Dziękuję bardzo :) jeździ można uznać znakomicie :wink:

Te felgi faktycznie wyglądają zajefajnie :cool2: :cool2:

 

po 13stej widziałem w bielsku-białej :D

już z daleka wyróżnia się z tłumu :cool2:

niestety w ruchu więc nie było szans zagadać i obejrzeć cukiereczka, ehh

Dziękuję bardzo :) :cool2:

Można się umówić na spota na Śląsku :) :wink:

 

Kamil, przepraszam jeśli uraziłem Cię jako sprzedawcę nie miałem tego na myśli. Po prostu jeśli Mario dostanie ten sam model to jest jakieś prawdopodobieństwo że po zimie znowu może być problem - dlatego napisałem ze lepiej sprzedać niż sie martwić czy wszystko będzie ok.

Jurek, zgadzam się że po zimie może problem powrócić :duh:

 

z tego co sie orientuje musza ci zwrocic ten sam towar lub jezeli go nie maja rownowartosc jego z faktury / paragonu

jest jeszce trzecia opcja ze jezeli nie maja tego samego modelu to beda ci proponowac cos w zamian za reklamowany towar

ty nie musisz sie z tym zgadzac ...

ja wziolbym na twoim miejscu taki sam produkt jaki miales i tym oto sposobem dostajesz nowy produkt z gwarancja na 2 lata bez jakis doplat itd :>

Tak zrobię jak piszesz Mariusz, tylko czy na pewno będę miał ponownie gwarancję na dwa lata :?:

 

Mario wrzucam fotki tak jak rozmawialiśmy ;)

Zmieniam zdanie i jak dla mnie naklejki Performance na srebrnym aucie wyszły super :cool2:

http://i62.tinypic.com/309hsgp.jpg

http://i62.tinypic.com/ab07jd.jpg

http://i59.tinypic.com/b7xmwo.jpg

 

Jak będziesz w Bielsku w godzinach popołudniowych to zapraszam na herbatę.

Pozdrawiam ;)

Dziękuję Dawid :cool2: :cool2: Wiesz że spieszyłem się do pracy i dopiero dzisiaj bym wrzucił foty, dziękuję za przejazd nowym Aurisem i za herbatkę :cool2: :) :wink:

Jeżeli będę w Bielsku przejazdem to nie omieszkam wpaść :) :wink:

 

ja wiedziałem,że tak będzie! :cool2: :cool2: :cool2: Mariusz, jak oklejenie wlewu paliwa? poszło gładko?

Mariusz, sam nie oklejałem ale robiła to firma która zajmuje się oklejaniem aut reklamami, cena za oklejenie była znośna ale pod naklejką w pewnych miejscach pozostały pęcherzyki malutkie powietrza, facet który to robił to powiedział że od nasłonecznienia znikną a jak nie to mam przyjechać na poprawkę, naklejka przy wlewie spasowana idealnie, jedynie do tych pęcherzyków się można doczepić :x

 

super fajnie pasuje !

Dziękuję kolego :) Mnie też się bardzo podoba :D Te naklejki nie są festyniarskie tylko w sybtelny sposób podkreślają charakter auta :D :cool2:

 

no popratrz calkiem ladnie ;) a ja ze swoimi performance paskami tydzien wytrzymałem ;) i poszlo do smietnika :)

 

Dla mnie również są ciekawym dodatkiem :) :wink: Bartek bo przy twoim kolorze auta może zbyt mocno rzucały się w oczy :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paski sa super dyskretne i pasuja jak ulal a jka zauwarzysz paski sa odzielona od twojego koloru bialym i to robi roznice :)

tak bedziesz mial gwarancje na 2 lata, takie prawo unijne.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paski sa super dyskretne i pasuja jak ulal a jka zauwarzysz paski sa odzielona od twojego koloru bialym i to robi roznice :)

tak bedziesz mial gwarancje na 2 lata, takie prawo unijne.

Dzikuję bardzo Rivasi :) :cool2: Dziękuję również za info odnośnie gwarancji.

 

Paski świetnie siadły :!:

Dziękuję bardzo Jurek :) :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pęcherzyków, to mogę powiedzieć, że znikną na 100%. Kiedyś odbierałem auto z oklejania i było to samo ale po paru dniach ani śladu ;)

Mam nadzieję że faktycznie znikną :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.