Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie do konca sie zgodze z "robie auto jak mi odpowiada" bo po pierwsze malo kto ma wiedze absolutna (jest bog, ja a potem dlugo glugo nikt) i warto skonsultowac zeby nie zobaczyc problemu jak juz sie wydalo kase i widac problem na aucie.

PO B/ oczywiscie ze zewnatrz samochodu robisz glownie dla innych bo go raczej nie widzisz oprocz jak stoi auto na parkingu bo samochod to nie jest w naszym przypadku pojazd uzytkowy ale podchodzi pod grzech Pychy.

 

Auto służy do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Oczywiście można zmieniać wygląd ale robi się to dla własnej satysfakcji i według własnego gustu i zasobności portfela. Jak to wychodzi w praktyce? Wiadomo różnie. Ale robisz to zawsze dla siebie a nie dla innych. Jeżeli robię sobie tatuaż kupuję coś do domu to co? mam wskakiwać na forum i pytać ludzi o opinie bo jak im się nie będzie podobać to co chcę sobię wytatuować bądź kupić to muszę z tego zrezygnować? Jeżeli robisz coś dla kogoś nie dla siebie to po prostu nie masz własnego zdania. Broń Boże nie biję w żaden sposób do Ciebie Mario bo wiesz jakie jest moje zdanie na temat modów w Twoim aucie są w 100% trafione i auto śmiało zasługuje na jedno z najładniejszych w Polsce. Ale kilkanaście postów wcześniej było nie raz, że miałeś swoją wizje na pewne rzeczy coś Ci się podobało i jak tylko na forum napisali, że to nie to beee to od raezeli rozu z tego rezygnowałeś.

 

Tatuaz nie robisz dla siebie tylko znowu zeby otoczenia dostalo pewna informacje o tobie, przekaz ale tutaj moge sie zgodzic ze nie konsultujesz bo to bardzo osobiste chociaz juz widzialem ludzi ktorzy konsultowali wyglad i ulozenie duzych tatiuazy. To jest podstawowa rola tatuaza od pradawnych dziejow i nigdy sie to nie zmieni, tatuaz opowiada o tobie na zewnatrz. Jezeli robisz tatuaz dla siebie to... nie ma to zadnego sensu oprocz uczucia bolu ale sa na to tansze i przyjemniejsze sposoby a tatuaz to jednak cos co powinno miec duzy przekaz osobisty do innych.

 

Samochod to oprocz kwesti wlasnych upodoban ktory jeszcze raz nie zawsze sa trafne bo czasem po prostu trzeba zobaczyc cos innego, pozna aby to polubic to forma ekspresji osobistej ale na elementach pre fabrykowanych, tutaj sugestie innych sa jak najbardziej mile widziane. Zreszta to forum do tego sluzy bo jezeli jego jedya funkcja to zebys sobie wkleil fotki i mial gdzies co inni o tym powiedza to po co wklejac fotki. :norty:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mariusz widziałem dziś na żywo Twój samochód i mogę powiedzieć jedno """ TO SAMOCHÓD PASJONATA MARKI BMW """ :cool2:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiliśmy z bratem ukraść ten samochód ale niestety zostaliśmy zatrzymani przez niemiecką policję gdy próbowaliśmy uruchomić samochód, później sąd, wstyd itd. itp. i może przez nasz występek i chęć posiadania BMW nie zostaliśmy w Niemczech i musieliśmy wrócić do Polski

 

Mario niezły łobuz był z Ciebie :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
postanowiliśmy z bratem ukraść ten samochód ale niestety zostaliśmy zatrzymani przez niemiecką policję gdy próbowaliśmy uruchomić samochód, później sąd, wstyd itd. itp. i może przez nasz występek i chęć posiadania BMW nie zostaliśmy w Niemczech i musieliśmy wrócić do Polski

 

Mario niezły łobuz był z Ciebie :mrgreen: :mrgreen:

 

Kto by pomyślał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiliśmy z bratem ukraść ten samochód ale niestety zostaliśmy zatrzymani przez niemiecką policję gdy próbowaliśmy uruchomić samochód, później sąd, wstyd itd. itp. i może przez nasz występek i chęć posiadania BMW nie zostaliśmy w Niemczech i musieliśmy wrócić do Polski

 

Mario niezły łobuz był z Ciebie :mrgreen: :mrgreen:

 

Kto by pomyślał :D

 

No sam bym się tego po Tobie nie spodziewał:D Nigdy o tym nic nie mówiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz widziałem dziś na żywo Twój samochód i mogę powiedzieć jedno """ TO SAMOCHÓD PASJONATA MARKI BMW """ :cool2:

Dziękuję bardzo Sławku :D :wink: :cool2: Szkoda tylko że podjechałeś dostawczakiem :mrgreen:

Byłyby foty ze spotkania u mnie ale jak kiedyś będziesz w pobliżu to możesz wpaść :) :wink:

 

postanowiliśmy z bratem ukraść ten samochód ale niestety zostaliśmy zatrzymani przez niemiecką policję gdy próbowaliśmy uruchomić samochód, później sąd, wstyd itd. itp. i może przez nasz występek i chęć posiadania BMW nie zostaliśmy w Niemczech i musieliśmy wrócić do Polski

 

Mario niezły łobuz był z Ciebie :mrgreen: :mrgreen:

To prawda :oops: Niestety byłem młody i nie myślałem racjonalnie :duh: :roll:

 

postanowiliśmy z bratem ukraść ten samochód ale niestety zostaliśmy zatrzymani przez niemiecką policję gdy próbowaliśmy uruchomić samochód, później sąd, wstyd itd. itp. i może przez nasz występek i chęć posiadania BMW nie zostaliśmy w Niemczech i musieliśmy wrócić do Polski

 

Mario niezły łobuz był z Ciebie :mrgreen: :mrgreen:

 

Kto by pomyślał :D

A jednak Jurek, za młodu takie głupoty się to zdarzyło :oops: :duh:

 

No sam bym się tego po Tobie nie spodziewał:D Nigdy o tym nic nie mówiłeś

Nie mówiłem Dawid bo to nie był powód do dumy :oops: :roll: Ale przy następnym spotkaniu mogę Ci to opowiedzieć ze szczegółami :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko pochwalić że wczoraj wieczorem objechałem Subaru Imprezę WRX z 2008 roku 300 konną :D :dance: także myślę że jest dobrze i nie strzelałem z hamulca tylko gaz do dechy, na następnych światłach facet z Subaru otwiera szybę więc również otwieram i pyta: na ile masz zdłubaną? Dosłownie tak jak piszę zapytał a ja na 368 koni a on o to masz o 68 więcej i pyta a jaki masz silnik a ja na to 3.0 biturbo :D a on w benzynie a ja: nie w Dieslu :D a oz zrobił zdziwko i mówi a idzie jak benzyna :shock:

Po tym rozjechaliśmy się, szkoda że nie miałem telefonu bo bym zrobił zdjęcia na pamiątkę.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko pochwalić że wczoraj wieczorem objechałem Subaru Imprezę WRX z 2008 roku 300 konną :D :dance: także myślę że jest dobrze i nie strzelałem z hamulca tylko gaz do dechy, na następnych światłach facet z Subaru otwiera szybę więc również otwieram i pyta: na ile masz zdłubaną? Dosłownie tak jak piszę zapytał a ja na 368 koni a on o to masz o 68 więcej i pyta a jaki masz silnik a ja na to 3.0 biturbo :D a on w benzynie a ja: nie w Dieslu :D a oz zrobił zdziwko i mówi a idzie jak benzyna :shock:

Po tym rozjechaliśmy się, szkoda że nie miałem telefonu bo bym zrobił zdjęcia na pamiątkę.

 

 

powiem ci ze bardzo duzo ludzi mnie tez pyta czy to benzyna ? bo tak cicho pracuje i tez reakcja zdziwienie maksymalne :D :twisted: :shock: :shock: :8) :8) :8) te silniki sa de best !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne :cool2:

Dzięki :wink:

 

Chciałem się tylko pochwalić że wczoraj wieczorem objechałem Subaru Imprezę WRX z 2008 roku 300 konną :D :dance: także myślę że jest dobrze i nie strzelałem z hamulca tylko gaz do dechy, na następnych światłach facet z Subaru otwiera szybę więc również otwieram i pyta: na ile masz zdłubaną? Dosłownie tak jak piszę zapytał a ja na 368 koni a on o to masz o 68 więcej i pyta a jaki masz silnik a ja na to 3.0 biturbo :D a on w benzynie a ja: nie w Dieslu :D a oz zrobił zdziwko i mówi a idzie jak benzyna :shock:

Po tym rozjechaliśmy się, szkoda że nie miałem telefonu bo bym zrobił zdjęcia na pamiątkę.

 

 

powiem ci ze bardzo duzo ludzi mnie tez pyta czy to benzyna ? bo tak cicho pracuje i tez reakcja zdziwienie maksymalne :D :twisted: :shock: :shock: :8) :8) :8) te silniki sa de best !!!!!

To się zgadza Mariusz :D :cool2: Te silniki są po prostu niesamowite :) :wink:

 

1015695_602854449739688_28862240_o.jpg

takie koło też piękne :norty:

 

Co to za wzór felgi? :) Podobne do 359 ale wyglądają jakoś inaczej. Zakochałem się :D

No właśnie, na oko to WZ359 ale czy faktycznie tak jest :?: Może kolega podpowie :?:

 

Może http://z-performance.com/image/cache/data/rims/ZP1%20-%20Gunmetal/ZP1-GM-2-1_web-700x700.jpg

Są podobne ale to chyba nie ten wzór :?

A może to takie:

 

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/19/01/23/5019012369

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ozety allegerita lub ultraleggera zerwiesz z masy kół więc auto będzie jeszcze szybsze bardziej dynamiczne i Oszczędności paliwa większe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u Mariusza odebrać swoją e46 w której wymieniał olej w silniku (za co jeszcze raz bardzo dziękuję) i nie byłbym sobą gdybym nie cyknął fotek :mrgreen:

http://i60.tinypic.com/35a0uf5.jpg

http://i60.tinypic.com/nc0lc.jpg

 

Spotkała mnie też miła niespodzianka, a mianowicie Mario rzucił kluczyki od swojego 335d i powiedział jedź w cholerę!! :D :dance:

Zatem zabrałem żonę na krótką przejażdżkę tym potworkiem, miałem okazję przetestować zawias KW, który zrobił na mnie największe wrażenie :jawdrop:

Samochód jest szybki ale nie to odgrywa tam główną role...nie chcę się wierzyć jak zawias może wybierać nierówności na 19 calowej feldze!

Hebli nie testowałem bo nie swoim autem nie chciałem próbować, zresztą wczoraj na fotelu pasażera Mariusz mi zaprezentował możliwości hamulców Performance, które mogą przyprawić człowieka o mdłości....

Moja żona jednak najwięcej fun'u miała z tego jak auto się rozpędza :D

Ogólnie ten dzień można zaliczyć do tych udanych!

Mario jeszcze raz dziękuję za ogarnięcie mojej e46 ale przede wszystkim wielkie dzięki za możliwość przejechania się takim autem :cool2:

Pozdrawiam Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ozety allegerita lub ultraleggera zerwiesz z masy kół więc auto będzie jeszcze szybsze bardziej dynamiczne i Oszczędności paliwa większe...

Akurat to nie moje klimaty ale dziękuję za propozycję.

a moze http://i.ebayimg.com/00/s/NjY1WDcxOQ==/z/SZIAAOSwajVUR-Tw/$_35.JPG ?? :) :8)

Ładna fela :) :wink: :cool2: Wklęsłość też niczego sobie :cool2: Ale nawet nie wiem jakiej to firmy :P

No ja nie za bardzo kojarzę ten samochód :? Zdradź tajemnicę :P

Dzisiaj byłem u Mariusza odebrać swoją e46 w której wymieniał olej w silniku (za co jeszcze raz bardzo dziękuję) i nie byłbym sobą gdybym nie cyknął fotek :mrgreen:

http://i60.tinypic.com/35a0uf5.jpg

http://i60.tinypic.com/nc0lc.jpg

 

Spotkała mnie też miła niespodzianka, a mianowicie Mario rzucił kluczyki od swojego 335d i powiedział jedź w cholerę!! :D :dance:

Zatem zabrałem żonę na krótką przejażdżkę tym potworkiem, miałem okazję przetestować zawias KW, który zrobił na mnie największe wrażenie :jawdrop:

Samochód jest szybki ale nie to odgrywa tam główną role...nie chcę się wierzyć jak zawias może wybierać nierówności na 19 calowej feldze!

Hebli nie testowałem bo nie swoim autem nie chciałem próbować, zresztą wczoraj na fotelu pasażera Mariusz mi zaprezentował możliwości hamulców Performance, które mogą przyprawić człowieka o mdłości....

Moja żona jednak najwięcej fun'u miała z tego jak auto się rozpędza :D

Ogólnie ten dzień można zaliczyć do tych udanych!

Mario jeszcze raz dziękuję za ogarnięcie mojej e46 ale przede wszystkim wielkie dzięki za możliwość przejechania się takim autem :cool2:

Pozdrawiam Dawid.

Dziękuję Dawid :cool2:

Było mi miło poznać twoją małżonkę :) Fajnie że sprawiłem Ci miłą niespodziankę ale przynajmniej masz pogląd na to co zrobiłem i przekonałeś się jak fantastyczne jest zawieszenie KW :cool2: :D

Ja również pozdrawiam i do następnego spotkania :D :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zwroce uwage ze zaczyna byc troche stron i jakbyscie przestali cytowac przedmowcoc dolaczajac zdjecia by to zyskalo na czytelnosci

na jednej stronie jest 11 zdjec z tego 5 podwojnych :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zwroce uwage ze zaczyna byc troche stron i jakbyscie przestali cytowac przedmowcoc dolaczajac zdjecia by to zyskalo na czytelnosci

na jednej stronie jest 11 zdjec z tego 5 podwojnych :)

Ok, ja od teraz będę cytował bez zdjęć :)

Mario zmień awatar bo to trochę dawne dzieje :mrgreen:

Dobra uwaga Dawid :) :wink: Jak znajdę chwilę to zmienię avatara :) :wink:

A jak w temacie rozpórek? :D

Kolego w temacie rozpórek jest sprawa otwarta a mianowicie właściciel firmy jest chętny na wykonanie rozpórek tylko jak wcześniej było pisane trzeba podjechać osobiście na pomiary i po pomiarach taką rozpórkę wykona, nie ma problemu, temat ucichł bo nikt jak do tej pory nie wykazał zainteresowania, może lepiej założyć temat osobny na temat rozpórek Staffa i tam zrobić zapisy kto jest chętny na zakup i dokonanie pomiarów :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem ze chce ;)

mariusz zalozcie temat z markiem i wpisuje sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem ze chce ;)

mariusz zalozcie temat z markiem i wpisuje sie ;)

W porządku, to założę temat na forum odnośnie zakupu rozpórek Staffa.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze http://i.ebayimg.com/00/s/NjY1WDcxOQ==/z/SZIAAOSwajVUR-Tw/$_35.JPG ?? :) :8)

Ładna fela :) :wink: :cool2: Wklęsłość też niczego sobie :cool2: Ale nawet nie wiem jakiej to firmy :P

 

felga na zdjeciu to ROHANA model RC-7 :) gdyby nie koszta zwiazane z wysylka zza oceanu do PL to pewnie juz by siedzialy u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.