Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz zawsze chętnie pomagam jak tylko mam takie możliwości :wink: także wal zawsze jak w dym ,jak będziesz coś potrzebował :cool2:

 

Odnośnie rozporki,myślę żebyś podjęłachal do Staffy do Skoczowa robią pięknie na zamówienie

są odpowiednio twarde i wytrzymałe i na pewno mocniejsze od różnych aluminiowych.

Dają odpowiednią sztywność nadwozia no są dużo tańsze od performance a na pewno nie gorsze

 

Mogę Ci ją później dac do ocynkowania i pomalowania proszkowego na dowolny kolor i będzie wyglądać lepiej niż ori

Ja mam tak wykonane w swoim aucie i nie zamienił bym na żadne inne,nawet na te performance,bo to przesada dawać 4tys za kawałek profilu :duh:

 

Poza tym odkrecać ją do dolewania oleju to nieporozumienie

 

Przemysl to Mario :D taka customowa rozpóraka jest swietna

 

Ps .świetny opis :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mariusz zawsze chętnie pomagam jak tylko mam takie możliwości :wink: także wal zawsze jak w dym ,jak będziesz coś potrzebował :cool2:

 

Odnośnie rozporki,myślę żebyś podjęłachal do Staffy do Skoczowa robią pięknie na zamówienie

są odpowiednio twarde i wytrzymałe i na pewno mocniejsze od różnych aluminiowych.

Dają odpowiednią sztywność nadwozia no są dużo tańsze od performance a na pewno nie gorsze

 

Mogę Ci ją później dac do ocynkowania i pomalowania proszkowego na dowolny kolor i będzie wyglądać lepiej niż ori

Ja mam tak wykonane w swoim aucie i nie zamienił bym na żadne inne,nawet na te performance,bo to przesada dawać 4tys za kawałek profilu :duh:

 

Poza tym odkrecać ją do dolewania oleju to nieporozumienie

 

Przemysl to Mario :D taka customowa rozpóraka jest swietna

 

Ps .świetny opis :cool2:

Wiem :cool2:

Muszę przemyśleć twoją propozycję :) :wink:

Co do opisu to dziękuję starałem się to jak najlepiej zoobrazować :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jutro porobię zdjęcia i wrzucę :wink:

 

Jedno jest w mojej galerii ale tylko tej z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jutro porobię zdjęcia i wrzucę :wink:

 

Jedno jest w mojej galerii ale tylko tej z przodu

To wrzuć Marku zdjęcia tylnej rozpórki bo przedniej skopiowałem z twojej galerii :) :wink:

http://images70.fotosik.pl/491/6e04fe3c98f1258bmed.jpg

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się pisał na komplet takich rozpórek :D

Ps. Oczywiście do 335i i 120d

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ksiazce sam naprawiam e90

nie ma modelu 335 d

Jak czytam ten watek to mysle ze bylbys idealnym współautorem do tej ksiazki

Dziękuję bardzo Mariusz :D :wink:

Tak to prawda w tej książce nie piszą o 335d, może to zbyt poważny silnik by opisywać jego naprawy :norty:

Mariusz a jak Ci się opis podobał :?:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ksiazce sam naprawiam e90

nie ma modelu 335 d

Jak czytam ten watek to mysle ze bylbys idealnym współautorem do tej ksiazki

Dziękuję bardzo Mariusz :D :wink:

Tak to prawda w tej książce nie piszą o 335d, może to zbyt poważny silnik by opisywać jego naprawy :norty:

Mariusz a jak Ci się opis podobał :?:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ksiazce sam naprawiam e90

nie ma modelu 335 d

Jak czytam ten watek to mysle ze bylbys idealnym współautorem do tej ksiazki

Dziękuję bardzo Mariusz :D :wink:

Tak to prawda w tej książce nie piszą o 335d, może to zbyt poważny silnik by opisywać jego naprawy :norty:

Mariusz a jak Ci się opis podobał :?:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Dziękuję bardzo Mariusz :cool2: :cool2: :cool2: Ty potrafisz docenić moją pracę :D :wink: :cool2:

A tak z ciekawości jeżeli można wiedzieć, ile kosztują takie rozpórki ?

Może być na PW

Właśnie Marek, napisz jaki koszt tych rozpórek :) Może jakiś rabat konkretny wydębimy jak zrobimy zamówienie na większą skalę :norty: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marko0424 możesz wrzucić jakieś foto rozpórki którą masz ?

 

marko0424 możesz wrzucić jakieś foto rozpórki którą masz ?

 

ja też się do tej prośby dołączam :8)

 

Michały jutro coś pstryknę :wink:

 

Ja też bym się pisał na komplet takich rozpórek :D

Ps. Oczywiście do 335i i 120d

 

Sławek niema sprawy :cool2:

 

A tak z ciekawości jeżeli można wiedzieć, ile kosztują takie rozpórki ?

Może być na PW

 

Koszt nie jest wysoki ja płaciłem coś ok 160 -180 zł za szt jesli mnie pamięć nie myli ,ale ja jeszcze dałem sobie w ocynk i na to czarny kolor w proszku ale to juz w własnym zakresie,koszt cynkowania to śmiech na sali parę złoty

 

Oni robią standardowo bez ocynku chyba że się coś zmieniło od tamtego czasu, ale jak co to ocynk to nie problem bo cynkownie mam 300 m od domu :wink:

 

 

Właśnie Marek, napisz jaki koszt tych rozpórek :) Może jakiś rabat konkretny wydębimy jak zrobimy zamówienie na większą skalę :norty: :cool2:

 

Mario koszt ok 160zł-180zł szt ,ale tak jak mówisz przy grupowym zamówieniu pewnie wleciał by jakiś rabat :D

 

Jutro moge sie dowiedzieć więcej szczegółów koledzy to dam znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez się dopiszę do listy.

Jesli mogę zdradzic sekret to negcjacje zacząć trzeba od - ,,Gdybym się zdecydował na te rozpórkę to dostał bym rabat?'' Pytanie musi brzmieć tak jak byś się wachał. Ponoc naukowcy udowodnili ,że zadając je przed jakim kolwiek zakupem po 20 latach zaoszczedzimy na nowe auto klasy sredniej. Ja chcąc sprawdzic tę metodę poszedłem do sklepu i wskazując palcem na zapałki zapytałem Panią - czy gdybym się na to zdecydował to dostał bym rabat? Pani patrząc rozgoryczona rzuciła bez jakichkolwiek uczuć - bierz to i spierdal*j :mrgreen: uzyskałem 100% rabatu, więc potwierdzam skuteczność tej metody.

Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już napisałem do gościa czekam na info ,oczywiscie zaznaczyłem że będzie zamówienie grupowe i liczę na jakiś rabat :mrgreen: :wink:

 

Nie chcę robić bałaganu w galerii Mario ale może zrobić wstępną listę kto chętny ,wyślę do gościa i zobaczymy jaką cenę wynegocjujemy :D

Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To trochę przepłaciłem za Wichersy :duh:

Ale prowadzenie zwłaszcza teraz, jak założyłem letnie koła w zakrętach jest zauważalnie lepsze

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba zaznaczyć ,że do e90 będą troszke inne mocowania.

A może sie odrazu zapytac ich o tylnią? Ja bym kupił obie jak taka dobra cena.

Warto kupić tylnią ? Czy tylnia nie daje za duzo efektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba zaznaczyć ,że do e90 będą troszke inne mocowania.

A może sie odrazu zapytac ich o tylnią? Ja bym kupił obie jak taka dobra cena. Czy tylnie nie daje za duzo efektu?

 

Nie muszę im zaznaczać siedzą w temacie tak że spoko ,zapytałem o kpl przód i tył

Ja mam przód i tył ,warto mieć też z tyłu zawsze coś usztywnia karoserię :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko trzeba zaznaczyć ,że do e90 będą troszke inne mocowania.

A może sie odrazu zapytac ich o tylnią? Ja bym kupił obie jak taka dobra cena. Czy tylnie nie daje za duzo efektu?

 

Mam przód i tył i różnica naprawdę jest na +

Można to zauważyć podnosząc auto windą np do wymiany tylnego koła.

Podnosimy tył i przód jednocześnie.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy tyl da odczuwalny efekt podczas jazdy? Czy z tyłem dac sobie spokuj bo najwiekszy efekt da przód?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy tyl da odczuwalny efekt podczas jazdy? Czy z tyłem dac sobie spokuj bo najwiekszy efekt da przód?

 

Ja odczułem różnicę na plus oczywiście,dla mnie rozpórki powinny być w standardzie

 

Kazda następna BMK-a dostanie je na starcie oczywiście przodu+tył

 

Wiadomo przód wazniejszy ale tył też jest bardzo ważny bo BMW to tylno napędowe auto i tam też działają siły i lepiej jak tył też usztywnia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie zastanawiam czy nie będzie mnie to denerwować i przeszkadzać. tzn chodzi o miejsce w bagaju- ma ktos fotki jak to bedzie wygladalo w sedanie e90 taka rozpórka na tyle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.