Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz Rozwaliłeś System wyszło za..biście :cool2: aż mi się komputer przywiesił :shock:

Na bieżąco śledzę Twoją galerię i mody są z najwyższej półki z zachowaniem najwyższej staranności wykonania. Jednak muszę stwierdzić że te hamulce były najtrudniejszą modyfikacją jak do tej pory i mimo nawarstwieniu się wielu problemów Ty się nie poddałeś wykonałeś zadanie i wyszło genialnie. :cool2: Podziwiam twój zapał do pracy oraz cierpliwość żony.

Jedyne czego mi brakuje w twojej galerii to trochę danych odnośnie osiągów bo spalanie fajne ale kogo to interesuje?

Mam nadzieję, że teraz się to zmieni bo już masz wszystko co w bolidzie jest potrzebne: moc, zawias, hamulce oraz fotele. Czas w pełni wykorzystać potencjał tej BESTII bo trochę się "marnuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Naprawde trzeba to udekumentoac ze zdjeciami w pdfie przetlumaczyc na angielsjki francuski niemiecki i gdzies zawiesic bo szkoda tej calej roboty i wiedzy aby poszla w zapomnienie i byla uzyteczna tylko da jednego przypadku...

 

Jestem pod naprawde duzym wrazeniem !

 

(tylko kolor zaciskow bym zrobil czerwony ale tym razem juz naprawde to kwestia osobistego gustu)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAPITALNIE !!! to wyglada

 

gratuluje zapału i determinacji Mariuszu !!

Dziękuję bardzo Łukaszu :) :wink:

Wyszło świetnie :D

Mario wielki szacun za całą pracę, ja bym wywiesił dawno białą flagę... :cool2:

Dziękuję bardzo Dawid :) :wink: Napiszę szczerze też byłem bliski załamania ale się nie poddałem, dzięki koledze Cypisek(Bartek) który mnie wspierał :cool2: :cool2:

KAPITALNIE !!! to wyglada

x 2!!! :cool2:

 

Jakie to dokładnie felgi?

Dziękuję bardzo :)

Mariusz Rozwaliłeś System wyszło za..biście :cool2: aż mi się komputer przywiesił :shock:

Na bieżąco śledzę Twoją galerię i mody są z najwyższej półki z zachowaniem najwyższej staranności wykonania. Jednak muszę stwierdzić że te hamulce były najtrudniejszą modyfikacją jak do tej pory i mimo nawarstwieniu się wielu problemów Ty się nie poddałeś wykonałeś zadanie i wyszło genialnie. :cool2: Podziwiam twój zapał do pracy oraz cierpliwość żony.

Jedyne czego mi brakuje w twojej galerii to trochę danych odnośnie osiągów bo spalanie fajne ale kogo to interesuje?

Mam nadzieję, że teraz się to zmieni bo już masz wszystko co w bolidzie jest potrzebne: moc, zawias, hamulce oraz fotele. Czas w pełni wykorzystać potencjał tej BESTII bo trochę się "marnuje"

Dziękuję bardzo za taki miłą treść, tak hamulce tył były najgorszym i najtrudniejszym wyzwaniem :wink:

Żona już miała dość ale jakoś to wytrzymała i chwała jej za to :cool2: :cool2:

Co do potencjału to w głowie jest projekt o którym w niedługim czasie się dowiecie :8)

Jakie to dokładnie felgi?

styling 313

Tak, dokładnie styling 313 :) :wink:

 

Wracając do tematu przed wyjazdem wymieniłem filtr paliwa i zalałem tego dodatku do paliwa:

 

http://images66.fotosik.pl/750/ba4cec65306ec112gen.jpg

 

A tak wygląda mój DPF :D

 

http://images68.fotosik.pl/750/6138a7bb9ec9a2eagen.jpg

 

Jedno zdjęcie przed wyjazdem:

 

http://images70.fotosik.pl/749/f8a3b10de8a8d340gen.jpg

 

I jedno zdjęcie z moją rodzinką :) auto niestety uwalone po trasie:

 

http://images69.fotosik.pl/750/92cded5efd217bc1gen.jpg

 

Moją facjatę znacie także nie zamieszczam :mrgreen:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde trzeba to udekumentoac ze zdjeciami w pdfie przetlumaczyc na angielsjki francuski niemiecki i gdzies zawiesic bo szkoda tej calej roboty i wiedzy aby poszla w zapomnienie i byla uzyteczna tylko da jednego przypadku...

 

Jestem pod naprawde duzym wrazeniem !

 

(tylko kolor zaciskow bym zrobil czerwony ale tym razem juz naprawde to kwestia osobistego gustu)

Dziękuję bardzo Rivasi :) :wink:

Co do dokumentacji to można to zrobić ale kto to wszystko ogarnie :o ja mogę wszystko odtworzyć jakby co :D :wink:

 

Mariusz mianuję Cię królem forum.

A Twój samochód zostaje pierwszym rumakiem klubu.

Coś pięknego ;)

Dziękuję serdecznie Seba ale nie wiem czy zasłużyłem sobie na takie miano :?

Naprawdę bardzo mi miło że tak uważasz :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dokumentacji to można to zrobić ale kto to wszystko ogarnie :o ja mogę wszystko odtworzyć jakby co :D :wink:

 

jezeli by do tego doszlo, zrobie tlumaczenie na francuski.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dawno nie zaglądałem do galerii. Widzę, że zawieszenie i przede wszystkim montaż zacisków dokończony. Teraz tylko wyjazd w Alpy na kręte dróżki sprawdzić możliwości auta :cool2: Gratuluję, ale zazdroszczę przede wszystkim determinacji i konsekwencji w dążeniu do celu. Ja ze swoimi zdolnościami manualnymi odpuściłbym w połowie tematu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dokumentacji to można to zrobić ale kto to wszystko ogarnie :o ja mogę wszystko odtworzyć jakby co :D :wink:

 

jezeli by do tego doszlo, zrobie tlumaczenie na francuski.

W porządku, mam zamiar jeszcze raz zdemontować hamulce bo muszę wymienić osłony hamulców bo musiałem zamontować swoje stare osłony bo te któły w zestawie nie pasowały a moje stare są już przegnite na mocowaniach, także wtedy wszystko ładnie udokumentuję ze zdjęciami co i jak trzeba zrobic by wszystko pasowało :D :wink:

 

Extra robota z hamulcami. Naklejaj teraz te paski :cool2:

 

Dziękuję bardzo Mariusz :) :wink: Roboty z hamulcami było co niemiara :wink: O które paski Ci chodzi te pomarańczowe czy Performance?

 

jak pomaranczka wjechala to moze takie paseczki na grilu :>

 

11021537_456858167803786_8135344370653591554_o.jpg

 

https://www.facebook.com/BMW3and4series/posts/456858444470425

 

Mariusz, naprawdę niezły pomysł :) :cool2: Ale tylko nerki bo na masce to juz z lekksza Hardcore :lol:

 

Dawno nie zaglądałem do galerii. Widzę, że zawieszenie i przede wszystkim montaż zacisków dokończony. Teraz tylko wyjazd w Alpy na kręte dróżki sprawdzić możliwości auta :cool2: Gratuluję, ale zazdroszczę przede wszystkim determinacji i konsekwencji w dążeniu do celu. Ja ze swoimi zdolnościami manualnymi odpuściłbym w połowie tematu :P

 

Dziękuję bardzo kolego B-T-K :) :wink:

Wyjazd w Alpy byłby wskazany a czemu nie w Tatry :mrgreen:

Ale faktycznie trzeba by było przetestować wszystko na krętych dróżkach :) :wink:

Natomiast w tym miejscu chciałbym bardzo podziękować koledze Bartkowi (cypisek) z tego forum za potrzymywanie mnie na duchu i odwodzenie od pewnych wątpliwych rozwiązań, tak naprawdę to dzięki niemu udało się znaleźć rozwiązanie bo sam posiada 1-er i naprowadził mnie zastosowanie piasty z E82/E88 123d lub 135i i można powiedzieć że to w pewnym sensie również jego udział w dokończeniu tego projektu montażu hamulców Performance :D :wink: :cool2: :cool2: :cool2:

Podziękowania dla Sławka kolega (Its77) za cierpliwość w odbieraniu telefonów i odpowiedzi na wiele nurtujących pytań oraz za poświęcony czas, wielkie dzięki :D :wink: :cool2: :cool2:

Również podziękowania dla Dawida (zenek koksownik) za pomoc podczas demontażu zawieszenia, wózka, hamulców, dyfra i wydechu :) :wink: :cool2: oraz mojemu bratu który również pomagał mi w demontażu i montażu od czasu do czasu:) :wink: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mariusz miałem na myśli te paski co już masz. no chyba,że nie chcesz ryzykować :) przynajmniej połóż na aucie i cyknij foto jakby to wyglądało ;) jak będzie lipa to bierz performance. na pewno klejenie ich wyjdzie Ci lepiej niż mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz miałem na myśli te paski co już masz. no chyba,że nie chcesz ryzykować :) przynajmniej połóż na aucie i cyknij foto jakby to wyglądało ;) jak będzie lipa to bierz performance. na pewno klejenie ich wyjdzie Ci lepiej niż mi

Aha, dzisiaj chciałem je przymierzyć ale strasznie wiało i zrezygnowałem ale jutro przyłoże i cyknę zdjęcie i ocenicie jak to wygląda :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o nerach pisalem nie o masce

No tak też myślałem :) Zastanawiam się tylko czy oklieić czy pomalować na pomarańcz :?:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mariusz oklej na próbę.jak będzie pasować to pomalujesz. obyś nie zrobił za bardzo choinki jak będziesz miał pomarańczowe nerki i pasy na aucie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz oklej na próbę.jak będzie pasować to pomalujesz. obyś nie zrobił za bardzo choinki jak będziesz miał pomarańczowe nerki i pasy na aucie ;)

No właśnie :( Mariusz a może nerki tylko zrobię na pomarańcz a paski Performance :?:

W między czasie doszła paczka z Niemiec :D

Kto zgadnie co może zawierać :) :wink: :?:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :( Mariusz a może nerki tylko zrobię na pomarańcz a paski Performance :?:

W między czasie doszła paczka z Niemiec :D

Kto zgadnie co może zawierać :) :wink: :?:

Nerki pomarańcz plus paski performance....będzie brzydka choinka :)

W paczce obstawiam listwy carbon, podświetlane progi lub rozpórka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :( Mariusz a może nerki tylko zrobię na pomarańcz a paski Performance :?:

W między czasie doszła paczka z Niemiec :D

Kto zgadnie co może zawierać :) :wink: :?:

Nerki pomarańcz plus paski performance....będzie brzydka choinka :)

W paczce obstawiam listwy carbon, podświetlane progi lub rozpórka :D

Dawid, jednak nie trafiłeś z typami :P

myślisz że będzie wyglądać choinkowo połączenie pomarańczowych nerek z paskami Performance :?:

Nerki pomarańcz plus paski performance....będzie brzydka choinka :)

/quote]

 

sprawdziłbym u siebie,ale nie mam folii ;)

Szkoda bo można by porównać jak to wygląda :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, jednak nie trafiłeś z typami :P

myślisz że będzie wyglądać choinkowo połączenie pomarańczowych nerek z paskami Performance :?:

Wydaję mi się, że będzie za kolorowo...chociaż jak wiesz z paskami performance myślałem, że będzie lipa na srebrnym ale myliłem się i tu może być podobnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam sie widzi włókno weglowe na masce.... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym uwarzal z tymi szczegolami na kolorowo... przypomne M3 ktore wygralo na ulezu konkurs pieknosci... to na bialo czerwono... przyklad wedlug mnie zle dobranej kolorystyki (czerwony przy bialym wyglada na rozowy albo wtblakly czerwony, umieszczonej w zlych miejscach (nie bede wchodzil w szczegoly dlaczego wygralo bo pewnie mialo inne zalety jak chocby szary srodek...), dyskretne wzmianki kolorowe sa trudne do wykonania, tym bardziej troche przypadkiem pod wodza poszczegoych zmian. Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
ja bym uwarzal z tymi szczegolami na ultra kolorowo... przypomne M3 ktore wygralo na ulezu konkurs pieknosci... to na bialo czerwono... przyklad wedlug mnie zle dobranej kolorystyki, umieszczonej w zlych miejscach (nie bede wchodzil w szczegoly dlaczego wygralo bo pewnie mialo inne zalety jak chocby szary srodek), dyskretne wzmianki kolorowe sa trudne do wykonania.

Dokładnie Mariusz nie daj się podpuszczać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak chodzi o nowy nowy nowy nowy nowy nowy nowy nowy mod to zamieszcze taka mala wskazowke (ja bym odgadnal natychmiast oczywiscie :wink: )

 

http://i.imgur.com/Iv5VKni.jpg

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.