Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:modlitwa:

Dziękuję.

Standard w E9X

Rudzielec lubi jeszcze wychodzić pod nakładkami progów i na podłodze pod osłonami.

:duh:

Właśnie jeśli chodzi o nakładki i podłogę to jest igła tylko właśnie te miejsca które dzisaj robiłem były zainfekowane, moim zdaniem to troche BMW się nie popisało :( Oszczędności :duh: :mad2:

Jak to mowia niedzielna praca w h.. sie obraca :mrgreen:

A tak serio ja to u siebie robilem na jesien ,tylko ze podklad dalem novol a pozniej baranka z firmy boll :cool2:

Nadkola masz ok?

No akurat praca w niedzielę nieźle mi wychodzi :) :wink:

Nadkola mam akurat w porządku zero jakichkolwiek wyprysków, tylko te miejsca które dzisiaj robiłem były zarażone.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nie jest zle ;) bmw i tak lepiej niz vW czy audi ;) ojciec miał audi a6 z 2007 to pognily drzwi i progi... teraz ma CC z koncówki 12r (kupił demo 4kkm przebiegu) i juz koło progu za przednim kolem pojawil sie bąbel ;) zamalowałes to epoxydem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nie jest zle ;) bmw i tak lepiej niz vW czy audi ;) ojciec miał audi a6 z 2007 to pognily drzwi i progi... teraz ma CC z koncówki 12r (kupił demo 4kkm przebiegu) i juz koło progu za przednim kolem pojawil sie bąbel ;) zamalowałes to epoxydem ??

Jeśli jest tak jak piszesz to te nowe auta są robione na dwa-trzy lata i na złom :( :duh:

Bartek oczywiście że tak, najpierw farba epoxydowa na to masa bitumiczna a na koniec konserwacja w sprayu :) :wink:

Dzisiaj ciąg dalszy czyszczenia:

 

http://images70.fotosik.pl/732/ea8bd9a3c269c825gen.jpg

 

Następnie pomalowałem dyfer na taki kolor i jak myślicie zostawić? Czy przemalować na czarno?

 

http://images68.fotosik.pl/732/bd22f7c9b6cb7c74gen.jpg

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor dyfra ok.

Widzę że z pracami idziesz na całego aż miło popatrzeć.

Myślałeś żeby napisać książkę pt. "E90 SAM POPRAWIAM" ?

Dziękuję, cały czas się zastanawiam czy nie lepiej na czarny mat pomalować :?

No powiem szczerze że myślałem ale nie mam na to czasu ale gdyby znalazł sie ktoś kto by chciał moje spostrzeżenia i rady zapisać to czemu nie :) :wink:

NA pomaranczowo :)

Też się nad tym kolorem zastanawiałem ale nie wiem czy warto :? Bo dyfra i tak nie będzie widać :(

Na razie zostawiam do jutra dyfer na srebrno a jak coś ktos ciekawego podpowie to rozważę przemalowanie,

przed chwwilą dostałem nowe mocowania dolne amortyzatorów bo stare przy wyciąganiu amortyzatorów się rozleciały :(

Dzisiaj mam zamiar zamontować zbiornik paliwa i wózek ale działam w pojedynkę więc jest ciężko :(

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Wydech zdjęty , ja na Twoim miejscu zamówiłbym końcowe tłumiki w MG u Michała. Nie od dziś wiadomo że seryjne są po prostu *korkami*, Parę niutów też przybędzie == wiem bo sprawdzałem. :)
7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Mariusz ma juz inne koncowki , chyba własnie z MG.

 

A propo wydechu to czy w silnikach turbo dizel jest zasada ,ze im luźniej tym lepiej? czy tak jak w benzycie wolnoosacej musi byc wydech , aby dawał odpowiednie ciśnienie? (mam na mysli moc bo kusi mnie rozwiązanie bez tłumików- tzw strightpipe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz przechodzi sam siebie :shock:

Powinieneś wykładać "renowację i utrzymanie pojazdów" na Polibudzie :)

 

 

Szkoda ,ze nie ma tu na forum opcji - daj plusa... Zgadzam sie z Tobą Nightsabes777 w 100%

 

Ja osobiście po przeanalizowaniu tego tematu czuje się :oops:

 

Starając się brać przykład z Mariusza ,aż nadto przykładam się do remontu mojej bryki , a to ma takie efekty - mechanicy kwitują mnie ,ze aaale mi sie nudzi... :duh:

Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kwituja bo przez takich co dbaja mechanicy maja mniej pracy

 

Ci moji mają zawsze przynajmniej 3 tyg czasu oczekiwania :think: dobrzy są i wmiarę tani, ale przede wszystkim uczciwi i żetenli... Czas oczekiwania bywa czasem do 3 miesięcy :duh: - zalezy od wielu czynników :8)

Daletego sam się zabrałem za robotę(to sie im spodobało bo mi tylko mówia co i jak , a ja dzialam ) ale moje pomysły co do profilaktycznych napraw to juz sie im nie podobają... Chyba zazdroszczą mi czasu wolnego :roll: a ja bezrobotyny od 11 grudnia , więc jadę do nich na 11,00 i sobie dłubię :D dają klucz , mówią odkrecaj teraz to , a ja odkrecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Takich co dbają to zauważyłem, że mechanicy nie bardzo lubią.

Na mnie zawsze krzywo patrzą, jak mówię żeby się o auto nie opierali itp.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich co dbają to zauważyłem, że mechanicy nie bardzo lubią.

Na mnie zawsze krzywo patrzą, jak mówię żeby się o auto nie opierali itp.

Jezu.

Czyli nie jestem jedyny.

Jak kiedyś zrobiłem awanturę o mycie samochodu twardą i brudną gąbką to do dzisiaj na mnie prychają.

Mój dziadek zawsze mawiał "jak dbasz, tak masz".

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze mieszkam w Wawie bo pewnie bym przesiedział w garażu niejeden weekend. Zajawka kipi :cool2:

Dobrze że ja nie mieszkam w Wawie, bo mogę sobie pogrzebać w garażu :D :wink:

Czarny połysk. Tylko nie spray bo szybko odpadnie

Czarny połysk to ciekawy pomysł a co zamiast sprayu polecasz? Byle można to zrobic we własnym zakresie :)

Albo na zolty jak sprezyny lub pomaranczowy jak zaciski :cool2:

Zołty tez byłby ciekawy, tego koloru nie brałem pod uwagę :) :cool2:

Z innej beczki. Wydech zdjęty , ja na Twoim miejscu zamówiłbym końcowe tłumiki w MG u Michała. Nie od dziś wiadomo że seryjne są po prostu *korkami*, Parę niutów też przybędzie == wiem bo sprawdzałem. :)

Dziękuję za sugestię ale podoba mi się dźwięk ori wydechu bo jest dość aksamitny, jak juz bym robił wydech to jedynie Eisenmanna :) Ale na razie końcówki wydechu z MG od Michała :) :wink:

Ale Mariusz ma juz inne koncowki , chyba własnie z MG.

 

A propo wydechu to czy w silnikach turbo dizel jest zasada ,ze im luźniej tym lepiej? czy tak jak w benzycie wolnoosacej musi byc wydech , aby dawał odpowiednie ciśnienie? (mam na mysli moc bo kusi mnie rozwiązanie bez tłumików- tzw strightpipe)

Im luźniej tym lepiej ale nie wyrzucaj tłumików bo szybko się przekonasz że był błąd :nienie:

Mariusz przechodzi sam siebie :shock:

Powinieneś wykładać "renowację i utrzymanie pojazdów" na Polibudzie :)

Dziękuję Seba :) :wink:

Może jak skończę 50-tkę to zacznę wykładać :) :wink:

Mariusz przechodzi sam siebie :shock:

Powinieneś wykładać "renowację i utrzymanie pojazdów" na Polibudzie :)

 

 

Szkoda ,ze nie ma tu na forum opcji - daj plusa... Zgadzam sie z Tobą Nightsabes777 w 100%

 

ja po przeanalizowaniu tego tematu czuje się :oops:

 

starajac sie brać przykład z Mariusza przykładam się do remontu mojej bryki , a to ma takie efekty - mechanicy kwitują mnie ,ze aaale mi sie nudzi... :duh:

Dziekuję Grzegorz :D :wink:

Pamiętaj to co zrobisz sam robi zawsze najwieksza satysfakcję :) :wink: :cool2:

Działaj i nie zniechecaj się :cool2:

Tak kwituja bo przez takich co dbaja mechanicy maja mniej pracy

Zgadzam się, mają mniej pracy ale ja wcześniej również jeździłem do mechaników ale od kiedy jeden mnie zrobił w ci.la od tamtej pory robie wszystko sam :) :wink:

Tak kwituja bo przez takich co dbaja mechanicy maja mniej pracy

 

Ci moji mają zawsze przynajmniej 3 tyg czasu oczekiwania :think: dobrzy są i wmiarę tani, ale przede wszystkim uczciwi i żetenli... Czas oczekiwania bywa czasem do 3 miesięcy :duh: - zalezy od wielu czynników :8)

Daletego sam się zabrałem za robotę(to sie im spodobało bo mi tylko mówia co i jak , a ja dzialam ) ale moje pomysły co do profilaktycznych napraw to juz sie im nie podobają... Chyba zazdroszczą mi czasu wolnego :roll: a ja bezrobotyny od 11 grudnia , więc jadę do nich na 11,00 i sobie dłubię :D dają klucz , mówią odkrecaj teraz to , a ja odkrecam...

Tak trzymaj i wiele sie nauczysz i być może jak będziesz wytrwały to w końcu przestaniesz jeździć do mechaników :D :wink:

Takich co dbają to zauważyłem, że mechanicy nie bardzo lubią.

Na mnie zawsze krzywo patrzą, jak mówię żeby się o auto nie opierali itp.

Dokładnie, ale odkąd sam wszystko robię to nie muszę zostawiać auta mechanikom i patrzeć by mi auta nie uszkodzili :)

Takich co dbają to zauważyłem, że mechanicy nie bardzo lubią.

Na mnie zawsze krzywo patrzą, jak mówię żeby się o auto nie opierali itp.

Jezu.

Czyli nie jestem jedyny.

Jak kiedyś zrobiłem awanturę o mycie samochodu twardą i brudną gąbką to do dzisiaj na mnie prychają.

Mój dziadek zawsze mawiał "jak dbasz, tak masz".

Świetne powiedzenie:cool2:

Dlatego ja sobie zawsze sam myję auto by nie musieć kogoś opier..lić :) :wink:

Tak naprawdę to mało rzeczy jest których nie mogę zrobić sam ale jak muszę zmienić opony na felgach to zawsze podkreslam że felgi kosztowały 15 tysi i jak je uszkodzi to kupi nowy komplecik, wtedy gość uważa by nawet nie porysować :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czarny połysk to ciekawy pomysł a co zamiast sprayu polecasz? Byle można to zrobic we własnym zakresie :)

 

Czarny chlorokauczuk. Malujesz pędzlem. Jak nałożysz grubą warstwę to lakier ładnie się rozlewa i wygląda jakby był malowany pistoletem.

Jest elastyczny i nie pęka.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny połysk to ciekawy pomysł a co zamiast sprayu polecasz? Byle można to zrobic we własnym zakresie :)

 

Czarny chlorokauczuk. Malujesz pędzlem. Jak nałożysz grubą warstwę to lakier ładnie się rozlewa i wygląda jakby był malowany pistoletem.

Jest elastyczny i nie pęka.

Dziękuję za podpowiedź Michale :cool2:

Zaraz podjadę kupić i pomaluję również zwrotnice i wahacze by wszystko ładnie było zabezpieczone :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko radzę dobrze wentylować pomieszczenie- ten chlorokauczuk jest strasznie śmierdzący. Sasm kiedys sie nim nieźle zatrułem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko radzę dobrze wentylować pomieszczenie- ten chlorokauczuk jest strasznie śmierdzący. Sasm kiedys sie nim nieźle zatrułem

Dziękuję Grzegorz że dbasz o moje zdrowie :D :cool2:

Bo ja czasami o nim nie myślę a jest przecież najważniejsze :) :wink: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.