Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaj ja biera wszystko hahaha. A tak poważnie ze względów finansowych sprzedałbym lecz znasz moją opinię w tej sprawie ja bym zostawił już do dziadka niewiele Ci brakuje więc kto wie czy nie będziesz chciał za jakiś czas wrócić do normalnych stołków:D:D:D

No do dziadka to jeszcze brakuje, trochę :D :wink:

Jak masz miejsce żeby sobie leżały i finansowo możesz sobie pozwolić to nie sprzedawaj.

No miejsce jakieś by się znalazło i chyba jednak sobie je zostawię, jak faktycznie będę chciał wrócić do starych foteli.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bedziesz obszywal tapicerke samochodu czy zostawiasz serie ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz obszywal tapicerke samochodu czy zostawiasz serie ?

Mam zamiar obszyć jak Damian by tył nie odróżniał się zbytnio :)

bedziesz obszywal tapicerke samochodu czy zostawiasz serie ?

 

:) czekałem kto pierwszy pociągnie ten temat :wink:

To było pewne że kolega Rivasi go pociągnie :wink:

no bah sadze ze to naturalne pytanie, tak swedzi :)

Zgadza się naturalnie że będę obszywał i nawet wiem gdzie :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jest firma w Żorach która zajmuje się obszywaniem tapicerki samochodowej a ostatnio mój kolega obszywał tam fotele i kierownicę z alkantary.

Wyszło bardzo ładnie i mam zamiar zawieźć tam tylną kanapę do zrobienia, cenowo też jest nieźle dlatego się zdecydowałem robić u nich :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jest firma w Żorach która zajmuje się obszywaniem tapicerki samochodowej a ostatnio mój kolega obszywał tam fotele i kierownicę z alkantary.

Wyszło bardzo ładnie i mam zamiar zawieźć tam tylną kanapę do zrobienia, cenowo też jest nieźle dlatego się zdecydowałem robić u nich :D

 

Masz jakis koncept "artystyczny" ? jezeli nie masz lub zastanawiasz sie pomiedzy kilkoma mozliwosciami, to sluze szkicami podlgladowymi tak np 3 max, to tak na probe czy to pomaga w wyborze modyfikacjach czy nie miec wczesniej wizualizacje projektu. Jak masz ochote to wymysl dwie opcje kolorystyczne/materialowe, a trzeci szkic moze byc np zmianami juz wybranego podstawowego projektu. To dla funu hein, jak masz ochote.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jest firma w Żorach która zajmuje się obszywaniem tapicerki samochodowej a ostatnio mój kolega obszywał tam fotele i kierownicę z alkantary.

Wyszło bardzo ładnie i mam zamiar zawieźć tam tylną kanapę do zrobienia, cenowo też jest nieźle dlatego się zdecydowałem robić u nich :D

 

Masz jakis koncept "artystyczny" ? jezeli nie masz lub zastanawiasz sie pomiedzy kilkoma mozliwosciami, to sluze szkicami podlgladowymi tak np 3 max, to tak na probe czy to pomaga w wyborze modyfikacjach czy nie miec wczesniej wizualizacje projektu. Jak masz ochote to wymysl dwie opcje kolorystyczne/materialowe, a trzeci szkic moze byc np zmianami juz wybranego podstawowego projektu. To dla funu hein, jak masz ochote.

Raczej nie mam żadnego :? Chciałem zrobić podobnie jak ma Damian (Damp21plbe) w kolorze czarnej alcantary i białe nicie. A co proponujesz?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te oryginalne fotele u Mariusza tez mialy niteczke specjalna bardzo fajnie to wygladalo :>tylko nie pamietam koloru fotela i nitki :wink:

Mariusz w normalnych fotelach miał chyba niebieską nitkę ;)

 

 

nie widzę innego wyjścia tylko pruć przednie i robić coś oryginalnego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co proponujesz?

 

nie proponuje kolorystyki bo to sprawa indywidualna, ja np nie lubie szarosci dlatefo lubie obszycie dampa brazowe, jak bym mial ja robic bym zrobil czarne z czerwonymi niciami ale to nie temat, mozesz np zrobic jedna wizualizacje szara z bialymi nicmi (beurk :mrgreen: ) i dwie inne moze troche bardziej odwazne bo szarosc z bialymi nicmi to pospolite i strasznie smutne :) Tylko jak juz obszywasz fotele to trzeba obszyc reszte caly samochod :)

 

Po to sa wizualizacje bo jak nie widzisz gdzie idziesz to idziesz zawsze w ultra bezpieczne a to nuuuudaaaa

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A ja bym obszył tylną kanapę taką samą alcantarą jak na fotelach i było by idealnie :)

Kupować ładne fotele i pruć trochę było by mi szkoda, w takim razie wolałbym już kupić zwykłe Recaro CS bez metki BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze to :

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/46/09/74/4846097479_1

 

a jak widze to :

http://imageshack.com/a/img199/8831/o5ks.JPG

 

To nie mam watpliwosci ze pierwsze fotele to produkt "masowy", a drugie to wyzsza polka ale oczywiscie Randall mozemy zawsze rownac w dol, u nas to troche zwyczaj po co zrobic skok cywilizacyjny i miec pociag ktory robi warszawa krakow w poltorej godziny jezeli mozna rownac w dol i kupic pociag ktory zrobi to trase w 3 albo robic autostrade dwupasmowa ktora juz jest przepelniona po otwarciu i ktorej jeden pas sluzy glownie tira... Moje zdanie to jest jak juz wydawac taka kase na przerabianie samochodu to trzeba to zrobic do konca, poprawic masowke konstruktora (tutaj skora i kolorystyka) i zrobic cos swojego a nie po prostu montowac czesci..

 

A jak chodzi o jakosc orginalnej skory BMW... hein... moze na alkantarze nie ma tej roznicy i moze mamy rownierz inna wrazliwosc.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że ja pisząc o pruciu użyłem :mrgreen:

Kolega Rivasi trochę z grubszej rury przyłożył pisząc że OEM wyglądają żałośnie przy moich. Nie zgodzę się. Rivasi, fajnie że Ci się podobają i wg Ciebie wyglądają o klasę wyżej ale OEM też wyglądają świetnie, a to że ja zdecydowałem się na prucie niemalże idealnych foteli to była tylko i wyłacznie moja zachcianka bo chciałem mieć coś "oryginalnego", coś czego się nie spotyka na co dzień, o ile mogę użyć takiego sformułowania, bo same fotele Performance nie są codziennością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że ja pisząc o pruciu użyłem :mrgreen:

Kolega Rivasi trochę z grubszej rury przyłożył pisząc że OEM wyglądają żałośnie przy moich. Nie zgodzę się. Rivasi, fajnie że Ci się podobają i wg Ciebie wyglądają o klasę wyżej ale OEM też wyglądają świetnie, a to że ja zdecydowałem się na prucie niemalże idealnych foteli to była tylko i wyłacznie moja zachcianka bo chciałem mieć coś "oryginalnego", coś czego się nie spotyka na co dzień, o ile mogę użyć takiego sformułowania, bo same fotele Performance nie są codziennością.

 

Tak oczywiscie nie sa codzienoscia chocby zwazajac na cene ale np jezeli ja w ogole biore opcje tych foteli zamiast w przyszlosci M3 to tylko jak zobaczylem twoje obszyte a widzialem serie i roznica jest naprawde wlasnie w tej orginalnosci nie mowiac juz o tym przepieknym motywie srebnym...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh i zaś haja i to jeszcze w Mariusza wątku ! Panowie... ;))

 

To ja dodam cos od siebie . Akurat dzis przypadkiem n siebie z Czerwonym wpadliśmy i miałem okazje przetestować foteliki. Panowie bomba ! Moze wsiadanie i wysiadanie do najlepszych nie należy ,ale jak juz sie wgramolisz to trzymanie i podparcie lędźwi idealne ! Po prostu performance ;))

 

A tył i tak Mariusz zrobi taki jaki jemu sie bedzie podobał hehe ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co ta awantura. Jeden woli blondynki a drugi blondynów :mrgreen:

powracając do meritum ja bym kupił na allegro za grosze tylną kanapę i na niej eksperymentował obszywanie na wzór foteli performance a może nawet lekko wyprofilować kanapę na 2 miejsca siedzące. Oryginalną tapicerkę bym zostawił w spokoju.

Mariusz masz ciężki orzech do zgryzienia.

Gratki fotele zajeb.. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.