Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że Ty Rivasi jesteś nowoczesny. :cool2:

Widocznie nie tylko ja jestem konserwą bo nie widziałem nigdzie zamontowanego pojedynczego fotela.

To że auto jest doinwestowane nie zmienia faktu że będzie wyglądało na niekompletne (że tak to delikatnie ujmę).

Na szczęście to nie mój problem.

 

Przepraszam czytających, że ośmieliłem się nie piać z zachwytu z powodu pojedynczego fotela :norty:

Wierzę, że Mariusz jest inteligentny i woli konstruktywną krytykę niż kolejne opinie zachwyconych klakierów, które tak naprawdę nic nie wnoszą.

 

Wlodi masz poczucie humoru na poziomie baltyku i malo dystansu do siebie, zrobiles z igly widly, ja cie zartobliwie tykam bo oczywiscie ze 99% ludu (tak ludu bo prosze mi nie odwolywac sie do wiekszosci bo wiekszosc oprocz matematycznie w wyborach zazwyczaj sie myli) zrobi dwa fotele a ty to przyjmujesz jak obraze majestatu.

Przepraszam czytających, że ośmieliłem się nie piać z zachwytu z powodu pojedynczego fotela :norty:
, nie no pierdnij raz a pozadnie pojdzie lepiej, juz nie wspomne ze koncept symetri to bardzo pewne i konserwatywne podejscie ale mozna inaczej.

 

Ale poza tym to malo w zyciu widziales bo to nie jest tak rzadkie jak myslisz bo to jest fotel kierowcy ,to nie jest fotel pasazera, chyba ze jezdzisz z pilotem jak to widzialem u dampa (jego brat). Dosyc czesto spotykane chocby W M3 szczegolnie w stanach i uk. Tak naprawde jest wiecej samochodow z fotelem montowanym tylko dla kierowcy bo jezeli nie pîsesz na jakism forum i masz jeszcze caly mozg i nie malujesz klameczek wewnetrznych na piano black to kupujesz jeden fotel kierowcy bo nikt zdrowy nawet z kasa nie bedzie wydawal kasy na drugi fotel ktory sluzy tylko jako wyglad (i nie robisz zdjec swojemu autu).

 

http://i901.photobucket.com/albums/ac212/jonasaurus1/S65B40/P3165400.jpg

 

I fakt Mariusz jest inteligientny itd itd maslo maslane tekst za 2 zyla a twoja interwencja wniosla po prostu tyle ze zupelnie zmienila percepcje tego samochdu...

Zamknij dach, Zima nadchodzi... :norty: (i widzisz ja tez moge walnac niebieski smiley ktory rusza brwiami ale moj tekst jest lepszy bo smieszny !!)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Ja tylko napisałem moją opinię na temat montażu pojedynczego fotela. Od razu podkreslilem w pierwszym poście że to tylko moje zdanie a auto Mariusza i jego decyzja.

Ty mnie za to atakujesz :). Brawo

Wcześniej już przeprosiłem za niepianie z zachwytu.

 

Żeby było jasne - tekst o klakierach nie był o tobie tylko o ludziach, którzy tylko misza "o jakie fajne" a nie potrafią nic doradzić ani pomóc. Niech każdy sobie sam odpowie czy to o nim.

Ciebie akurat uważam za gościa, który potrafi doradzić. Piszę bo chyba nie skumałeś.

 

Nie wiem w jaki sposob moje wypowiedzi zmieniają odbiór tego auta.

Do tej pory nie slyszalem żeby Mario był zafixowany na temat track dayów i ciągłego poprawiania osiągów auta i urywania kolejnych sekund (jak np. Waldek) - raczej mocny nacisk był na strone wizualną (temat carbonowego dachu itp).

Po co zatem gadanie o pilotach skoro Mariusz (z tego co wiem) nawet bez pilota nie jezdzi regularnie na torze?

To pozwoliło mi myśleć, że ten mod jak i kilka poprzednich ma wymiar raczej estetyczny.

Każdy w swoim aucie robi co chce i jak ktoś chce malować klamki to niech maluje.

Mam wrażenie, że pisząc w poprzednim poście na temat ludzi siedzących na forach, robiących modyfikacje aut - tak mechaniczne jak i wizualne - określasz bardzo wiele osób jako chorych na głowę półmózgów. Problem w tym, że określenie to można przypisać zarówno do mnie, do Maria i wielu innych osób których nie będę wymieniał. Również do ciebie (chyba masz galerie? Chyba obszywales sobie deskę co jest raczej kaprysem i jest raczej rozrzutne)- nie uważasz, że to mocna hipokryzja? Nikt z nas nie zainwestował małej kasy w auto. Przy poniesionych kosztach drugi fotel to tak naprawdę wydatek niewielki. Tym bardziej jeśli masz obszywać stary fotel pasażera żeby pasował do nowego kierowcy.

 

 

Zdjęcie, które wkleiłeś tylko potwierdza moją (subiektywną) opinie o pojedynczym fotelu. Chyba, że to zdjęcia zrobione w trakcie montażu - przed zamontowaniem drugiego fotela.

 

Moje poczucie humoru nie powinno cię zajmować. Nie znamy się osobiście.

Chyba nie Twoje teksty są śmieszne ale Twoja osoba. Zresztą to już inni ocenią.

Kończę polemikę z tobą - jak coś zapraszam na PW. Na wniosek Mariusza wyczyszczę te posty jeśli będzie chciał.

Tymczasem polecam Ci :

http://sjp.pwn.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z założeniem jednego fotela jest dosyć ciekawy. też bym tak zrobił,a drugi dokupił jakby trafiła się jakaś okazja,albo wcale ;)

zastanawiam się nad tym ale szczerze to jednak wolałbym dwa fotele.

to co Mariuszu jeden kupiles fotelik ?hahah MAriusz ja wiem ze ty lubisz zarty tak jak ze sprzedaza auta iid ale powaznie ???? :D zwariowalem

Tak to akurat nie są żarty, była okazja dlatego się nie zastanawiałem.

Ja bym zostawił jeden napewno ;) nie ze względu na kasę ale to takie fajne centrum dowodzenia :mrgreen:

Na pewno fajne centrum dowodzenia ale żona jako pasażer czułaby się gorsza :?

Ja bym zostawił jeden napewno ;) nie ze względu na kasę ale to takie fajne centrum dowodzenia :mrgreen:

 

pewnie mozna to skorami i kolorystycznie wyprowadzic wlasnie na centrum dowodzenia na fotele obok i most centralny

raczej będzie to podobnie kosztowne jak zakup drugiego fotela :?

Proszę do czasu walki nie montować fotela chcę w nim siedzieć(będę prezesem). Wg mnie dwa fotele zrobią robotę jeden nie bardzo

W porządku, myślę że jeszcze poczekam z montażem ale szczerze to korci mnie już wrzucenie go do auta.

Powiem więcej - montaż jednego fotela to jakieś grube nieporozumienie. Nie idź tą drogą :/.

Wiem, że to Twoje auto, Twoja kasa i Tobie ma się podobać.

Ale przy tym co już zainwestowałeś w furę to zamontowanie jednego fotela będzie wyglądało tak jakby na drugi zabrakło... po prostu tanio.

Jeszcze raz - to Twoja kasa i Ty zdecydujesz. Moje zdanie masz powyżej.

Dziękuję Wlodi za sugestię, moim zdaniem też nie będzie to dobrze wyglądać i na pewno zakupię drugi fotel jak się nadarzy okazja a jak się nie nadarzy to trzeba będzie kupić nowiutki.

Dobrze że Ty Rivasi jesteś nowoczesny. :cool2:

Widocznie nie tylko ja jestem konserwą bo nie widziałem nigdzie zamontowanego pojedynczego fotela.

To że auto jest doinwestowane nie zmienia faktu że będzie wyglądało na niekompletne (że tak to delikatnie ujmę).

Na szczęście to nie mój problem.

 

Przepraszam czytających, że ośmieliłem się nie piać z zachwytu z powodu pojedynczego fotela :norty:

Wierzę, że Mariusz jest inteligentny i woli konstruktywną krytykę niż kolejne opinie zachwyconych klakierów, które tak naprawdę nic nie wnoszą.

Myślę że po to jest galeria by otrzymać róże opinie na konkretny temat, dlatego szanuję zawsze wszystkie opinie i czasami pomagają mi w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Fotel zamontowany tylko kierowcy już widziałem i wiem mniej więcej jak to wygląda ale jednak bardziej kieruję się tym że chciałbym osiągnąć swój cel tzn. zakup wszystkich dodatków Performance a w tej sytuacji fotel pasażera jest też w tym przewidziany i na pewno go zakupię, myślę jedynie że dopóki nie będzie drugiego to czy jest sens montować fotel kierowcy :?: :?

Jeżeli chodzi o mnie to nie trzeba nic usuwać z wątku bo trochę polemiki nie zaszkodzi :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisałem moją opinię na temat montażu pojedynczego fotela. Od razu podkreslilem w pierwszym poście że to tylko moje zdanie a auto Mariusza i jego decyzja.

Ty mnie za to atakujesz :). Brawo

Wcześniej już przeprosiłem za niepianie z zachwytu.

 

Ok nie rozumiemy sie, to dalej byl humor, nie atakuje cie.

 

Żeby było jasne - tekst o klakierach nie był o tobie tylko o ludziach, którzy tylko misza "o jakie fajne" a nie potrafią nic doradzić ani pomóc. Niech każdy sobie sam odpowie czy to o nim.

Ciebie akurat uważam za gościa, który potrafi doradzić. Piszę bo chyba nie skumałeś.

 

Skumalem nie wzialem tego do siebie bo musialbym cie uznac za idiote ktory nie umie czytac a tak NIE JEST

 

Nie wiem w jaki sposob moje wypowiedzi zmieniają odbiór tego auta.

Do tej pory nie slyszalem żeby Mario był zafixowany na temat track dayów i ciągłego poprawiania osiągów auta i urywania kolejnych sekund (jak np. Waldek) - raczej mocny nacisk był na strone wizualną (temat carbonowego dachu itp).

Po co zatem gadanie o pilotach skoro Mariusz (z tego co wiem) nawet bez pilota nie jezdzi regularnie na torze?

To pozwoliło mi myśleć, że ten mod jak i kilka poprzednich ma wymiar raczej estetyczny.

Każdy w swoim aucie robi co chce i jak ktoś chce malować klamki to niech maluje.

Mam wrażenie, że pisząc w poprzednim poście na temat ludzi siedzących na forach, robiących modyfikacje aut - tak mechaniczne jak i wizualne - określasz bardzo wiele osób jako chorych na głowę półmózgów. Problem w tym, że określenie to można przypisać zarówno do mnie, do Maria i wielu innych osób których nie będę wymieniał. Również do ciebie (chyba masz galerie? Chyba obszywales sobie deskę co jest raczej kaprysem i jest raczej rozrzutne)- nie uważasz, że to mocna hipokryzja? Nikt z nas nie zainwestował małej kasy w auto. Przy poniesionych kosztach drugi fotel to tak naprawdę wydatek niewielki. Tym bardziej jeśli masz obszywać stary fotel pasażera żeby pasował do nowego kierowcy.

 

To nie hipokryzja, to ironia...Rozumie ze ironia, tekst troche bardziej finezyjny nie trafia do ciebie calkowcie, trzeba pisac doslownie i chcesz sie upewnic ze nikt cie nie szykanuje..., tak zaliczam sie oczywiscie do tych psychicznych to chyba nie bylo takie trudne do zrozumienia Wlodi (zrobilem caly samochod od nowa, wiekszosc ludzi oprocz mojej zony uwarza ze mi odbilo) i nie musisz stawac w obronie nikogo bo nikt nie jest atakowany.

 

Tylko ja wiem ze jestem w mniejszosci chodzilo mi o to ze mowiles ze nie widziales auta z jednym siedzeniem bo sie krecisz w bardzo specyficznym kregu a wiekszosc aut z fotelem performance jest z jednym siedzieniem bo ludzie to kupuja dla siebie dla kierowcy a tak aby nie polemizowac w pustke, zrobie moje wnetrze z jednym siedzeniem na wiosne/lato bo widzialem jak to mozna zrobic naprawde pieknie, i jeszcze raz symetria to najprostsza prawidlowa wizualna forma ale nie jedyna.

 

Zdjęcie, które wkleiłeś tylko potwierdza moją (subiektywną) opinie o pojedynczym fotelu. Chyba, że to zdjęcia zrobione w trakcie montażu - przed zamontowaniem drugiego fotela.

 

Tu nie ma zadnej kompozycji a poza tym opinia nie jest subiektywna jezeli jest poparta wiedza, gust mozna dyskutowac bo opiera sie na pewnych regulach to smakow sie nie dyskutuje to nie to samo i nie nie ma drugiego fotela, to zdjecie z parkingu

 

Moje poczucie humoru nie powinno cię zajmować. Nie znamy się osobiście.

Chyba nie Twoje teksty są śmieszne ale Twoja osoba. Zresztą to już inni ocenią.

Kończę polemikę z tobą - jak coś zapraszam na PW. Na wniosek Mariusza wyczyszczę te posty jeśli będzie chciał.

Tymczasem polecam Ci :

http://sjp.pwn.pl/

 

Nie wytrzymales jednak obrazy majestatu :) Twoje poczucie humoru i dystans do siebie (coraz mniejszy) nie powinny mnie obchodzic bo sie nie znamy ale ty pozwalasz ocenic sobie moja osobe pejoratywnie ! I to ty jestes moderatorem... i znowu sie referujesz do ludu, do innych, szukasz poparcia, aplauzu od innych bo nie jestes pewny twojej racji, nie umiesz sie wyslowic, wytlumaczyc twojego punktu widzenia. Wlodi latwo cie zapedzic w kozi rog, i nie dziekuje za PW obede sie bez dalszej nisko jakosciowej korespondencji z toba :mrgreen: Mariusz akurat ktory ma w sobie sporo werwy lubi polemike i poprosil abys postow nie kasowal.

 

P.S. : Dziekuje za podeslanie linka do slownika jezyka polskiego to chyba gwozd do twojej argumentacji lub jej braku tak naprawde, znam go, uzywam czesto bo polski to moj trzeci jezyk i dalej nie bede pisal z akcentami polskimi bo mam francuska klawiature i francuski system operacyjny (nie mam nawet takiej fizycznej mozliwosci) a jestem w pracy gdzie uzywam francuskiego, angielskiego, hiszpanskiego i polskiego pisemnie w sposob ciagly i tak polski pozostanie bez akcentow na forum...What a pity.

 

A przypomne ci ze zaczelo sie od twojej tirady na "Wlodi straszna konserwa z ciebie." bo to nie ja nie akceptuje ze trzeba dac dwa siedzenia performance bo to jest ewidentne ze jest to jedno z prawidlowych rozwiazan ta, to raczej ty masz tak okrojony sens estetyczny ze nie jestes w stanie nawet wyobrazic i zaakceptowac ze moze byc inaczej niz twoja norma.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dalej nie zrozumialeś.

Nie szukam poparcia i widać to w moich wypowiedziach na tym forum (np wypowiedz o fotelu).

Odniesienie w tym konkretnym wypadku do ogółu ma miejsce właśnie ze względu na fakt, że jestem moderatorem a temat dotyczy bezpośrednio mnie. Poddaje to zatem innym pod ocenę. Gdyby to nie dotyczyło mnie to za jedno zdanie o pierdnięciach itp. posty byłyby pokasowane. To tyle jeśli chodzi o niski poziom wypowiedzi - wyszedł od ciebie.

Nie znajdziesz ani jednego mojego posta o takiej treści.

 

Co do mojej tyrady - do ciebie byla tylko pierwsza linijka. Reszta raczej bylo wyjasnieniem punktu widzenia że:

- nie widzialem pojedynczego fotela zamontowanego

- to tylko fotel i nie ma co piac

- auto bedzie wygladalo na niekompletne (bo bedzie)

- to nie moj problem - bo Maria decyzja

 

 

Błędy ortograficzne świadczą o tym, że jednak słownika nie używasz i Francuska klawiatura nic tu nie zmienia.

EDIT:(Pisanie "uważam" przez RZ. Nie chodzi mi o polskie znaki. Sam pisząc z telefonu nie uzywam. Jeśli to Twoj trzeci język to nie powinieneś się obrażać za słownik). To polskie forum - dbajmy, aby ludzie, którzy je czytają nie odbierali kierowców BMW jako dresiarzy bez pojęcia o ortografii. Wystarczy nam złych opinii. Piszę to jako moderator.

 

Z mojej strony jeśli moja tyrada cie dotknela to przepraszam.

Nie życzę sobie natomiast wypisywania tekstów o pierdnieciach i że mało w życiu widziałem bo chyba nie tobie to oceniać.

Trzymaj poziom do jakiego mnie i innych przyzwyczailes bo chyba Ci nie przystoi...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy ortograficzne świadczą o tym, że jednak słownika nie używasz i Francuska klawiatura nic tu nie zmienia.

 

Zmienia bo nie jestem w stanie na francuskim systemie z francuska klawiatura uzyskac polskich akcentow i polskich liter. To nie jest brak umiejetnosci lub brak szacunku dla jezyka tylko niemozliwosc fizyczna, capici ? RZ w uwazam jest niestety korekta auto, i probuje to wychwycic nie zawsze sie udaje. Ortografia jest przyznam najtrudniejszym aspektem jezyka polskiego.

 

Z mojej strony jeśli moja tyrada cie dotknela to przepraszam.

Nie życzę sobie natomiast wypisywania tekstów o pierdnieciach i że mało w życiu widziałem bo chyba nie tobie to oceniać.

Trzymaj poziom do jakiego mnie i innych przyzwyczailes bo chyba Ci nie przystoi...

Pozdrawiam

 

ok dla mnie sprawa zamknieta, i nie twierdze ze moje teksty nie byly po twoim pierwszym (dla mnie nie zrozumialnie agresywnym poscie) zlosliwie ukierunkowane a np tekst o "pierdnieciach" jest bezposrednim przelozeniem z francuskiego gdzie nie uznano by tego za obrazliwe, znaczy po prostu daj luzu troche, rozumiem ze roznica w kulturach dwoch krajow moze wywolac nawet wojny a wiec przepraszam.

 

Jestem pierwszym chetnym jak chodzi o wyrazania swojego zdania i nigdy nie odcinam sie od koncepcji drugiego nawet jezeli uznaje ja za nie udana, mialem po prostu wrazenie ze odebrales obrazliwie ze napisalem ci zartobliwie ze straszna konserwa z ciebie... nie mozna sie unosic za zart i tym bardziej mnie to zaskoczylo z twojej strony.

 

Jak chodzi o polski to niestety przepraszam ale nie zmienie formy, zbyt obciazajace to by bylo z punktu widzenia operacyjnego.

 

Peace, love & understanding.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest okazja trzeba wykorzystac !! :cool2: :cool2: drugi zawsze mozna dolozyc potem :>

Dokładnie i dlatego z tej okazji skorzystałem a drugi z czasem się dokupi :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlodi a czy te zaciski nie są czasem lepsze? Mają sześć tłoczków :)

Czy ktoś sie orientuje czy przypasują do 335d bo mam okazję w dobrej cenie wyrwać :)

http://i.ebayimg.com/t/original-BMW-Performance-Bremse-Bremssattel-Gehaeuse-/00/s/MTA3MVgxNjAw/z/5Z8AAOSwEppURUD2/$_57.JPG

Takie hamulce z tarczami ceramicznymi to by dopiero hamowało ale koszt prawie 9 tysi euro skutecznie odrzuca.

http://i.ebayimg.com/t/Performance-M-Carbon-Keramik-Bremse-F10-M5-F12-F13-M-F06-M6-Bremsanlage-BRA311-/00/s/NTUzWDEwMDA=/z/ImkAAOSwQItUCuaa/$_57.JPG

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
lepsza taka inwestycja niż carbonowy dach :wink: wracając na chwilę do wypowiedzi kolegi Wlodi to autor tematu nie ma chyba pretensji jak ktoś wyraża swoje zdanie na temat tego co robi. nie zawsze musi to być wkład rodem z wikipedii,bo nie każdy ma taką wiedzę.poczucie humoru to bezcenna cecha,którą niestety nie każdy posiada :wink: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlodi a czy te zaciski nie są czasem lepsze? Mają sześć tłoczków :)

Czy ktoś sie orientuje czy przypasują do 335d bo mam okazję w dobrej cenie wyrwać :)

http://i.ebayimg.com/t/original-BMW-Performance-Bremse-Bremssattel-Gehaeuse-/00/s/MTA3MVgxNjAw/z/5Z8AAOSwEppURUD2/$_57.JPG

Takie hamulce z tarczami ceramicznymi to by dopiero hamowało ale koszt prawie 9 tysi euro skutecznie odrzuca.

http://i.ebayimg.com/t/Performance-M-Carbon-Keramik-Bremse-F10-M5-F12-F13-M-F06-M6-Bremsanlage-BRA311-/00/s/NTUzWDEwMDA=/z/ImkAAOSwQItUCuaa/$_57.JPG

 

powiem nie wiem czy pasuja ale 6 tlokowe zaciski to juz sumum jak chodzi o sile docisku w autach cywilnych nie idac w zaciski za 15 tys zlotych przod... a te wygladaja po prostu fantasmogorycznie... za to jezeli nie pasuja a znajdziesz podobne to kolorystyke z napisem jak tutaj ogarniesz za 400 zl i mozna wziasc zaciski bez tarcz ceramicznych bo takie tarcze jezeli nie jezdzisz wyczynowo to ci nic nie dadza nie zachamuja lepiej w warunkach drogowych a za duzo mniej niz 9K euros mozesz miec TAROXY, to klasa sama w sobie :cool2:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Te zwykle 6 tloczkowe niby podchodza ale to krok w tyl. Zarowno przod jak i tyl to mniejsza tarcza i jest dedykowana do nizszych modeli. Moim zdaniem lepiej isc w zestaw f30 ktory pasuje ( juz wiem co i jak z tylem;)))) ).

Co do carbonowego zestawu - tylne zaciski to chyba plywajace a nie monoblock.

Przednie z kolei sa na allegro za 6k (niebieskie z f10 m5) i za 9k (takie zlote). Do tego trzeba dorobic adaptery i dobrac tarcze. Jest na e90post typ ktory je zalozyl do e92 m3. Nie wiem jak z pasowaniem tylnego zacisku.

 

Co do poczucia humoru - kazdy jakies ma. A kto jezdzi na zloty i mnie zna ten wie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zwykle 6 tloczkowe niby podchodza ale to krok w tyl. Zarowno przod jak i tyl to mniejsza tarcza i jest dedykowana do nizszych modeli. Moim zdaniem lepiej isc w zestaw f30 ktory pasuje ( juz wiem co i jak z tylem;)))) ).

Co do carbonowego zestawu - tylne zaciski to chyba plywajace a nie monoblock.

Przednie z kolei sa na allegro za 6k (niebieskie z f10 m5) i za 9k (takie zlote). Do tego trzeba dorobic adaptery i dobrac tarcze. Jest na e90post typ ktory je zalozyl do e92 m3. Nie wiem jak z pasowaniem tylnego zacisku.

 

Co do poczucia humoru - kazdy jakies ma. A kto jezdzi na zloty i mnie zna ten wie ;).

Wlodi jeżeli tak to kupię dedykowane do F3x tylko nie mogę znaleźć zacisków na 370 mm na niemieckim ebayu są ale na 340 mm :? :duh:

Jak mam na 340 mm to wolę kupić od gościa z allegro a tarcze kupić nowe z taroxa lub zimmermann sport lub dedykowane Performane.

Masz jakiś namiar na zaciski 370 mm niekoniecznie z allegro może być ebay?

A jeśli możesz uchylić rąbka tajemnicy co trzeba przerobić z tyłem :) Może być na priv. jeśli tu nie chcesz ujawniać.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak uwaznie obejrzysz zdjecia to zobaczysz ze w tych zaciskach 340mm zmiesci sie nasza oem tarcza 348mm. Ewentualnie delikatny szlif.

Co do tylu to wrzuce tutorial w ciagu 2-3 tygodni.

Na ebayu niemieckim widzialem jeden zacisk czerwony chyba.

Poszukam czegos dla Ciebie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uwaznie obejrzysz zdjecia to zobaczysz ze w tych zaciskach 340mm zmiesci sie nasza oem tarcza 348mm. Ewentualnie delikatny szlif.

Co do tylu to wrzuce tutorial w ciagu 2-3 tygodni.

Na ebayu niemieckim widzialem jeden zacisk czerwony chyba.

Poszukam czegos dla Ciebie ;).

Dzięki Wlodi, wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć :cool2: :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tss, wiesz co... straszna z ciebie konserwa Wlodi... :norty:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie montuj pojedynczego fotela ;)

W porządku Wlodi nie zamontuję :D :wink:

Tss, wiesz co... straszna z ciebie konserwa Wlodi... :norty:

Oj, tam, oj tam już wystarczy tych konserw :mrgreen: :)

Nie udzielaj sie bo Ci skasuje konto ;)

Właśnie :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

http://allegro.pl/tarcze-z-zaciskami-kpl-bmw-m5-f10-2011r-i4697365030.html

 

Poki co nic wiecej nie ma . Sa zaciski z 335i pomalowane proszkowo na czerwono za 425 USD ale przesylka jest za droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

 

http://images69.fotosik.pl/323/30707791328cfb6egen.jpg

 

bardzo fajne są te fotele :cool2: , kup impregnat do alcantary bo w brew pozorom słabo się ją utrzymuje w czystości i kiepsko czyści.

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/tarcze-z-zaciskami-kpl-bmw-m5-f10-2011r-i4697365030.html

 

Poki co nic wiecej nie ma . Sa zaciski z 335i pomalowane proszkowo na czerwono za 425 USD ale przesylka jest za droga

Dzięki za linka ale to troszkę za drogi towar, będę nadal szukał :wink:

 

http://images69.fotosik.pl/323/30707791328cfb6egen.jpg

 

bardzo fajne są te fotele :cool2: , kup impregnat do alcantary bo w brew pozorom słabo się ją utrzymuje w czystości i kiepsko czyści.

Dziękuję, jeżeli możesz coś polecić to proszę podaj konkrety :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

303 fabric guard- można nim też od razu skórę zaimpregować ma filtry uv, i jeśli tyko na 1 fotel to można kupić w małym opakowaniu chyba 60 ml.

ewentualie z colourlock-a jest inpregnat dedykowany do alcantary...

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.